Zírej G-RAY

Vysoký stupeň sebe-organizace systému černých-bílých děr (nulových bodů, informačních bodů prostoru) tvoří super-hmotná ohniska či centra projevu zdrojové inteligence, na která se dobře hodí popis „zřídlo“ – jelikož mají zároveň optický i vibrační charakter, v souladu s podstatou a fungováním „prvotního všeho“ (pojem zřídlo lze chápat jako oko i jako pramen).

 

Jedná se tudíž o jakési „tekuté živé světlo“ (amorfní-formotvornou strukturu), která působí jako „živý obraz“ – opticko-vibrační hmota vědomí.

 

Potenciál této inteligentní energie je nepředstavitelný a pokud nalezneme způsob, jak ho – v jeho konkrétní podobě dané záměrem – umocnit  (obRAZit), lze „překovat“ v téměř libovolnou reálnou kapacitu („mocnost předSTAVy“).

 

 

Jak zbořit Zeď (Děs) mezi světem fikce a světem skutečnosti? O zrušení polarity byla řeč už mnohokrát – řešením je neutrální, nulový stav neboli takzvaný společný třetí faktor. Princip sebe si vědomého vědomí nevyjadřuje systém bílých-černých děr náhodou; v případě aktivního „prvotního zdroje“ vždy existuje něco „ženského“ a něco „mužského“, přijímač a vysílač, směr dostředivý-posměrný a směr odstředivý-protisměrný apod., přičemž jde samozřejmě o to, aby dvojice byly v rovnováze. Fungující řešení mívá téměř vždy jednoduchý základ a mívá obvykle tu vlastnost, že je v první řadě efektivní a až pak, možná, i efektní (těžko zahrajete krásnou skladbu na rozladěný klavír).

 

 

Co je mezi bílou a černou? Která barva obsahuje obě složky? Není to žádná zlatá ani fialová ani duhová. Je to šedá. Právě ŠEĎ je ten klíč. Takzvaně „andělsky“ či „světelně“ založení lidé, pokud rovnou nechtějí do všeho vrážet papouška, nejradši by měli všechno běloskvoucí – vůbec si přitom neuvědomují, že tím zabíjí realitu a kromě toho také kopou hrob vlastní budoucnosti. Docela už mě omrzelo to neustále opakovat a vysvětlovat a zdá se, že si to v nadcházejícím super-matrixu dotyční nepoučitelní jedinci chtějí s tou černou znovu „vyžrat“… Je to jak s tím léčením: často se stačí jen vypotit a vyležet, věřit a zůstat v klidu, vizualizovat, nebo užít nějakou bylinu – jenže pan doktor má bílý plášť, takže budeme žrát chemii a místo těla, duše a intuice poslouchat „odborníka“…

 

Tím, že použiju šedou, ostatní barvy nikam neodejdou. Když má něco být šedé, má to být šedé.

 

 

Šedá je klidná, vyrovnaná a neutrální. Šedá je organická. Souvisí se zrcadlem či vodou (tekutostí) a má blízko ke stříbrné (s-tři-brána, bílá-šedá-černá v pohybu). Souvisí s hvězdnou bránou a hyperprostorem. A co je hlavní: můžete být bílí i černí (protože tak to prostě je), sdílený „třetí prostor“ drží vše spolehlivě na hraně existence a neexistence a vše zdánlivě protichůdné spojuje zázračnou jednotící silou. Důležité je pouze to, aby STŘED zůstal neutrální, a není řeč o barvách.

 

Pro zajímavost (kdo se v tématu orientuje): šedá v hexadecimálním zápisu je 808080, což jsou (v decimálním zápisu) tři 128ky a 12 x 12 = 144, 8 x 8 = 64. Stříbrná je C0C0C0, neboli „má tři cé“ = matrice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.