Dokonalé repliky

V Říši Kvant neboli Stříbrném Dæmoniu tvoří Dvourozměrňáci univerzální genetickou matrici, antiparalelní dvojšroubovici (helix=cykl). Základ kodonu/tripletu DNA (3×64=192) tvoří esence Stříbrného Ohně; stříbrná je #C0C0C0, #C0=192, 3×192=576.

 

To přesně reflektuje Zřídlo duchovní podstaty (7), kdy komunikační čakra (5) překládá světelnou řeč „třetího oka“ (6) a sextesence zrcadlí kvintesenci. Duchovní podstata přitom existuje zároveň jako Zřídlo duchovního srdce/Zlatého Prasvětla (pozorovatel) a Zřídlo hadí síly, jež je jeho pohyblivým, elektrickým-ohnivým ekvivalentem.

 

Dvourozměrňákov má status obrazu – charakter živého obrazu – pohybu ve stavu. Není dvourozměrný, avšak jako by byl. Typickou pro toto Ne2D je relace 2:3=0,666, což je ve Dvourozměrňákově 666 (proto Dæmonium). Rozhraní stavu a pohybu (3x7x37=777) toto převádí do podoby 888 v organické, cyklické, akčně-reakční realitě (na druhé straně Zrcadla).

8+8+8=24 a 24×24=576.

 

ZÁBAVA

 

Takto funguje Samo Nic neboli Dvourozměrňáci (myslící Nic – My, s lící Nic), v nekonečném současném pohybu mezi 3+ a 1-.

Anagramem „Samo Nic“ je Ani 8C, což funguje jako Převaděč spojitosti.

 

Říše Kvant funguje digitálně, Svět (Temné) Hmoty analogově. Pokud se to nepřevede, řízení přebírají Antidvourozměrňáci, které popisuje Pe.C zkraje následujícího pralesního videa a kteří stříbro imitují toxickou rtutí (v psychickém či duchovním smyslu).

Antidvourozměrňáci neboli Dvourozmě-RŇÁ-kovy mají jeden klíčový fígl: Kreslené Světlo.

 

Naštěstí existuje i jiný fígl: Kreslený Stín.

 

SCI-FI