Ohnivé květy pramene přítomnosti

Technické vědomí pseudoživota s jeho kovově modrou, fotograficky stříbrnou, povrchovými zlatými, fialovými, diamantovými odlesky apod. neustále vábí do svých čerpacích stanic (virtuálních pseudosvětů kyberneticko-spirituálního ražení), ve kterých neexistuje vnitřní oheň. Když jsem se soustředil na tu šílenou slepou víru v numerické portály typu 02-02-20-20, hned mě napadla přirozená ohnivě červená. Ta souvisí s nitrem (láskou), očividně však i s vůlí, vnitřní sílou, vášní a zdravým sebevědomím.

 

Příliš mě nepřekvapilo, že související googlování mi hned nabídlo úžasnou rostlinu, „červenou královnu“ montbrécii zvanou Lucifer. „Exotické krásky“ montbrécie existují v široké škále od zářivě žluté, oranžové, růžové až po vyzývavě červenou a temně rudou a jsou krásně žensky – to jest snočasoprostorově – smyslné a plné zdravého, živého náboje. Je to opravdu pořádná záplava energie.

 

PROFIZAHRADA

 

 

 

 

 

 

 

Myslím si, že každý, kdo to má v hlavě v pořádku a nechce ze sebe nechat udělat nějakého stupidního biorobota, dá stoprocentní přednost Čarodějné Přírodě před nějakou úchylnou fata morgánou…

 

ŠESTKY TŘI + 1