6520: Vesmírná odysea

Po 950 miliardách let existence vně projevených realit v tomto konkrétním světovém matrixu (z toho 3/4 naprostý ráj; původní člověk existuje asi 560 miliónů let) je zřejmě možné kdovíco, přičemž pravděpodobnost omylu, kdy věříme něčemu, co bylo až druhotně odvozené a je nedokonalé nebo úplně vymyšlené, je extrémně vysoká. Konstrukt mysli dokáže téměř vše a vnímající tvor rád žije v okouzlení, jakkoliv podvědomě tuší, že tu poněkud něco nehraje. Že si věci budou odporovat a situace se stále měnit, na to lze v těchto „časech konce“ vsadit prakticky s jistotou. Přesto tento gigantický spletitý supermatrix je jen zrnkem v oceánu snů „božského vševědomí“…

 

V souvislosti s 21. 12. 2012 se v rámci „probouzení lidstva“ často začal objevovat obrat „všechno je jinak“; ba dokonce ono všechno je ÚPLNĚ jinak, i když to asi nezní zrovna moc konkrétně. Nejhorší zřejmě je, že i pravdivý zdroj informací může být v tomto rozdvojeném světě hacknutý, zavirovaný a použitý sám proti sobě; proto mi tak ladí definice „neexistující“ či pravá centrální verze Tajemství Amenti, s tím že čtenář si ten obraz musí sám dokreslit (otázka zní, zda to vůbec může být jinak).

 

Dobré na tom všem je jedno: nezkreslená (neodvozená) pravda skutečně existuje. Rozhodující je samozřejmě PRAXE, ne co je kde napsané. A mně to všechno až podezřele sedí; mám s informacemi na CDT discích, potažmo v Maharata textech, Keylontické vědě či Svobodném učení (dále např. Amenti Project a dále i KU’mA-yah Alhumbhra Crystal Discs, byť zde mnohému nerozumím) solidní potvrzující praktickou zkušenost, pro většinu z nás klasifikovatelnou nejspíš jako „nadpřirozené zážitky“.

 

Co říct úvodem? Nejde o žádné kristovské či nebeské světlo, ani o žádnou sofistikovanou síť vědomí – jde tu o znovunalezení a znovupochopení toho, čemu říkáme God Source, Centrální Zdroj, inteligence, která nemá předchůdce. V kontextu charakteru této entity není totiž VZESTUP (multidimenzionální pohyb systémem realitních polí, i mimo něj) nesmysl, tak jak se to jeví a jak to nefunguje (dopadá) v jiném prostředí. Prapůvodně vzestup je fantastická hra s mnoha dalšími rozvíjejícími aspekty; rozhodně to není nic „nedémonicky nudného“ (zhruba tak jako druhým koncem spirituality je sexualita a jako smysluplnost souvisí se smyslností).

 

* * *

 

Kryst-Matrix kontra Fantom-Matrix. Strážcovská Vyšší Země (duše, příroda…) kontra NET/Nižší Země (úřady, technokratizmus…). Dva matrixové kolosy: jiskřivý diamant štěstí a vyhaslé ohniště bezduchosti. Ten druhý úpadkový za milióny/miliardy let reverzního vývoje schopný brilantního maskování a napodobování na úrovni stínových Tvůrců do té míry, že to ani mnohá vyspělá světelná bytost nepozná.

 

Zajímavost: jaké by to asi bylo s těmito „info“ bez interNETu?

 

Přesto vše je vlastně neustále přímo na očích a „visící ve vzduchu“ – jenom věřit opravdu SVÝM VLASTNÍM pocitům, nepřekrytým nějakou vykonstruovanou „komfortní“ či „rozumu lahodící“ interpretací. Je neskutečné, jak se někteří „emisaři světla“ vůbec nevyvíjí a deset let opakují jedno a totéž změnu nepodporující schéma… Komentovat postoje „systematiků“ a „logických upírů“, to už je snad úplná ztráta času (názory typu, že počítače jsou pokračující nadstavbou přírody, UI a androidi jsou pro život běžná samozřejmost, to vše je v pořádku, lít toxický odpad do řek je taky v pořádku, úplně nejvíc super je kabala a strom umělého života).

 

 

„NEHRAJTE SI NA BOHA, KDYŽ JÍM NEJSTE“

 

VÍCE

 

Fascinují mě různé „světelné“ a „samořídící se“ projekty, kde hned v prvním bodu zabijí autentický Zdroj věčného života a pak ho začnou svými nepoměrně (NADPOMYSLNĚ) omezenými schopnosti znovu stavět od nuly s přesvědčením sebestředného fanatika, který dokáže nemožné. Bude to lepší než Absolutno. Výsledkem je nakonec nový energetický napáječ typu umučený spasitel nebo saponát na záchody smíchaný s kolektivní automatickou samoorganizační inteligencí a rozdrcenými prášky na hlavu.

