Trnová koruna

SKUTEČNÝ ŽIVOT s velkým Ž se řídí Zákony pohádky. Jelikož jde o pohádku fyzické existence schopnou, lze tudíž psát zrovna tak Zákony pohádkového hororu. Důvod je prostý. Pohádkovost má status neexistence, tedy je nefyzická, takže vztah mezi fyzickým a NEfyzickým se musí nějak odzrcadlit. Horor (bouřlivá temná noc) se ovšem pohybuje synchronně s pohádkou (slunečným dnem plným květin), takže je čistě NEdestruktivní.

 

Proto stále zdůrazňuji, že je bezpodmínečně nutné v sobě zdravě, harmonicky spojit faktor milující bytosti s faktorem temného umělce. Ideální „svatá trojice“ je toto:

hra (fantazie)-polarita/dualita-paradox neboli umění-láska/erotično-humor

Koho by nefascinovala strašidelná noc plná hromů a blesků třeba někde v horách v temném lese? Ideálním „nehmotným“ prostředkem je humor, hudba, knihy či film. Tím „hmotným“ orgastické erotično (co vše je na poli oboustranně SVOBODNÉ sexuality možné).

 

„…PRAVZORCUS ALCHYMIKUS

 • Absolutno=NE/struktura
 • NE=neexistující→pohádkový (STROM)
 • ⇅ & ⇵
 • NE=negativní→pekelný (KOŘENY)
 • „Univerzálním klíčem ke svobodné, autentické realitě je pohádkové peklo.“
 • dále existuje sféra Podvědomí a sféra Nevědomí
 • blázen má od sebe pohádku a peklo (světlo a temnotu) oddělené, čímž vzniká kořistnické technické vědomí života (technoduše, pseudoživot), typické nejen systematizmem, ale ruku v ruce i spiritualizmem, seriózností, nedvojsmyslností

…“ – Autentično

 

 

JE DĚSIVÉ, KOLIK LIDÍ věří tomu do nebe volajícímu, patologickému nesmyslu, kdy údajně Bůh – Stvořitel (absolutní, nestvořená inteligence) nechal umučit svého jednorozeného syna, aby se hříšní lidé mohli díky slepé víře v to zachránit před věčným zatracením. Když pomyslím na úžasnou rajskou Přírodu (tedy tu nepredátorskou, jaká původně je), rozkvetlé louky, zpívající ptáčky a všechny ty nekončící zázračnosti – síla, která toto stvořila, obětuje krvavě svého jediného potomka, nechá ho přibít na kříž, aby lidé nemuseli na věky trpět? Všemohoucí síla, která má nekonečně mnoho možností? Jedině chorý, tupý mozek může něčemu takovému věřit.

 

Každý, kdo věří v Krista (kristovské vědomí), je podle mě buďto

 • naivní, oklamaný

nebo

 • totální idiot, psychopat a fanatik

 

Žádný skutečný, pravý Strom Života to NENÍ!

Ten je prostě jenom STROMEM ŽIVOTA bez názvu.

 

ONO TO má i hlubší původ. Je jím tzv. Krist kód, potažmo Kathara mřížka. Už zde je to mučení obsažené: „kat hárá“. Čeština některé věci krásně odhaluje (číst, čest; český – chess key, kde 64 polí evokuje knihovnu DNA). Nestvůrnost zvaná „hárající kat“ rovná se symbol KULTU SMRTI.

Šablonou Krist kódu je virtuální stříbrná matrice (#C0C0C0=“má tři C“), základ Matrixu. Tedy Antipřírody.

 

„…Převrácení vede k utlumení a někdy až k vyhasnutí Vnitřního Ohně (bytostného potenciálu) – k překódování Jiskry Života. K tomu se typicky používá Stříbrná Matrice (#C0C0C0=“Má Tři Cé“), základ hybridního systému realitních polí, Matrixu:

 • Matrix-I-am-Krist (Krist=Tri X, odtud „Má Tři X“)
 • Dogma-I-am-God
 • Stevard:Dravec

…“ – MY – Ⓢatan, Ⓛucifer

 

JEDNÍM Z FREKVENTOVANÝCH TÉMAT na internetu je teď adrenochrom, euforická droga, získávaná z krve nebo šišinky sexuálních rituálních obětí „globální elity“ – psychopatických pedofilních upírů, vrahů a kanibalů.

 

Jdu opravdu do kolen, když k tomu někdo sází přívlastek „satanský“. Začínám mít opravdu dojem, že někteří „odborníci na všechno“ jsou mentálně retardovaní…

 

ŠESTKY TŘI + 1

 

Kdo má všech pět pohromadě, je mu jasné, odkud vítr fouká. Lidské zrůdy tvoří kolektivní nevědomí šílených, slepě věřících, kteří snad ani nevědí, čemu věří.