Oči v zrcadle

Zde je taková menší sonda do dění. Kdo s kým nebo co s čím vlastně ve vesmíru opravdu bojuje? Základní finta protivníka spočívá ve vytváření falešného nepřítele a jak se zdá, strategie stále funguje. Skočíme fakt snad na všechno.

 

Musím jenom zopakovat, že ať už je to jakkoliv, jakmile jako kolektiv vykryjeme nerozděleně a neporušeně veškerý organický (archetyp světlo) i virtuální (archetyp temnota) prostor, potom jedinou silou, namířenou proti nám, budeme pouze my sami. A jiná cesta prostě neexistuje, všechny ostatní tak jenom vypadají.

 

* * *

 

Všimnul jsem si jedné věci.

Nesvatý (Paralelní, Zrcadlový) Zdroj nechá Síly Světla bojovat pouze v hrubých vrstvách, do skutečného zákulisí je však vůbec nenechá nahlédnout. A když jim toto zákulisí někdo poodhalí a navrhne jim postup, jak skutečně efektivně eliminovat Temnou Destrukci, jsou tak zahledění do vlastní neomylnosti (ne-li přímo bohorovnosti), že si toho buďto vůbec nevšimnou nebo dotyčného navigátora označkují razítkem „temný kolaborant“.

 

Je-li Silám Světla nabízena nefalšovaná rada a pomoc a ony to nepostřehnou nebo dokonce pochopí obráceně, jak to je tedy s tou jejich slavnou citlivostí a navibrováním, čímž se neustále tak holedbají? Přestože jsem jednoznačně na Straně Neporušeného Všeho, v zájmu objektivity je třeba přinejmenším připustit, že v rámci dotyčného sektoru – dejme tomu tedy čistě teoreticky – si svou eventuální porážku Světlo zaslouží.

 

Svatý (Ultimátní, Absolutní) Zdroj je vyváženou pravo-levo-hemisférickou inteligencí. Jaká část Sil Světla je s tím v souladu a jak velká část vůbec nepoužívá analytické, logické a kritické myšlení? Jestliže v podstatě jen cítíte, milujete a meditujete, posíláte skutečně všechnu svou energii směrem k Původnímu Zdroji? A co ta vaše nezapojená, neosvětlená část? Jak je možné, že když zdrojová identita je tvořivou inteligencí, věříte takovému nesmyslu, že mysl není pro život podstatná? Jak myslíte, že Zdroj programuje realitu? Tím, že vysílá vlny lásky? Jste tedy skutečně „obrazem božím“ nebo spíš (ne)vědomě pracujete pro protistranu, která vás chytře obelstila? A co když se dokonce jakožto Síly Světla už v samotném základu v něčem fatálně mýlíte?

 

Budu v kontextu tohoto článku říkat tomu původnímu zdroji prostě ZDROJ a tomu paralelnímu 666ORG (org jako organický; virtuální 666 je něco naprosto odlišného).

 

V minulém článkukterý je dobré znát – jsem kromě jiného vysvětloval, v souvislosti s názvem tohoto webu, o čem je 63+1=64 (zdrojový MaTriX) a o čem 1+36=37 (zdrojová inteligence).

Samotná 63 symbolizuje odpojení od JEDNOHO (1), nebo dá se říct od původního živého STŘEDU, jímž je Zdroj sám.

3×21=63 jsou tři hrací kostky (hrací kostka má součet 21=3×7=zdrojová vrstva). Kostka je šestistěn, takže tři kostky evokují 666. Tento Temný Zdroj je v tom Původním přirozeně a NEODDĚLENĚ obsažený jako samoorganizační princip – pekelný stroj na realitu (HMYZ). Něco jiného je samozřejmě situace, kdy se dotyčná část odpojí od toho nejživějšího živého („srdce“, „středu“, „nitra“). Právě tak vzniknul 666ORG. Jedná se o nelidské entity hmyzího typu, namířené proti přírodě a proti původnímu organickému životu, svobodné existenci – hovoří o nich například Petr Chobot (Kdo vládne na planetě — část 2.), v mytologii Wingmakers jsou známé jako Animus. Tak jako je pro nás normální být, milovat, soucítit, tvořit, bavit se a činit druhé šťastnými, je pro ně normální vlastnit, trýznit, zotročovat, ničit a obchodovat.

 

Co si bohužel vůbec neuvědomujeme – a to hlavně ona takzvaná andělská či světelná inteligence, Síly Světla -, je, že Paralelní Zdroj není z principu žádný „odpojený krvežíznivý blbeček“. 666ORG pracuje s kompletní zdrojovou vrstvou, takže nějaké oslavné výkřiky opěvující vítězství světelných sil, ke kterému notabene ještě ani zdaleka nedošlo, jenom dokumentují naši neuvěřitelnou naivitu a nevědomost. Opakuji znovu: není to žádný Lucifer ani Reptiliáni, Drakoniánci, Archonti apod.

Kdo asi nejvíc střílí mimo terč, jsou afektovaní mesiáši, vyhrožující Bohem a mumlající dokola jenom o lásce a návratu k moudrosti předků (různí zasvěcenci, ezoterici, světelní emisaři apod.). Celé to je o SÍLE. Hegemonii 666ORG a Egregor s tím spojený eliminujeme pouze jako komplexní, integrované společenství – a k tomu je třeba být nejen milující, zdravě sebevědomý a zajímat se o princip fungování reality, ale pracovat i s motivem „virtuálního ďábla“ (viz například humor, hudba, umění, erotika), aby nikde nezůstala ani skulinka, kudy by se Hmyzové mohli uplatnit. Je třeba fungovat z pozice Ultimátního Božství, pochopit a realizovat holografický charakter sebe jako zdrojové identity (princip „celku v každé části“, tudíž člověk je zašifrovaný ZDROJ sám, vnímající, zkoumající, pozorující aspekt Celku Všeho, Existence samotná).

 

Opakuji raději ještě jednou: HMYZ (63) spojený s JEDNÍM (1) je neškodná, neutrální, samoorganizační inteligence a zároveň virtuální Temný Zdroj, avšak verze od JEDNOHO odpojená představuje Temný Zdroj na organické bázi (či anorganické, chápeme-li 666 jako ANTI).

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.