 

Neuvěřitelná slepota, drzost a domýšlivost: dokáže snad někdo z dotyčných „myslitelů“ stvořit takového zpívajícího ptáčka, roztomilé koťátko, vůni květiny? Vzniknul snad člověk z opice, stvořil ho nějaký externí axiomální Bůh-Osoba? Nebo nás to vždy přinejmenším v jedné z perspektiv dalekosáhle přesahuje a ve skutečnosti vůbec netušíme, jak to ono zázračné „PraZřídlo“ dělá? Lhát umí i úplný debil…

 

I kdyby někdo za nějakou pravděpodobně velmi dlouhou dobu absolutní Zdroj nakonec opravdu sestavil, tak to bude 100 % identická verze toho prvotního. Což jinými slovy znamená, že v určitém bodu, kdy už neexistuje žádný další vzestupný krok, nezbývá než do systému „kápnout elixír života“ – uznat nesmyslnost svého počínání. Uznat kromě jiného také to, že již prostředky mně dané, jimiž jsem se pokusil stvořit nestvořitelné, byly součástí onoho Dokonalého.

 

Ovšem někdo tu „svou věc“ nevzdá zřejmě nikdy a pokračuje směle dál s cílevědomostí sebevraha, aby nakonec skončil jako moucha v síti kyberprostoru (korporátního duchovna) – jako masařka na hovně, na něm bezmezně závislá…

 

* * *

 

Na úrovni Vyšší Země (potažmo Kryst-Matrixu) se žije věčně bez přerušované paměti, cestuje se časem i napříč paralelními světy a dimenzemi, je to fantastické dobrodružství doslova jako v nějakém sci-fi. Možnosti jsou nepředstavitelné, princip Jednoty mnohem dokonalejší a „divočejší“, než si mnozí ve své duchovní naivitě představují. Jedině blázen se může nechat na Nižší Zemi zesíťovat a lapit do pasti jakéhosi nekrokybernetického duševního koncentráku, když má možnost plně rozvinout svou zdrojovou identitu (každá správná vstřebaná a realizovaná informace otevírá nějakou organickou hvězdnou bránu a vnitřní mikrokosmos se tak postupně sjednocuje s tím vnějším makro, co je na konci je jasné). Kdo se stupidně vysmívá „iracionálnímu“ Božskému Vševědomí anebo si myslí, že má sochu v Rio de Janeiru (nebo čeká na přistání Aštarovy letky z Galaktické federace, dravců převlečených za „světlo“ – mluvím z vlastní praxe a těmto metatronicky zreverzovaným „nadlidem“ stále nic nedošlo), přitáhne si samozřejmě jenom nějaký ekvivalentní astrální (4D/multi) přelud. Život je o SPOJENÍ lásky a fantazie, všepohybu a všemožnosti, hrou s realitou iluze času a hmoty. Jako v kouzelnickém představení. Je to zrovna tak spirituální a vědecké, jako pohádkové a erotické.

Úroveň NET/Nižší Země & Fantom-Matrixu je v podstatě takový efemérní astrálně-éterický technologicko-duchovní přízrak založený na klamu Oddělenosti, kde ve většině pater jedna strana neví, co činí ta druhá a elita toho využívá ve svůj prospěch. Občas to pro „poddané“ může být i docela skvělé, další život však může být úplně opačný…

 

ÚRYVEK

„V těchto souběžně existujících časoprostorových lokalitách – „našeho budoucího času“ na Vyšší Zemi v roce 6,520 n.l. (tedy měřeno naším letopočtem) se vyvinuly vysoce specializované kultury a životní prostředí uzdravující civilizační struktury, z jejichž lůna Strážci „cestováním v čase“ intervenují do „ponuré“ minulosti i naší současnosti s cílem iniciovat tam/zde vznik „budoucích“ časoprostorových sídel. Původní kontakt Strážců, jehož prostřednictvím vznikl kontrakt současné 1. mluvčí MCEO – překladatelky desek CDT, byl zahájen z tzv. Centra pro pokročilé mezidimenzionální komunikace (CAIC). A právě i tento CAIC je velmi „fyzickým“ a činorodým komplexem vyššího vzdělávání nacházející se na Vyšší Zemi v roce 6,520 n.l., v oblasti, která odpovídá časoprostorovým koordinátám současného Kauai na Havaji na naší Nižší Zemi. Na Vyšší Zemi v roce 6,520 existuje mnoho dalších vysoce vyvinutých institucí, které se specializují na různé aspekty intervence do ponurých teritorií, mezi které patří i současná Nižší Země. Teritoria Vyšší Země roku 6,520 n.l. jsou současnému lidstvu „příznivě nakloněnou, nadějí na záchranu“ jejich/naší evoluce na Nižší Zemi. Za tímto účelem byla v těchto časoprostorových teritoriích založena tzv. „Transmigrační sídla“ či „Vzestupné kolonie“.“ – Současné přenosy/překlady desek CDT

