Bod zlomu: radiovitalita Země

Představte si, že vás někdo přetáhne lopatou po hlavě. Následovně vám řekne, že jste měli nehodu a že vás „náhodou“ zachránil. Nic si nepamatujete.

 

Existuje nezpochybnitelný fakt: energetický náraz. Ještě teď máte hlavu jak střep. Jste rádi, že žijete. Máte nejasný dojem, že byste asi zachránci měli být vděční.

 

Ve skutečnosti ale vůbec neznáte pravdu – pravou příčinu toho všeho.

Jelikož vám ale nikdo nepředkládá alternativní vysvětlení, co jiného vám zbývá, nežli věřit tomu existujícímu.

 

Jde samozřejmě o metaforu. Všichni vědí, že se s planetárním energo-informačním polem (zeměsférou) něco děje; přesněji s celou sluneční soustavou a vesmírem. Je to tak silné, že to nemůže zpochybnit vůbec nikdo. Téměř každý den dojde k nějakému „třesku“.

Co byste dělali na místě stínové světovlády, která poslední co potřebuje, je, aby lidé znali pravou příčinu oněch energo-informačních turbulencí?

 

Kdyby lidé znali pravou příčinu, navigovalo by je to k souvisejícím informačním zdrojům, kde by se mohli dozvědět kdovíco. Třeba i to, že svět zpoza scény ovládají parazitní myšlenkové formy, které ovládají dokonce i posmrtný život lidských bytostí, tím že programují jejich vědomí, aby vnímalo jen v omezeném rozsahu a aby se tyto bytosti stále dokola rodily a umíraly v rámci zmanipulovaného systému – otroci iluzí, kteří už si ani neuvědomují, že jimi jsou (v podstatě každý, kdo není úplný robot, podvědomě ví, že tomu tak je).

Třeba by se lidé mohli dozvědět i to, že mají možnost (jak tomu původně bylo) vůbec neumírat, přecházet mezi realitami plynule beze ztráty paměti – a to nejen ledajakými realitami. Kdyby se dozvěděli, že je možný v podstatě věčný ráj, tak jak to ne náhodou všechny ty úžasné tropické ostrovy a panenská příroda signalizují, žili by dál jako blázni pro vydělávání peněz a nechali se řídit zvůlí úřadů a politiků, když to celé je patologicky choré a nikdo to vlastně nechce? Když je možné si život svobodně užívat a prostě spolu radostně spolupracovat? Když je možné rozvíjet svoje znalosti a schopnosti a opravdu VĚDĚT, jak svět funguje a o čem to všechno doopravdy je?

 

Vyšší rozlišení ZDE.

 

Rychle lidem podstrčit nějaké sofistikované, falešné vysvětlení, aby jako náměsíční sledovali třesky energií a donekonečna čekali na nějaké externí vyvrcholení…

Lidé přece uvěří všemu.

Záblesk z galaktického centra. Převibrování do vyšší dimenze ve spánku. Přistání lodí Galaktické federace světla. Zatýkání členů stínové světovlády. Příchod spasitele. Nová osvícená světová vláda, složená z vysokých duchovních zasvěcenců (andělů a možná i archandělů). Setkání s přáteli z Duté Země. Srdce jednoduše ví, světlo zvítězí.

Všechno se transformuje a vzestoupíme do lásky…

 

A nejhorší na tom je, že v té nezkreslené a nepřikrášlené perspektivě transformace a vzestup skutečně existují, pouze se to řídí úplně jinými zákony a zákonitostmi. Znamená to prostě to, co to znamená: změnu vnímání, rozšíření obzorů vědomí, expanzi arzenálu možností; a když je hranice nadkritická, tak se to zmanifestuje i fyzicky. Jako když bytost přejde z jedné knihy příběhů do jiné.

 

Ale do které, že? A kdo to skutečně kontroluje? Čím se to opravdu řídí?

 

 

Co mají všechny ty „podvody na lidech“ společné, perfektně ilustruje výše uvedený vtip. Můj oblíbený vtip je výstava obrazů s názvem „Změna“, což je prakticky totéž.

Davy oklamaných bláznů čekají na vylodění uchvatitelů, převlečených za světlo, a věří energetickým zpravodajstvím tak obludně převráceným, že už to víc naruby ani být nemůže. Černá magie jak vyšitá.

 

Zprávy typu „lodě jsou připravené“ si já osobně dešifruji jako „veškerý odpor je marný“ a ZVYSOKA NA TO SERU. 🙂 Jsme trik Absolutna a Existence samotná, máme tohle zapotřebí?

 

Doporučuji informace na stránce Jů-Náš-Ráj.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.