SKUTEČNÝ „vzestup“ znamená vyléčit realitu 3D a zvládnout egregor

Vzpomněl jsem si na slova jednoho „reformovaného reptiliána“, který tuto dobu označil jako „světlem nemocnou“ a přiznám se, že mi to tak často opravdu připadá. Na facebooku jsem zažil, jak tuto bytost druzí neprávem napadali a jak měla v konfrontaci s jistými „kristovskými“ či „andělskými“ bytostmi pravdu – což samozřejmě ale „není možné“, protože „my jsme světlonoši a ty ne“. Řekl bych ale, že podstatou pravdy je schopnost jít k jádru věci a mám čím dál intenzivnější dojem, že někteří všeználci a mistři světa nemají vůbec ponětí, oč jde.

 

Problémem není nedostatek světla (vibrací), ale nepochopená temnota. Strukturování manifestované reality systémově souvisí s temnotou – základem fungování je interakce (zrcadlení) vzoru a negativu. „Transformace“ (zvyšování vibrací primárně z vnějšího prostoru, místo zevnitř) je hovadina první třídy, proti přírodě a zdraví nebezpečná. Je třeba pochopit realitu – co může být vlastně jasnějšího…?

 

Jsme světlo a přízrak v jednom. Je to poznat při pohledu do očí, ve kterých se zračí zároveň NIKDO – PROSTOR/ženský element (tma) a zároveň BYTOST – POHYB/mužský element (světlo); ono světlo představuje vibrační signaturu, vzor, „vyjádření nevyjádřitelného“…, ve skutečnosti to je „zvěčnělý okamžik absolutna“, inteligentní proudící tvořivé vnímající energie.

 

Dokud nepochopíme, že jsme zároveň „bytosti světla“ a zároveň „přízraky temnot“, že to musí být zároveň láska i hra (pročpak asi existuje humor? protože to tak prostě je), je nám nějaká stupidní bio-spirituální transformace houby platná. Spíš než „vzestupovat“ by se měla vyléčit 3D a zvládnout egregory – to by byl skutečný vzestup. Správně, opravdu efektivně přeprogramovat naše morfogenetické pole (potažmo kolektivní vědomí) lze jen integrováním světla a tmy, tím že oba faktory dostaneme do „spolupracující rovnováhy“. Jakmile tmu zkrotíme a dostaneme do souladu se světlem, překonáme polaritu a tím transformujeme egregor (energeticko-informační pole), který není schopen samostatně (odděleně) pracovat s nepolarizovanou energií a pak už nás nemůže nikdo ovládat.

 

 

To, že „světlo prozáří tmu“ a „zničí ji“, je nesmysl a podvod, který hraničí s imbecilitou – anebo ti, co to ve zdejším sektoru řídí, jsou opravdu pokrytci a hlupáci (popravdě řečeno to tak dlouhodobě vypadá). Tímto způsobem lze dosáhnout pouze toho, že se zlo třeba na pár tisíc let někam schová, nechá klidně naivní světelné blbce si myslet, že „slavně zvítězili“, a pak se najednou zase „zničehonic“ všechno „rozesere“ – a všichni se budou tvářit nechápavě a ukazovat prstem na viníka (což samozřejmě bude jen nějaká použitá loutka)…

 

„Nikoho nenásledujte, nenapodobujte,
protože napodobování a následování dělá z člověka hlupáka.
Nikdo jiný vás nemůže vést,
nikdo se nemůže stát vaším vzorem,
protože jste jedineční.
Buďte sami sobě světlem.“ – Buddha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.