Ať si prdel políbí, komu se kočky nelíbí :-)

Sirius v souhvězdí Velkého psa bývá často spojován s kočkami, delfíny či velrybami…, jejichž návrháři jsou rovněž genetickými tvůrci člověka – jeho „božského modrotisku“.

 

Většinou si to představujeme tak, že nějaké „božstvo“ vezme kus „zázračné pralátky“, udělá sim-sala-bim a stvoří z „ničeho nic“ nějakého úžasného tvora (…kterých má mimochodem člověk kolem sebe TOLIK, jako v pohádce, a je úplně slepý). To, aby někdo stvořil někoho, je ale principiálně nemožné; je to podobná iluze, jako když se kopulující pár domnívá, že „dělá dítě“ – no tak to tedy skutečně nedělá. 🙂

 

Ve své podstatě – v případě „architektů reality“ (což je ale vlastně každý z nás) – dochází vždy pouze k propojení univerzální šablony s univerzálním, „božím“ vědomím (VŠE-vědomím), čímž se projeví (vyjádří) konkrétní vymezená bytost – vědomá živá entita/identita/in-divi-dual-ita. Části (vlny/částice, vlastnosti…) stavového univerzálního jednotného (zdrojového) pole jsou prostřednictvím vůle a záměru (přání, „programu“) přinuceny zaujmout určitý konkrétní „dynamický stav života“, tvar, vibrační hustotu… Samozřejmě takovýchto šablon a polí může existovat a interagovat nekonečně – klíčovou roli hrají princip komplexní jednoduchosti a vsoběobsažnosti a toho, že zdrojová mysl (duch/srdce, vědomí) má všudypřítomný/nelokální charakter. Když to úplně zjednodušíme, představte si nekonečný oceán vědomé božské energie – část tohoto oceánu se roztočí a vytvoří vír, který se zdánlivě oddělí od celku (ale přitom je stále uvnitř jako součást) a tím se vytvoří individuální vědomí, jež se sice může metamorfovat, ale má určitou základní formu (další věc je faktor vývoje).

 

Takže i když „hmotný živý trik“ je dokonalý a dokonale skutečný a pravdivý, není to tak, že by někdo stvořil někoho. O tomto a MNOHA dalších „neuvěřitelných“ zapomenutých věcech (prolidských i protilidských snahách) se lze dočíst níže v odkazu – cyklus stvoření se zjevně blíží k svému vyvrcholení (rozuzlení).

 

 

Mnohé z nás cestou životem provází nejlepší přítel člověka pes a můžete tomu věřit, že to skutečně není žádný vrtoch přírody, ale naprosto vědomý akt.

Delfíni a velryby jsou na Zemi hlavně kvůli přirozené frekvenci a jsou to takové přírodní, hudební nástroje svobody, lásky, krásy a elegance.

Proč milujeme kočky a proč je tak zbožňujeme, přestože jsou nejen roztomilé, ale zároveň i tak trochu „démonické“? 🙂 Kočky si nenechají nic líbit, jsou za všech okolností SVÉ. Pokud má nějaký tvor v souladu svou „světlou“ a „temnou“ stránku, pak je to kočka (bohužel „srdíčkářská sekta“ není schopná pochopit, že právě toto je ŽIVÉ SVĚTLO, onen SOULAD, podobně jako jednota je symfonií jedinečnosti, nikoliv jednostejností a kopírováním). Kočičí láska sice zdánlivě není tak očividná jako v případě psa, zato je v absolutní harmonii s vůlí – doslova to z těchto bytostí prýští.

Překvapí tedy někoho, že (někteří) genetičtí tvůrci lidské 12D-matrice mají lidsko-kočičí podobu (i když jistě ne tak hmotnou)? 🙂 Někteří z nich sídlí na hvězdě Sirius „B“, kde byly vytvořeny CDT disky (historie a princip fungování vesmíru a o čem to všechno je).

 

V současnosti, známí jako evoluční strážci, řídí proces transformace a bio-spirituálního vzestupu lidské rasy a prostřednictvím slunečního jádra nás zaplavují různými potřebnými druhy transfiguračních skalárních energií (kódů „Ducha svatého“).

 

DOPORUČENÉ

 

AKTUÁLNĚ

 

 

Je docela legrační (či tragické), jakým hrozným nesmyslům většina lidstva stále věří. Kdybych měl opravdu říct, co si myslím, lidé kteří ve zvířatech a přírodě nevidí a necítí tu naprosto zjevnou a do očí bijící pravdu, snad ani nemají mozek. Řekl bych, že je také více než jasné, jaké povahy onen všetvořivý duch (srdce) a architekt/designér (božská mysl) v pozadí toho všeho je.

 

Buďme sví – a nenechme se zmagořit žádnými přeexponovanými dezinformacemi, které, jelikož nejsou skutečnou pravdou, musejí tzv. přehrávat a dělat ze všeho senzaci. Dokonce to může být i tak, že kdo opravdu vzestupuje – mění se, posouvá se -, je s tím natolik zarovnán, že pak mluví o úplně něčem jiném, jelikož tím vzestupem je; můžeme si ho tudíž snadno splést i s úplným idiotem. 😀

 

 

ČIČIMŇAU

 

 

ZÁSADNÍ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.