Realita ad absurdum

„Hele, a není nakonec jedno, co se stane? Něco určitě, a stejně to pojede furt dál.“ – Skákající žába, vidlácký myslitel (poznámka: to by fakt málokoho napadlo)

 

Tak jako se na stromech rodí ovoce, vznikají zcela spontánně v proudu života individuální, tvořivé inteligence – neboť důvod není od bytí nijak oddělen. Optimálně však funguje pouze samotná existence. Jakékoliv osobní či kolektivní vědomí potřebuje dozrát praktickou zkušeností, kontaktem se záhadnou, nelokální přírodní inteligencí.

 

Téměř KOHOKOLIV, pokud si nedá pozor a uvěří nějakému nesmyslu o sobě, může postihnout porucha osobnosti. Slovo „osoba“ přitom v sobě šifruje jasnou pravdu: 0-S-OBA, IN-DIVI-DUÁL.

 

Představte si beztvarou všebytost, na kterou se koukáte labyrintem zrcadel, skrze krystal (jenž může být nekonečně barevný a nekonečně složitý) a zároveň je vše v pohybu, a náhle tento okamžik inteligence bytí zvěční „organickým fotoaparátem“, přitom neustále vše plyne dál. S absolutnem (zdrojovou, centrální inteligencí) tohle udělat nelze, je potřeba to relativizovat, k něčemu vztáhnout.

 

Pokud toto víte, víte, že ve skutečnosti jsme „všekdo“, který hraju hru sám se sebou a že je zhola nemožné, aby se věci měly jinak. Jsme nekonečno, které funguje určitým způsobem. Koukáme sami na sebe z mnoha úhlů. Nekonečně se prožíváme prostřednictvím živých (rozmanitých) obrazů sebe sama. Dokonalé a objektivně pravdivé je ale jen to nelokální – všudypřítomné. Je nemožné pokládat sebe sama za někoho výlučného, pokud nejsme idioti nebo psychopati.

 

WIKIPEDIE

 

Navíc to je opravdu velmi hloupé, nejen choré: člověk odmítá být vším jenom kvůli tomu, aby mohl být něčím. 😀 V rámci hry to je v pořádku, protože hra je hra (jakkoliv hmatatelná, protože energie je skutečná) – ale „doopravdy“ („smrtelně vážně“) být něčím nebo někým není možné. Je rozdíl mezi MYSLET a MYSLET SI.

 

Touto fikcí, že jsme nějaký výlučný „někdo“, si stvoření staví vězení a právě to je podstatou fantomového matrixu: obrátit hru naruby je jako realizovat v 3D-projekci, jejíž podstatou je prožitek, bez-energetický charakter animovaného filmu. Je to jako když vás zaživa pohřbí do kresleného vtipu a je úplně jedno, co tam je za figury, protože ty svou identitu pouze předstírají (mají ji vsugerovanou) a skálopevně věří něčemu, co neexistuje (v reálnost 2D-projekce, zakletí v zrcadlovém odrazu).

 

PROPATOR

  • odkazy pomocí Ctrl&F vyhledávejte výraz „Animus“; zároveň bych na to zvysoka kašlal a věnoval se aktivaci svého přirozeného potenciálu, energetickým centrům, co nejživějším a nejpřírodnějším věcem

 

Uhlíková realita, svět těl z masa a kostí, představuje skutečný extrém; druhotně jsme v takovém případě vlastně něčím, čím nejsme. V určitém konstruktivním smyslu, kdyby všechno fungovalo normálně, jde o takovou poněkud perverzní třešničku na dortu. Tím „fungovalo normálně“ je zde na mysli – v daném kontextu – krystalicky průzračné vědomí, jelikož ve skutečnosti nejsme samozřejmě žádný „špinavý uhlík“, ale kolosálně nádherný, skvostný diamant.

 

ASCENSION GLOSSARY

 

Pro uhlíkové vědomí má čeština velmi výstižné a zemité, krásné symetrické slovo: BLB (dement, retard, mentál…).

 

 

Byl jsem tenkrát na záchodě hodně velký TR-UHLÍK (a sám napsal spoustu nesmyslů), když jsem uvěřil těm „metatronickým nepravdám“ (viz níže citace – podotýkám, že zároveň tím bylo nutné projít, takže to nijak nehodnotím a taky si myslím, že úmyslně to dělají jisté síly v pozadí, nikoliv primárně sami zprostředkovatelé), taky mám ale dost rozumu a sebekritiky na to, abych to přiznal a myslím si, že některé věci by měly vyjít na světlo a ne aby se před nimi strkala hlava do písku.

