Fanatická slepota „srdíčkářů“ (…a živá síla ohně stvoření)

O boží jiskře slyšel snad každý…; přesto probíhá nesmyslná „válka“ mezi světlem a temnotou (…účastníci, jak se zdá, jsou čím dál šílenější, odříznutější od skutečné reality), která samozřejmě nemá východisko – což může vyhovovat pouze jediné síle.
Naše ryzí podstata se projevuje jako ohnivá bytost, nikoliv jako bytost světelná (která je pouze dílčí vrstvou).
Zdrojem života je pohyb, pohyb prostorem je neomezený (všesměrový), tudíž vede logicky k vytvoření omnipolární, multispektrální energie – jednoduše se nasčítají všechny potenciální možnosti spojování, prolínání a působení pohybů a protipohybů, čímž vznikne zdrojový oheň (všechny konstruktivní typy energií v jednom).
Oddělte noc od celku a vyražte na ni se sluncem, nejlépe někde v psychiatrické léčebně…

 

Oheň, živá síla, je tvůrce – světlo distributor a inspirátor (…to, co obě energie spojuje, je zvuk, hudba). Vesmír, příroda a její živly nám to dávají tisíckrát nepřehlédnutelně najevo, každým okamžikem (není samozřejmě řeč o požárech a o výbojích, nýbrž o vnitřní nerozdělené podstatě). Důvodem, proč přírodní systémy působí tak harmonicky a mají takový blahodárný účinek, je SOULAD, integrovaný – zvládnutý rozpor (nikoliv prvoplánové dobro a pozitivita, světlo), což je neměnným základem jakéhokoliv skutečně autentického projevu. Má to svoje světlé vrstvy, ale má to i ty tmavé. Není to oddělené – všechny vrstvy zaujímají k celku i k sobě navzájem stejně vyvážený vztah. V tom tkví genialita neutrality, v jejímž prostředí – jako v jediném – nelze vyvolat žádný „vážný konflikt“.

 

Zdrojový oheň je superpozitivní, neboť je „složeným obrazem“ samotného faktu existence, „nejkladnějšího ze všech kladů“. Definujeme-li světlo jako základnu a výchozí bod, automaticky tím probouzíme i protistranu; je to ten největší sebeklam.

 

Poklop, který drží svět v pasti uzavřeného systému (…“slunečním inkubátoru šílenství“), má jméno POZITIV. To jsou všichni ti okázalí dobrosrdeční čtveráci, kteří místo aby se snažili pochopit podstatu souladu a neutrality, která jediná umožňuje nezávislý svobodný život v otevřeném systému (…spojení s živou silou, přírodou), sluníčkují a kreslí srdíčka a nevědomky tak bojují proti svému vlastnímu ZDÁNLIVĚ odvrácenému „já“. Jako kdyby oheň, elektřina, bouře, vášeň, stín či noc byly něco nenormálního…

 

Rozdíl mezi souladem (SYMFONIÍ ROZMANITOSTI, jejíž podstatou je vyvážený kontrast – zvládnutý rozpor) a rádoby „pozitivitou“ je stejný jako rozdíl mezi úplností a polovičatostí. Těch druhých 50 % nemá kam odejít, zákonitě se někde „vytrčí“. Je moudřejší poslouchat občas (například) „drsnou hudbu“, číst zajímavý horor (co je skutečné a co neskutečné?) nebo používat šibeniční humor – nebo je moudřejší nedělat nic jiného, nežli sám sobě donekonečna namlouvat, že jsme láska a křečovitě to tahat až z paty? Proč myslíte, že lidstvo „napadli vetřelci“ a co jim to umožnilo? Taktika „zla“ je pořád stejná: co největší maškarní veselice (…být „pozitivní“ je přece „automatická pravda“), ať je naše neviditelná, oddělená temná polovina také co největší.

 

 

Je náhoda, že univerzální dárce krve je skupina „nula negativní“ (univerzálním příjemcem je „AB pozitivní“)?
Je náhoda, že konstruktivní pravotočivý typ energie nese negativní náboj?
Negativ je podstatou humoru – co je živějšího?
Zrcadlo (negativ) je podstatou sebereflexe a sebereflexe (uvědomění, zpětná vazba) je podstatou všeho, bez ní by nebyl život.
Vše v bytí je spojením živé síly (OPRAVDOVOST „já“) s programem virtuální mysli (HRA na ne-”já”), integrací rozporu „ano – ne“, spojením pohybu a protipohybu.

 

Vykonstruovaný zombie-pozitivizmus je hrobem existence.

 

Vidím v živých barvách některé obličeje, jak si jejich nositelé (…kteří text snad vůbec nevidí, jenom reagují na to, zda to napsal jejich oblíbený „super-velikán“ nebo ne) říkají, že „negativita je nezajímá“ a „oheň je peklo“, 😀 jako kdyby je snad někdo ponoukal k nepravostem. Spojení muže a ženy je tedy nejspíš ta nejhorší věc na světě (čím jiným jsou jin a jang, nežli zrcadlem – negativem sebe sama, světlem a tmou?), stejně jako orgazmus a duševní extáze, blaženost, živá-hadí síla a dračí oheň, nosná struktura kosmu, o božím trojplameni ani nemluvě… Je to všechno příliš ohnivé, příliš pravdivé, příliš živé. Malé děti, zvířátka a příroda, to všechno je jedna velká faleš. 😀 Všechno je zlo, pouze nekonečná světelná demence je to pravé ořechové. Vrcholem evoluce je stroj na lásku a na světlo – hlavně pozor na virtuální zdrojovou datasféru, kde se „pečou“ matrice stvoření, pozor na tvořivou analytickou inteligenci a velký pozor na myšlení, jinak ZMĚNA nastane DOOPRAVDY, utíkejte!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.