Třinácté znamení zvěrokruhu

Smrt, symbol věčné proměny, je vlastně takový „živý přízrak“. Když si uvědomíme, že jsme metamorfující se vědomí (že žádná forma netrvá věčně), že to „nejskutečnější skutečné“ je pouze samotné ABSOLUTNO – pak jsme vlastně taková „živá smrt“. Je zajímavé, jak napohled blízko to má k něčemu hrůzostrašnému, a přitom to je jeho pravým opakem.

 

Jestliže my, SVĚTLO (inteligentní energie), jsme živoucí smrtí (metamorfující se fantazií), zlo je něčím napohled téměř stejným, přesto zcela opačným – zlo lze definovat jako „mrtvý život“. Zlo má charakter zrcadla: existuje, a přesto není živé, a všechno je v něm obráceně. Zatímco my jsme živí, autentičtí, a současně jako bychom na jisté úrovni neexistovali (jakákoliv forma, například tělo či ego, je pomíjivá).

 

Jak je tedy naprosto očividné, existují dva druhy temnoty: konstruktivní a destruktivní. Zlo, podobně jako počítače, je velmi silné na poli mysli a analytické inteligence – pokud se v nás ale PROBUDÍ ENERGIE, shoří toto „zrcadlo hrůzy“ jako papír… Je ale třeba si už konečně UVĚDOMIT, že „porážet temnotu“ je úplně scestná myšlenka. Staneme-li se ÚPLNÝMI (plně vědomými), žádná temnota ve smyslu něčeho zlého jednoduše NEBUDE EXISTOVAT, neboť nebude mít kde. Je to podobné jako když uhlík zkrystalizuje v diamant.

 

Živá (křišťálová) smrt – nebo (bezduchý) mrtvý život?
Přízrak jako HRA, anebo ten „vážný“ přízrak a místo života jen TOTÁLNÍ DEMENCE?

 

Přestaňme si prosím hlavně už hrát na „světlušky“ (o poslušných „ovcích“ ani nemluvě). Jsme věčná fantazie – jsme vším, jsme i těmi skřítky a vílami, roztomilými koťátky, rozkvetlými loukami a tak dál. Jsme však rozhodně i „PŘÍZRAKEM SMRTI“, neboť vědomí už takové prostě JE…

 

 

Co když to s tím „zlým hadem“ u stromu poznání platí ve skutečnosti úplně jinak?
Proč je kundaliní popisována jako hadí síla?
Proč se propojené čakry vlní jako nějaký had?
A co mystické křišťálové lebky?
Není to náhodou úplně jinak i s tím dračím ohněm?

 

 

Dalo by se s trochou nadsázky říct, že ten NEJŽIVĚJŠÍ ŽIVELNÝ ŽIVOT je „strašnější než samo zlo“ 🙂 – s tím rozdílem, že bez vznešeného ducha a čistého srdce to nefunguje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.