 

Dobrá zpráva, transformace bude probíhat postupně, od 21. do 24. 12. 2012 a přerod do 5. D nastane během spánku, nikoliv okamžitě 😀 No tak sláva.

 

„Včera pred polnocou začali zaplavovať Zem frekvencie Centrálneho Slnka. Posúvame sa bránou – ležatou osmičkou – 25.-26.12.2012 by sme mali jej absolútnym stredom vstúpiť do 5D. (…) V ionosfére bol včera vytvorený tmavou energiou blokátor žiarenia, ale už je všetko v poriadku.“ Nejvíc v pořádku jsou ty bytosti v pozadí, co se převlíkají za anděly světla, a přitom jsou úplně přesný opak (lstivě drží nebohé světlušky v pasti uzavřeného systému) – v Plejádách a papundeklovém nebi jsou ale holt vševědoucí.

 

Namítá-li někdo, že to je ode mě křivárna, ať si uvědomí, že dotyčné a zejména ty další podobné info-zdroje (myslím hlavně ty „vševědy“ v pozadí) se takto zmýlily už tolikrát, že to nelze ani spočítat. Není to útok na nikoho – mnoho věcí je jistě užitečných a pravdivých, například ve fantomovém matrixu více jak 90 % 😀 -, takové věci mi můžou políbit Sedlici (kde bydlím), bohužel ale řada důvěřivců se stále ještě nezamyslela nad tím, že je jaksi někde něco špatně – a nemusí to tak být.

 

Řada info-zdrojů zprostředkovává přechod z metatronického (fantomového, hybridního, reverzního) systému 6-1-6 (666, fulleren C60) do krystalického (neporušeného, přírodního) systému 7-1-7 (777, fulleren C70), tvoří most mezi realitami. Neustále však existuje i riziko zneužití jistých sil (soupeřů – vetřelců, predátorských inteligencí), což se bohužel stále děje – prosím uvědomte si, že někdo zkrátka nechce, abyste rozdíl mezi oběma matrixy vůbec zaznamenali a snaží se vás energeticky držet navázané na různé filtry a hybridní matrice. Přišli jsme sem na Zemi pochopit, co NENÍ prapůvodní realita, neboť jinak nelze skutečně poznat, co prapůvodní realita JE.

 

Kdy lidem dojde, že nejsme láska, ale všechno (čili samotná existence) a že řešením je pokrýt 100 %…?

 

Původní způsob takzvaného vzestupu do 5. dimenze musel být změněn kvůli (jak jinak) intervenci soupeřů a podle mého názoru všechno stejně běží úplně jinak. Nejvíc se těším, až sem přestanou proudit energie a vrátí nám oranžové slunce. 😀 Protože z vnějšího prostoru stejně nelze nic změnit a život je o příbězích, hodnotách a o prožitku; tím netvrdím, že nemůže být součástí autentického života „průchod do jinam“ – jenže ve smyslu změny realitní, příběhové domény a v souladu s duchem bytí (přírodou), ne jako nějaký hokus pokus inkubátor. Taky mám dojem, že celé té nešťastné očistě silně chybí element vody (pouze ve stavu živlové rovnováhy nemůže nikde působit zlo) a nakonec vždycky stejně byla potopa. 😀

 

ASCENSION GLOSSARY

 

Je-li pravda prezentována jako něco nekontrastního, andělsky jednotvárného, kdesi na druhé straně zrcadla vzniká automaticky její přeexponovaný obraz – síly, jejichž podstatou je znesvěcování života. Jediným inteligentním řešením je být vším, s tím že podstatou či středem toho všeho je to, co ztělesňuje nejvyšší vibrační hodnotu a je společné všem prvkům: cit, soucit, soupatřičnost, láska, úcta k živému, opravdovost, přirozenost. Vibracím a mysli se meze nekladou, klíčem není volba strany, nýbrž soulad, neporušenost: neutrální, průzračná HRAna.

 

 

P. S.: jestli si někdo myslí, že všichni budeme jen držet huby a velebit blbosti, tak já tedy ne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.