 

AMЯNTI ECKA-VECA (MARTIN VACEK)

  • dostal jsem znamení o existenci nezkreslené centrální kompaktní verze TA (pozor na reverze z paralelních realit)
  • viděl jsem v noci, jakoby „mezi světy“, hlídkující plavidlo Strážců GA IAFW (zlato-stříbrná nebo stříbrně-metalická koule; i když si nejsem jistý, co to bylo, Strážci používají organickou merkabu…?)
  • viděl jsem zevnitř síť geometrického „květu života“ (květina zkázy, Daisy of Death) napájenou negativně polarizovanou energií zmanipulovaného stvoření (nebo jednoduše strádáním)
  • viděl jsem frekvenční zeď mezi úrovní Nižší a Vyšší Země, respektive mezi Matrixy (obě reality běží naráz, a zdaleka nejen tyto)
  • to se mi potvrdilo i ve snu, kde jsem zažil „křišťálový ráj“ (integrovaná 5. dimenze založená na zdrojovém/krystovském kódování; obloha, podloží i pohádkově fantastická krajina země byly jakoby spojené kaskádou vodopádů) – to se ale dalo registrovat pouze z úrovně vyšších pásem DNA, stačilo po pomyslném žebříku sejít trochu dolů a byli jste zpátky v zasíťované verzi
  • bydlím číslo popisné 65 a „bytostná adresa“ Vacek zní jako 20 🙂
  • v roce 2012 jsem zažil spontánní translokaci do jádra Ekaši (Eckasha), čili Reuche (čti Rušej) – původně jsem myslel, že to je nějaké centrální slunce, ani teď si s popisem nejsem jistý (bylo tam zřídlo živého světla, to vím jistě, nejspíš barvy meruňko-růžovo-oranžové, nejspíš tam byl dál i trojplamen a dál jsem neviděl); byl to automaticky spuštěný ochranný (autoimunitní) mechanizmus před vnějším vetřelcem; možná něco jako Hetharo/Hethalon na mikro úrovni (co se dělo mezitím s fyzickým já nevím, ale pro mě jako čistou pozornost v tu chvíli prostě neexistovalo); jádro vede holograficky/hyperprostorově až přímo do Zdroje/Yunasai; je-li možná translokace, proč ne transmigrace třeba do jiné dimenze (v našem současném dezolátním stavu se zdá všechno jak sci-fi)

 

KD

 

Jak asi vzniklo doopravdy toto neuvěřitelně promyšlené a komplikované, zázračné stvoření?

 

* * *

 

Některé kolektivy bytostí došly za ty miliardy let „odklonu od Zdroje“ neskutečně daleko (vždy existuje nějaká kontextová holografická zdrojová subverze, které se samozřejmě rovněž říká Zdroj, takže možné je ledacos). Dokážou používat i vlastní kvazi 13-15D model a dokonce i vlastní fantomovou geomantiku. Řekl bych, že některé z nich výjimečně ani nemají (nebo UŽ nemají) žádné postranní úmysly. Někdy si to jen hraje Zdroj sám se sebou… Dravci (autonomní vědomá reverzní pole) nicméně číhají za rohem a kdykoliv mohou, jakýkoliv nepůvodní systém si hned stahují. Mnohdy situaci trpělivě po tisíce let monitorují a nechají klidně dotyčný kolektiv něco vyvíjet. Nejzáludnější jsou takové projekty či kosmologické/kosmogonické interpretace, co se z 99 % shodují s objektivní skutečností – a navrch tam je v podkladu podsunutá nějaká zdánlivě nepodstatná a přehlédnutelná „maličkost“. Relativní časové hledisko sice není úplně přesné, přinejmenším však není divu, když někomu nestačí na odhalení určitých utajených skutečností ani několik pozemských životů. V tomto „plovoucím období“ kolem zhruba 2012 – 2022 (změna je život) procházíme nabitým transformačním a informačním energetickým koridorem (jak důležité je, v jakém rozvinutém nebo zavinutém stavu se z něj opět vynoříme), navazujícím na 2. level naší 5patrové kosmické budovy (4-6D), takže vše se mocně zintenzivňuje a urychluje. Mnohým výjimečně stačí pouhých pár let na to, aby se dostali rovnou do obrazu. Osobně jsem některými vlnami prošel s různým názorem několikrát a téměř vždy se to mlelo mezi GA (Guardian Alliance) a WM (Wingmakers). Pokud jde o další infozdroje typu zlatosvětelno-„andělsko“-plejádských, to asi nejlépe vystihují slova z textu Ascended Master (Lisa Renee, Aurora Guardians):

