Poznámka 2. 1. 2016

Jaká je svobodná vůle v tomto 15D-vesmíru? Kolektiv a interakce s okolím (s vazbou na další věci, o kterých zřejmě ani netušíme) všechno v podstatě předurčuje.

 

Tvůrci zřejmě vůbec nepochopili, že realita je jednotou uvnitř duality a dualitou uvnitř jednoty (bylo nebylo, země nezemě…). Nikdo to nestvořil, to prostě je. Jediné opravdu svobodné a neporušené (vědomí, že jakoby účinkuji ve 2D-příběhu, ve kterém je vše možné – jako v kresleném filmu – ale promítnuté v projekci 3D-vnímání, tzn. s neměnnou předností položenou na harmonickém souladu všeho a všech, takže všechny zúčastněné prvky hrají čistě konstruktivní roli a nikdo nenarušuje svobodu nikoho druhého, ani není neustále konsternován hrozbou fatální špatné volby a následujících energetických důsledků, což je vlastně duchovní fašizmus).

 

Teprve když někdo začal tvořit PODLE SEBE a ne podle skutečnosti, tak teprve přišla ta „perla“ – výsledkem této „svobodné vůle“ je, že ji nakonec nikdo nemá. Naštěstí existují myriády úplně jiných mnohovesmírů, kde si nikdo nehraje na nějakou nezáživnou spiritualitu, vzestupy a pseudo jednotu a každému je jasné, že nejde o princip, ale v první řadě o prožitek a o hodnotu.

 

Vlastně tím, že kdosi jaksi nepochopil podstatu reality, se z rádoby svobodné vůle stala „volba nevolba“ – ona „záhadná podstata“ se přenesla jinam, na špatné místo, vinou špatně nastavené priority.

 

Nechápu opravdu myšlení zdejších stvořitelů, kteří nám předhazují tisícistránkové ultrasložité „nauky o vzestupu“, které pochopí jeden člověk z miliónu (a kdoví jestli) – místo aby se prostě restauroval systém zespoda (média, finance, zdravotnictví, ústava…) a těm duchovním lidičkám vysvětlil úplně jednoduchý princip „láska – vůle – moudrost“ neboli pohyb/protipohyb a existence (klid) sama o sobě.

 

 

Problém očividně souvisí s „primární anomálií“, potažmo metaforicky s Pandořinou skříňkou…

 

Soupeři (citace z Tajemství Amenti):
– hybridní lidsko/hmyzí rasa
– dračí královna
– maskují se za anděly, přitom to jsou strašliví démoni
– dračí můry
– hybridní hmyzo-hadí hominidi
– sauro-hmyzo-lidské podoby
– kentauři
– v roce 9558 př.n.l. luciferiánské síly dobyly planetu Zemi, načež byla ze Země Strážci stažena Krystalová technologie a nastal zde věk temnoty

 

To naprosto souhlasí.

 

 

2D-příšery, které by správně měly hrát roli pouze „jako-zábavy“, hry či humoru, něčeho jakoby nevážného, případně snad i vzrušujícího (ona realita je taková „strašidelná pohádka“, ale neškodná), se nejen zhmotnily do 3D, ale vzaly samy sebe smrtelně vážně…

 

Nedokážu si představit, že by se jakákoliv opravdu čistá andělská inteligence tak pomátla a vzbouřila se bezhlavě proti Úplnosti a proměnila se ve zrůdu.

 

Na druhou stranu, i když jde nejspíš o odhalení chyby, i tak je třeba, bohužel, smile důrazně pracovat na osvobození Země a návratu k multidimenzionalitě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.