V moři souCitu aneb Hromy a blesky fantazie

Tělo je vrstva vědomí a otisk či manifestace ducha ve hmotě. Živé krystalické přírodní diamantové sluneční tělo, které rozvíjíme, tvoří všechny barvy (tóny) duhového spektra svobodné reality (spojený jin a jang) – v souladu se strukturou univerzálního jednotného pole, jedné z podob božského zdroje, kam jsme jako in-divi-duál-ní jiskry vrženi z jiné z jeho podob (trojplamene, ohně ducha svatého), promítnuti jako věčná multidimenzionální, multispektrální „živá fotografie“ zřídlem (živým světlem) božského vševědomí, další ze zdrojových podob „všeho, co jest“.

 

 

 

Co tím myslím, nevím, 🙂 jenom vím, že toto se děje. Diamant je zkrystalizovaná „živá duha“ (multifrekvenční spektrum) a ne náhodou má něco společného s dvojitostí, krystal:démant, magnetická láska/soucit (světlo) & elektrický oheň/vůle (zvuk), kde elektřina je tím zdravě konstruktivně „démonickým“ (bouře, noc, humor, extáze…), což se jako drak nedrak stále marně snažím vysvětlit andělům neandělům. 🙂

 

 

Myslíte, že si vznešený král zvířat nechá něco líbit od nějaké hyeny?

 

Zdánlivě to nesouvisí (ve skutečnosti právě naopak), jakmile ale stvoření nehraje HRU na tmu (neprojevuje se ohnivě, elektricky), při 100procentním zachování své autentické vnitřní přirozenosti – což samozřejmě souvisí se srdcem, láskou, soucítěním -, potom realita naprosto samočinně a spontánně (zákon rezonance je automatický) začne tuto hru hrát se stvořením a prostředky už jsou úplně vedlejší. Realita ovšem není individuální bytost, nýbrž reagující (interaktivní) pole energie, a tak je hodně velký rozdíl, zda si to režírujeme my sami a vědomě, nebo jsou z nás vinou naší naivity děláni „silami temnot“ (které to opravdu nemyslí dobře, protože ani my nemyslíme dobře) notoričtí blbci. Jestliže my nemyslíme, porucha se u protivníka zrcadlí jako necítění a umělá inteligence; stvoření si tyto hybridy tvoří samo a potom ještě hloupě nadává. Co onu nelidskou strojovost rovněž podporuje, je stádovost a uniformita, mrtvá jednostejnost namísto skutečné živé jednoty, jejíž podstatou je symfonie (SOULAD) jedinečnosti. Neproduktivní kreslení srdíček a kopírování vzorů není cesta do zázračného duhového ráje a sedmého nebe, ale přesně na opačnou stranu. Proto pracujme na rozvoji své jedinečnosti, rozšiřujme své obzory (aktivujme svůj energetický potenciál) a hlavně už nepředstírejme, že jsme nějaké jednosměrné modrooké světlušky – zlo si potom myslí, že máme v hlavě piliny a jsme tak neschopní, že si s námi může dělat, co chce.

 

Tri-veca kód 3 x 7 x 37 = 777 – souvislost s diamantem a duchovním srdcem.

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.