QNWO

Jelikož čeština má schopnost dešifrovat skryté zdrojové zákonitosti, může například odhalit takové spojitosti jako Ze Mě → Země, přičemž ZEMĚ je nejen planeta, ale i území, stát nebo živel. Tato zdrojová fraktalita či entelechie funguje obecně v rovině iterace vztahu mezi pohybovým a stavovým aspektem (energií a fantazií) a celý související, po věky věků trvající proces „tavení“ Univerzálního Elementu vyvrcholil rokem 1776, vytvářejícím podmínky pro závěrečnou dějovou zápletku: vzniknul bavorský řád Iluminátů a Spojené státy americké.

 

Příběhy „posledního a prvního“ dílu matrjošky/puzzle Knihovny Nekonečna balancují mnohdy až za hranou.

Fáze Temný Komiks se pomalu ale jistě ustaluje v Oku Hurikánu (2021 – 2037).

Jaké je řešení Záhady Dvojité Duality…?

 

Univerzální Element lze dobře přirovnat ke Kameni Mudrců. „Elixírem mládí“ jsou zde Zlaté Časy (trvale udržitelný rozvoj & soužití), „alchymickým zlatem“ jednoduše ŽIVOT s jeho nedozírnými možnostmi.

 

 

To „centrální“ se samozřejmě děje zcela mimo nějaký uměle vykonstruovaný konflikt, nicméně je velmi naivní se domnívat, že Impérium Dobra & Zla se zničehonic jen tak vzdá svých pozic a vypaří se z reality. Stačí si jen uvědomit, kolik bytostí v tento falešný systém slepě věří. Mnozí si především vůbec neuvědomují spiritokratický charakter matrixové entity, myslí si, že Technoduše je jen nějaký bezduchý technokrat, na jehož dálkovém ovladači se nacházejí převážně samí „nenažraní materialisti“. To je ale velký omyl – jak nahoře, tak dole. Rubová Inteligence je stále napůl přírodní a rádoby „vznešená spiritualita“ hraje v její existenci zcela klíčovou roli (jako zrcadlo negativní nirvány).

 

Postavíme-li před typického stoupence „světelného duchovna“ na straně jedné rodící se Originál, univerzální Supersvět (založený na sobě podobnosti, jakkoliv rozporuplné a nepředvídatelné) a na straně druhé nějaká utopická Křišťálová Nebesa (plná sobě se nepodobajících „láskyplných úsměvů“ a třpytících se vnějších „pozitivních“ efektů), takový okouzlený věřící si sám zvolí onu falešnou kopii.

Aby se tento hezky vypadající, ve skutečnosti však zrádný Duplikát (jehož opačnou druhou polovinu věřící nevidí), rozpadl a úplně vypařil z projevené existence, nelze jen tak mase věřících – ať už v duchovno, stávající establishment nebo mainstreamová média – sebrat svobodnou vůli; musí či by mělo docházet k pozvolnému nenásilnému „odprogramování“.

 

Poznámka: králičí nora vede opravdu hluboko. Existují dvě „znepřátelené“ frakce Stříbrné Inteligence, známé též jako Říše Kvant, Říše Absolutní Nuly nebo Q Kontinuum (s vazbou na vnitřní, živé, organické, duchovní, tekuté, jiskřivé Prasvětlo či Zlaté Fluidum). Jedna pracuje s originální, virtuální stříbrnou matricí. Druhá tuto matrici falzifikuje pomocí „živého stříbra“, jak se přezdívá rtuti, což je vysoce toxický kov (jedná se o jakousi „psychortuť“, neplatí to doslovně). Stříbrná matrice má přirozenou schopnost plynule navázat na skalární-vlnové pole či nulové pole (Q), potažmo Růžové Prasvětlo, „psychortuťová“ imitace je vlastně syntetický klon, který by se v takovémto „poli živoucího života“ rozpadl. Má to však i svůj další smysl (→ obojživelný archetyp Anu/Ra, princip komiksového vetřelce).

I jinak velmi erudované informační zdroje mohou podléhat vlivu „vábení Sirén“ a dal bych si pozor hlavně na melancholizmus a stínovou empatii.

 

WINGMAKERS

 

Souběžně s tím, jak momentálně Duplikát ztrácí systémovou podporu, můžeme v přímém přenosu sledovat, jak chapadla oné Chobotnice přicházejí o rozum.