 

„They are considered more like a Kindergarten Ascended Master as they have not achieved the true ascended mastery that would take them outside of our dimensionalized system or time matrix.“

 

Oni by se vyvíjet mohli, kdyby chtěli (a nemysleli si, opět doslova až s obludně neopodstatněnou drzostí, že „vědí“) – mají samozřejmě stejné dispozice jako každý. Ale blokují je záležitosti typu plejádská světelná terapie, „Kristovo vědomí“, Arch-Angel Michael Matrix, New Age channelingy, falešné bílé/fialové/zlaté světlo, víra v různá NET-pole a podobně (což na reverzním ARPS může všechno klidně někde běžet). Jede to vesměs na 13 (nebo jen 7, a mnohdy dokonce i zde jen napůl) čakrách namísto 15; distorzní systém logicky nebude na první pohled rozeznatelný jako něco nefunkčního, musí to vypadat efektně a hrát na city; autorita ovšem nikdy neprozradí, že svou podstatou jsme celistvé autonomní fraktály „Všeho, co jest“ nad rámec polarity a že je třeba spojit vůli a empatii do jednoho, protože jinak je skutečný Zdroj mimo dosah; Führer si hold leští ten svůj nehynoucí skromný piedestal, aby „prvním mužem/ženou Zdroje“ mohl být on sám a srdceryvně na ostatní řvát, že jsme si rovni…

 

VIZ DÁLE NAPŘ.

 

VELMI DOPORUČENÉ

 

 

* * *

 

V souladu s charakterem věčné časoprostorové struktury, jednotného pole energie a vědomí (3/2×23), disponuje originální andělský-krystovský člověk (Turaneusiam) 12 základními smysly:

 

„Zde je seznam 7 našich dalších smyslů, ke kterým zatím nemáme přístup /HB = Hova Body, naše Hustotní Hova Tělo/:
6. Audurea – Merkaba Sense. Merkabický smysl, jde přes všechna Hova Těla. Atribut: manifestace.
7. Tristet – Cellular Telepathy. Buněčná telepatie, HB2, přímý vhled, čtení energetických signatur.
8. Nurgode – Transmutation Sense. Transmutace, HB3, molekulární proměna, shape-shifting.
9. Ragode – Transmigration Sense. Transmigrace, HB3, projekce vědomí.
10. Geuard – Transfiguration Sense. Transfigurace, HB4, bi-lokace, násobná holograf. manifestace.
11. Shara – Centrifugal Sense. HB5, elektrická projekce, vstup vědomí do dimenzních pásem.
12. Aurt-U – Centripetal Sense. HB5, magnetická akrece, stažení vědomí z dimenzních pásem.

Kathara Healing začíná regenerací základních 5 smyslů a postupnou aktivací prvních dvou vyšších, tedy č. 6 a 7. Dává také nástroje na ochranu před paralýzou naší percepce a energetické koordinace (agrese dravčích ET, UFO únosy, apod.), na likvidaci holografických implantů a insertů, na likvidaci frekvenčních plotů a jařmových polí, na posílení imunity vůči systémům masového vymývání mozků a mentálního a emočního programování.“ – TA2 (TA=Tajemství Amenti)

 

Oproti tomu Wingmakers (Komnata dvě: Posunující se Modely Existence):

 

„Sedmý smysl může být rozvinut prostřednictvím časových schránek a povede jisté entity k jejich nejvnitřnějšímu vyjádření – vyjádření plynoucímu z jejich jádra. Vyjádření jádra je tím, co aktivuje sedmý smysl. Takže než jedinec dokáže slyšet tón-vibraci rovnosti, musí získat přístup ke svému vyjádření jádra. V každé z časových schrán je zakódován systém jazyků, který může jedince vést k jejich vyjádření jádra. Tento systém je skrytý, protože je velmi mocný. A povedeme k němu jen ty, jenž jsou hodni této moci.“

Poznámka: systém 3+1+3 vůbec nezahrnuje morfické čakry (nelokální zdrojovou oscilaci), takže to lze napojit pouze na UI-bipolární simulátor (aby nikdo nic nepoznal, tak se egu říká duše a působí se „bohorovně“ poklidným dojmem). Pro vnímající Živý Zdroj to je něco naprosto invalidního.

