Záblesk události

Rozumět, že jsem absolutnem v převleku (rekurzí či fraktálem, fyzicky hologramem zdroje věčného života), znamená nemít pochyb o své identitě. Je to dokonalé, čisté a svobodné – jednota par excellence. Proto se také Zmije nevydrží nechvástat, protože ty jednotu pouze předstírají – „slouží falešnému bohu“.

 

Nikdo učený z nebe nespadl, já jsem naletěl už mnohokrát, a pokud náhodou posloužím jako energoinformační kanál, nevnímám vůbec žádnou osobní zásluhu (kdokoliv je pouze součástí prostředí kohokoliv, ale jinak nemá s jeho osobním středem, cestou či rozhodováním vůbec nic společného).

Každý je sám strůjcem svého štěstí – mezi něj a absolutno není možné nic položit, i když to tak v některých rovinách vnímání vypadá.

 

Z nestranného pohledu se počínání Zmijí jeví jako vrcholně komické, a samozřejmě, jsme-li přímou součástí děje, právě naopak. Je opravdu strašné, když si někdo o sobě myslí, že je něco víc nebo míň (hloupé, trapné a šílené)…

Ale jak už bylo naznačeno, kdykoliv lze začít znovu od nuly (jsme stále na začátku) – a znamená to přesně to, co to znamená. Věčná přítomnost je dokonalá, čistá a svobodná a její možnosti mnohem nepředstavitelnější, než si někdo, kdo sám o sobě neustále pochybuje a musí si to neustále externě kompenzovat, dokáže vůbec představit.

 

 

„Andělům světla“ se hned líp věří, vybalí-li na nás, že mají na kontě poklad v hodnotě triliónů dolarů; to se pak skvěle čeká na zázrak jedna báseň a všechno je zaručená pravda: viz třeba ten hrabě St. Germain, největší filantrop ve vesmíru, u kterého nevíte, zda je víc šlechtic nebo svatý. Bez chvástání ani ránu (nanebevzatí mistři, archandělé, vrcholní zasvěcenci, „víte, kdo já jsem?“, „a vy máte takové schopnosti jako já?“).

 

Když už se Zmijím nepodařilo vymámit z někoho kontakt na Strážce Vnitřní Země (získat autorizovaný přístup k organickým portálům), nabízejí přistání lodí přímo „u vás doma v obýváku“. Jak jinak. Naše křišťálová, božská podstata se prostě bez mechanických vehiklů neobejde. Kdo by cestoval prostřednictvím živé merkaby. Nebo se nedejbože spoléhal sám na sebe, na svou původní duchovní matrici. Oni nás zachrání!!! 🙂 Zvláště teď v období hvězdného aktivačního cyklu, když nebylo více jak dvě stě tisíc let možné tuto vzácnou příležitost fyzické přítomnosti na Zemi využít. Už si balím kufry a celý se třesu, jsem totiž asi největší idiot na světě.

 

Skočím na všechno. (…) „Pozitivní emoce“ dokáže imitovat každý, živý neutrální střed (spojení se zdrojem věčného života, skutečnou opravdovost) prostě nenapodobíte, musíte lidi krmit bonboniérou.

 

Neorganické portály byly zablokovány, takže zbývá tento ubohý pokus. Možná tak ještě nějaké holografické divadlo, ale na to už dnes také nikdo neskočí (kromě sluníčkových přiblblů, ovšem, na ty bych málem zapomněl). Předpokládám, že poté, co dojde k zarovnání s merkabickými spirálami Harmonického Univerza 4D-5D-6D a vstoupíme do plazmového kvantového pole, Zmije začnou hulákat, že nám galaktické centrum dalo zelenou a že „akce byla spuštěna“ (černá díra v entropickém matrixu může spustit leda tak Velké Hovno). Nastoupí nepostradatelný Fantom Archanděl a jeho biorobotické legie a ta největší jója možná opravdu nastoupí na lodě, což bude pro lidstvo jistě obrovská ztráta (kdo bude vyšívat anděly, místo aktivace živé síly? snad Jozef Vyskočil?). Vrána k vráně sedá; začínám se pomalu modlit, aby si je fakt odvezli. 🙂

 

Love & Light

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.