Démonická elektřina

Přírodní/krystalická – autentická podstata reality souvisí nejen s „křišťály“ (duchovní „srdce“/zřídlo, křišťálový „květ života“), ale souvisí i s „démanty“ – konstruktivní, „démonickou“ temnotou, metafyzickým projevem elektřiny (elektricity).

 

Záhadné („pohádkové“) „bylo nebylo“, jakožto obraz principu „dva v jednom“ (realita je mysl a pohyb – jako např. emoce – zároveň, tudíž ani jedno; sebe si vědomé vědomí; prožívání života; myšlení o myšlení…), zahrnuje nejen zázračnou „pohádkovost“, ale jelikož „dva v jednom“ to je vždy a všude, musí se to projevovat i jinak; nic jednosměrného/jednotvárného se dlouhodobě neudrží v existenci.

 

 

Tímto „něčím jiným“ je (symbolicky) had, nebo by se dalo říct „brána smrti“, kde smrt symbolizuje změnu, metamorfózu, živý přízrak – a také průchod či prostup dimenzemi. Pokud si například 32 zubů představíme jako merkaby, jsme u čísla 64 (živá oktáva 8 krát 8) a kodonů/tripletů DNA (spojitost s trojplamenem – ohněm „ducha svatého“ a jednotou/trialitou). Souvisí to i s křišťálovou lebkou, životní „hadí“ silou či pohyblivým čakrálním systémem (čakry jsou takové „kouzelné“ křištálové víry či koule).

 

 

Nechávat vše na magnetizmu (přitažlivost pohybu a protipohybu), s tím že „láska vše utáhne“, je čirá sebevražda a člověk si tím doslova likviduje svoje napojení na věčné živé struktury („kódovací mřížky“ či „morfická pole“ mají příliš statické vazby, potřebují živelnost, průraznost – chce to nejen blahodárné, láskyplné léčivé světlo, ale i elektrický oheň). Bez „démonické“ elektřiny („bouře v noci“, „orgazmus bytí“…) to nebude nikdy fungovat – pohyb a protipohyb musí být také v interakci. Lze to přirovnat ke zkrocení divoké šelmy – svému „vnitřnímu drakovi“ můžeme usekávat hlavy donekonečna, nebo můžeme strkat hlavu do písku a předstírat, že neexistuje… Může to být „dobrý sluha“ nebo „zlý pán“ – třetí možnost, že ho úplně „vykopeme z existence“, je patologicky naivní a principiálně zhola nemožná a nesmyslná.

 

Jak chce někdo „vzestoupit“ popíráním zázraku života a panickou hrůzou z paradoxu absolutna? 😀 Nechme už konečně ten uhlík OPRAVDU zkrystalizovat, ať se promění v diamant a přestane to být pouhý dement. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.