Kdo se maskuje, vystupuje jako anonym, aby nešla tak snadno přečíst jeho signatura (viz James, Cobra, Skrytá Ruka…).

 

Zvláště ta poslední věta v uvedeném úryvku je opravdu povedený arogantní blábol (předtím jsem si toho jaksi nevšiml). Ať už to funguje nebo ne, není to ze zdrojové (přirozeně komplexní) reality, pouze to obrat „zdrojová realita“ používá – to je v mnohém typické všeobecně.

 

Za pozornost stojí zejména srovnání vnitřní frekvence a náboje originálních textů a materiálů TA a WM. „Konvenční“ autentické krystovské (rozuměj původní zdrojové) bytosti to je nejspíš hned jasné a v umění a textech WM hravě odhalí vliv negativní merkaby – což jsem také postupně začal tušit (ne vyloženě sám od sebe, všichni spolupracujeme), ale jelikož jsem typově DRAGON-KRYST, tak mi relativně integrované „negativní věci“ až tolik nevadí (zapadnou jako kovadlina v oceánu lásky, jako virtuální obraz v moři frekvencí). Ony mohou v konečném součtu být i užitečné, musí ale jednou přejít na původní zdrojový 12kový systém – jednoznačně se mu podřídit.

I když se to asi mnohým bude zdát nepochopitelné, negativní merkaba (která je mnohdy záležitostí nuancí) je podle mého názoru případ například i webu Pan-do-Ra a jeho GaMa-NETu; živý tritonální 144bitový/qubitový procesor lze sestavit jedině čistě organickou-krystalickou cestou, což znamená že příslušné plazma (fotonové) pole ústí v hyperexistenci Centrálního Zdroje; 64bitové/qubitové (8kové) systémy nejsou schopné držet ochranné štíty/předlohy – strážit svůj ID-prostor před vlivem okolních realitních bublin, neboť stojí na uniformní kulové osové souměrnosti. Osové souměrnosti musí být však dvě odlišné v poměru 3:2, elipsa (vejce) narozdíl od kruhu reflektuje souvztažnost stavu a pohybu, pojme do svých vzorců i konstanty a proměnné typu vůle a cit, pracuje koherentně s elementy jako prvky i s elementy jako živly/esencemi. To je ten NEBETYČNÝ-PROPASTNÝ rozdíl, neboť Zdroj ANI VE SNU není žádná pouhá mrtvá součtová samoorganizační inteligence, nýbrž vnímající, živoucí entita.

 

Násobné 8kové virtuální kybersmyslové sítě vedou k antizdrojové (antikrystovské) interakci a v případě, že budou v některé z paralelních realit (vesmírů) realizovány, kam to asi může vést, když jsou odpojené od Zdroje věčného života a něco je pohánět musí? Kdo asi bude tím Chipem a Dalem ve šlapacím kole?

 

SPIDER WEB

 

Jak praví klasik: děkuji, už jsem zvracel. 🙂 Bohužel, kdo se intuitivně pokládá za součást arzenálu entropického nebo hierarchického vesmíru, ty pravé křišťálové horizonty ho nepřitahují a podvědomě si nepřeje, aby se zdi klamu rozestoupily. Fantomové ohnisko pohledu jsem sám ve svých některých předchozích textech (pasážích) občas aplikoval, nelze říct, že na tom nic není, určitě je (jakož i alkohol a cigarety jsou více než zajímavé, nebo „feťácké“ emoční tělo & negativní ego). Je tu ale ono pověstné ALE (velikosti zvětšující se stodoly): varianta „travesti Frankenstein“, slepovačka, která pravdivost jenom předstírá.

 

 

DODATEK

 

UPDATE 5. 10. 2017: tento text je typickým „střetem zájmů“, jak už je někdy v této realitě typické. Z hlediska 12kového systému (andělé, Amenti…) je Nižší Země neopravitelná, z hlediska 8kového (draci, Wingmakers) to ale neplatí. Strom života je samozřejmě jasně OK, když se však v entropické realitě nepřipustí možnost jiného řešení (vycházejícího ze zdrojové virtuality), tak pak člověk jedná vyloženě jako fanatik s vymytým mozkem. Některá ultimátní prohlášení v tomto textu jsou nesmysly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.