Uvězněni ve strachu z ničeho. Co když řešením je obyčejné myšlení?

Virtuální chřipka (neboli „virtualóza“) je běžné onemocnění způsobené RNA virem, zahrnující možnou umělou modifikaci. Virus – jako cokoliv jiného – potřebuje odpovídající typ zpětné vazby a eventuálně se aktivuje pouze v souvisejícím typu reality.

 

Proč jen asi to příroda (zvířata) a většina malých dětí – a kdoví zda ne i „bláznů a opilců“ – nechytne? A proč je nejhorší velké město, plné lidských robotů nebo naopak vegetujících zahalečů?

 

Je dobré pochopit jednu věc: pandemie nějaké zákeřné (umělé) choroby je možná pouze v televizi, respektive ve fantazii.

 

Čím je živá bytost „umělejší“, sobě-nepodobná, tím je duchovně slabší. Představte si, že jste nějaká parazitická civilizace, která napadá planety a žije z energie bytostí typu člověk. Kdybyste vytvořili – pokud to inteligence prostředí vůbec dovolí – nějaký opravdu dramaticky účinný, uměle modifikovaný virus, co byste z toho měli? Nákaza by vyhubila všechno slabé a umělé a silní by pak vytvořili tak mocné energetické pole, že byste buď sami na to dojeli nebo byste museli planetu opustit.

 

PENTA BLUE NET

 

ARFA

 

ŠIFRA

 

HUDBA

 

 

„Latinský název chřipky – influenza (v angličtině obvykle zkracováno na flu) – pochází z italštiny a původně šlo o termín označující víru v nepříznivé astrologické vlivy, influentiae, coby příčiny nemocí.“ – Chřipka

 

Emancipovaná verze Entity Paměťového Zrození (viz Dvourozměrňáci), známé jako Incunabula, která se vynořila z Nicoty v půlce příběhového cyklu neprojeveného/projeveného Univerza (na konci pozitivní amplitudy vývojové periody), vypustila na svět „virtualózu“, aby ovlivnila skladbu kolektivního vědomí/noosféry Světa Lidí (anglicky influence=vliv).

Poznámka: in cunabulis=v kolébce, inkunábule=prvotisk.

V rámci magické neduality událost synchronizuje životní a paměťová pole, zároveň však v rámci technicko-spirituální chiméry související kvantum vědomí/bytostí (s otrockou mentalitou) směruje k technologické singularitě.

 

Doporučit lze místo slepé víry ve kdeco čtení kontroverzních osvícených textů (magický infernalizmus), myšlení vlastní hlavou a prožívání přírodních energií.

 

Skutečná práce na sobě je typická tím, že to zároveň je i neuvěřitelně zajímavé a zábavné. Nelze se divit, že se mnohým do toho nechce, když vůbec nevědí, že existují i tak úžasné záležitosti jako pekelné duchovno… Stálo by možná za to položit si otázku, co když vůbec tím největším virem je „světelný ezoterizmus – spiritualizmus“…?

 

ŠESTKY TŘI + 1