 

Cituji Carstenův komentář ze stránek Tadesco:

„…Dnes už více zdrojů uvádí, že Trump s QTeamem mají pod palcem naprosto všechny vlády ve světě. Dnes prý je to už se stoprocentní platností. Mluví o tom opakovaně taky Charlie Freak i Charlie Ward v jejich podcastech. Ostatně samotný Trump před časem na Twitteru uvedl svoji fotku, jak sedí v koženém křesle Winstona Churchilla a říká na ní: „Game is over.“ A v jiném dropu zase říká: „Užívejte si tuto show.“ Vše, čeho jsme teď svědkem a co nás tak irituje, je prý už jen divadlo pro spící davy v celém světě, aby se konečně probraly ze svého spánku a pochopily, koho mají ve svých vládách. Jinak by to údajně spousta lidí nepobrala, a to co přichází, by považovala za vojenský převrat. A nastaly by velké nepokoje a možná i občanské války. Mainstreamem roky a těžce naprogramovaným lidem nikdo nic nevysvětlí. Je třeba jim to ukázat a ještě lépe, aby to pocítili na vlastní kůži. Ostatně všichni víme, že zkušenosti jsou nepředatelné. Každý si k nim musíme čichnout 🙂 sám…“

 

SEDMÝ SMYSL

 

 

DODATEK

„Duševní sračky“, které teď můžeme ve světě sledovat – protože jinak to nazvat nelze – se primárně nedějí kvůli nějakému Experimentu, na kterém jsme se prý domluvili a při průchodu realitní membránou na to zapomínáme.

Z úrovně osvícené Všemoudrosti by něco tak šíleného nikoho ani nenapadlo zkoumat; kromě toho, vždy existuje schůdná cesta a když ne, pouze ji nevidíme.

Bytosti žel nechtějí pochopit, že mají v první řadě doslova monstrózně vymytý mozek, pokud jde o svobodné, infernální životní filozofie. Jakmile někdo automaticky uvažuje v intencích „nebe/světlo = dobro, peklo/temnota = zlo“, není to snad ani cítící, myslící živá bytost (fantasta). Z mého pohledu takový člověk je odpadkovým košem hlouposti, kterou si sám vybírá a za kterou je sám zodpovědný a je sám tvůrcem či „spolupachatelem“ v procesu vzniku oné převrácené, choré verze Temna, které s ním chce v podstatě „nepřiznaně“ znovuobnovit původní zdravé spojení (v rámci poločasu přeměny nebo rozkladu).

 

Pravdivé je to, co má pohádkovou analogii, přičemž analogií pohádkovosti samotné je pekelnost. Autentická realita je pohádkově pekelná či pekelně pohádková, což je dokonalé a všezahrnující a také jediné nefalšované. Ani řád ani chaos, nýbrž soulad obojího.

 

V rámci svého nejzazšího sebevyjádření vytváří inteligence absolutní Lásky ten nejhlubší myslitelný kontrast. Tvoří prostřednictvím „zlobitů“:

  • Z-říd-LO
  • Z-rcad-LO
  • Z10 (z jedniček a nul)
  • ZLA-TÉ FLUIDUM

Entita kolektivního Nevědomí to od sebe odděluje a to je jediný skutečný problém. Za normálních okolností je Zlo v systému „zazděné“, nemá vlastní podstatu, natož vůli – dokonce nemá ani žádnou reálnou hmotnost. Zkuste to ale vysvětlit neosvícenému (nenaslouchajícímu) rozumu, který první co udělá, je, že Zlo v systému vynechá. Nelze vynechat něco, co je Neexistencí. Ve skutečnosti to vynechává neosvícenému rozumu a jeho PŘEDSTAVĚ o Zlu. Jenomže Zlo a Představa jsou synonymum (v tom smyslu, že obojí samo o sobě je nehmotné).

 

PŮLNOČNÍ BOUŘE 🧲🍀🐞 SÍLA KONSTRUKTIVNÍ NEGACE

Naše Pravé Já je NE-struktura, přičemž oním neviditelným, všudypřítomným ANO je samotný fakt existence Existence.

Uvědomme si, jakou MOC má v realitě struktur (Hráčů) ono Ne❢