Tempus fugit – ve větvích času (nebo čeho vlastně)

V poledne při vození dřeva a pak odpoledne při procházce přes pole do Pohřebačky (část Opatovic n/L) jsem měl opravdu zvláštní pocity „ztráty přítomnosti“, s čímž mi souzní výrazy jako „Trans-Time Spirals“ nebo „čerpadlo iluze času“. Když jsem o tom tak přemýšlel, jako kdyby současně na Zemi zakotvovala božská inteligence (Christos/Sophia, křišťálové světlo) a současně odeznívalo jakési nemrtvé, kyber-feudální středověké vědomí (nekro-odpad), což na sebe občas extrémně nesourodě naráží. Při rozhovoru s prodavačkou vůbec nevím, kdo s kým se vlastně bavil, a to že lidé jedou stále ve 3D paradigmatu se mi zdá čím dál nepochopitelnější.

 

Po dosažení kritického „Zero Point Kryst Tolerance“, proti čemuž není odvolání (reverzní kyberduchovní síly překročily hranici zneužívání svobodné vůle), spustil náš vesmír samoléčící proces a naše nádherná planeta se vrátila na cestu re-evoluce a nabrala kurz do říše věčného života.

 

Strom života a naše morfogenetická matrice (božský modrotisk).

 

Vše umělé, kam patří v první řadě i falešná identita, se v nadcházejících plazmových či krystických (Krystiac) živoucích-energetických koupelích (influx = příliv) rozpadne jako protéza. Že to nebude zítra je jasné, tisíc let ale může uběhnout mnohem dřív nebo úplně jinak, než si myslíme.

 

Pouze šílenec (egoista, mrtvola, robot) může nyní dál podporovat fantomové nízkofrekvenční síťování pásma nižší/NET Země, což se týká zrovna tak technologií, jako spirituality (potažmo kreační fyziky).

 

 

Ne náhodou slovo „temple“ znamená jak chrám, tak spánek a souvisí i s časem (tempo) či charakterem (temperament má dokonce i význam „jiskra, síla, energie“). Na úrovni zemského jádra (D1) a klíčových či vnitřních bran/portálů se propojujeme s jeskyní stvoření (∞), což souvisí s virtuální, snovou oblastí (dřímajícím absolutnem), jinými slovy „zřídlem snů“.

Všechny naše sny v souladu se zákonem jednoty se realizují na svobodné rajské (středové/Aurora) Zemi v roce 6520, která existuje paralelně ve vyšším časovém/dimenzionálním pásmu (uvedený časový údaj lze brát klidně jako fiktivní).

Ze současné měnící se perspektivy se bude „Horor“ zhruba 900 až 1000 let fázově transfigurovat v „Ráj“, podobně jako když se mrtvá-fantomová černobílá kresba mění v živou-krystalickou barevnou.

 

Black-Hole Matrix je či byl někdy vrcholně zajímavý, až na ten obsah lidských hlav/srdcí…

 

Přibližně ve středu hvězdného aktivačního cyklu (2012 – 2022) zpravidla dochází k zarovnání s vyšším harmonickým univerzem, což je v našem případě Soul Matrix 4D-5D-6D. Pravděpodobně koncem roku, ale možná že i v jiném termínu, můžeme teoreticky očekávat průchod merkabickým kvantovým polem. Rozhodně je však nejlepší na nic nečekat, některé věci jsou do značné míry stejně „dané“ nebo přinejmenším vysoce pravděpodobné a podpořit je lze nejlépe z bodu přítomnosti, tím že nám to je „zdravě jedno“ (i když, jak dobře víme, na druhou stranu vůbec ne).

 

Velkou roli podle mého názoru, kromě „Planetary Lotus Temple Plasma Phase-Generator“ (specifická verze křišťálového/lotosového „květu života“, dýchajícího zdroje věčného života), hraje i šedá-stříbrná (oficiální informace hovoří o „Planetary Eternal Life Silver-Seed Atom“).

 

 

Osobně se cítím jako volnostylař s divokou kartou a řadu jevů jsem schopen líčit pouze vlastními slovy, téměř jako fantasy žánr, tudíž se to vůbec nemusí slučovat s „odborným postojem“. Mým intuitivním úmyslem je podpořit duchovní a energetickou situaci, svobodné, živé proudění. Myslím si, že takzvaná faktická pravda někdy vůbec není prospěšná a že bez určitého typu mystifikace (nemluvě o humoru) to nikdy nemůže být ono. Jedna věc je vědět, že například zaměřená pozornost zakřivuje realitu, pohyb či vůle protahuje hranatost do oblouků (kruhy do elips) a paměť tomu nastavuje zrcadlo – jiná věc je tomu rozumět a sám to „bezdůvodně praktikovat“. Stavební kameny 2R a 3R perspektivy také mají svůj vliv. Mnohdy je nejužitečnější udělat něco naprosto nečekaného a protismyslného, protože život prostě není něco tak laciného, aby to šlo jen tak sebrat ze země a prohlásit, že to je tak a tak. Stvoření (můj oblíbený terč kritiky) si nechce přiznat, že existence je také strašidelně fantastická, nejen plná lásky, zahrnující fyzikální zákony, duchovno a podobně. Pak se nelze divit, že si kolikrát na sebe upleteme naprosto zbytečné problémy a hloupé utrpení. Když řeknu, že mysl je vším, znamená to úplně něco jiného, než jak to na první pohled vypadá; otrocká mentalita zabraňuje lidem v osvobozujícím, hlubokém přemýšlení.

 

Vzestup chápu jako organicko-virtuální hru s multispektry vědomí a sebeobsahem. Je z toho na můj vkus vyráběna až příliš seriózní záležitost. Nešťastníky (zřejmě ne příliš příčetné), kteří reverzují portály a realitní rozhraní, bych okamžitě házel do propasti k ultimátním syčícím hadům, ať si svůj geniální nápad rozvrátit dokonalost (a nic jiného neumět) užijí. Nechat je ohlodávat úřednickými krysami, ty mají peklo jisté. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.