Přestaňte už konečně věřit nablýskaným hovadinám, které nefungují

V tomto vesmíru, kromě původní verze, existuje nejen astrální realita a fantomový matrix, ale i paralelní zdroj.

 

Autentický, přírodní božský zdroj lze přirovnat k živému (cítícímu, myslícímu), průzračně čistému, křišťálovému ohni či k zřídlu inteligentního, živého světla a manifestuje se jako univerzální jednotné pole energie a vědomí, v jehož strukturách či architektuře se projevuje stvořená (vně promítnutá) realita.

 

Pohyb jednotlivých částí vědomí (bytostí) a jejich interakce zanechává informační stopu, tvoří jakési energetické zrcadlo. V případě že někdo ztratil pojem o zdroji nebo se z nějakého důvodu dostal do konfliktu s jeho neporušeným charakterem (dokonalostí), představy a záměry individualizovaných energií tvoří paralelní zdroj.

 

Jelikož je ale tvořen sekundárně a z nevědomých nebo nečistých pohnutek a jeho základ není dokonalý (není schopen dokonalé rovnováhy, harmonie a soudržnosti, jelikož už z principu je narušený, deformovaný), takovýto zdroj energie není schopen manifestace struktur věčného života ani není schopen poskytnout skutečnou vnitřní radost, vyváženost, klid a svobodu.

 

Naopak, některé „padlé“ individuální části tohoto anti-zdroje staví na porušenosti, deformaci, ovládání – škodí druhým a parazitují. Zároveň jsou schopné relativně vysoké míry simulace a více či méně věrohodného napodobení podstaty původního zdroje. Není žádný problém například demonstrovat vysoký stupeň poznání a předhodit lidem nějaké omračující informace, v krajním případě 99 % z nich dokonce může být i pravdivých a užitečných.

 

Samozřejmě ale, že to má háček: NIKDY vám neřeknou to podstatné. Udělají vše pro to, abyste neodhalili prapůvodní božský zdroj a jeho neporušenou dokonalost. Sešlou vám třeba tisíc „andělů světla“ a těch nejtřpytivějších slibů, vizí a představ. 5. dimenzi vám naaranžují tak kolosálně, že bude napohled skoro lepší než ta originální organická – s tím drobným rozdílem, že její struktury se nakonec rozpadnou.

 

A oklamaní si za to můžou sami. Nikdo nikoho nenutil, aby věřil každé hlouposti, aby něčemu věřil jenom proto, že to krásně VYPADÁ. Všichni mají plnou hubu řečí o citech, ale kdyby se těmito city (svými VLASTNÍMI), pocity a intuicí řídili, kdyby se obrátili DOVNITŘ a nehráli jen duchovní divadlo (a slepě nevěřili vnějším autoritám), zahlédli by skutečnou pravdu – takovou, jaká je. Jak rád opakuji, ono si stačí zajít na louku, do lesa, poslechnout si ptáky nebo zurčení potoka, a snad jenom ten největší blázen nepozná, co je pravda.

 

 

Paralelní zdroj je umělý, stejně jako channelingy nebo někteří samozvaní duchovní lídři, kteří pouze blokují přirozený tok energie a nezávislou, suverénní přirozenost a autentičnost jedince. Celé to je totiž o probuzené energii – právě to znamená probuzenou bytost. Je to jako když zařve křišťálový lev. A on jednou zařve ten úplně největší ze všech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.