Kočky, psi (a příroda vůbec) jsou tichým hlasem božské inteligence

Jaká je asi pravděpodobnost, že by souvislost mezi „psí hvězdou“ (souhvězdím) Sirius, nejlepším přítelem člověka psem, a také kočkami, velrybami či delfíny…, faktem že původní (někdejší) evoluční strážci tohoto vesmíru odešli na Sirius „B“, odkud pochází i 12 CDT disků s historií vesmíru a originální vědou bio-spirituálního vzestupu – byla „čistě náhodná“…?

 

 

12 CDT disků – Cloister-Dora-Teura Plate Libraries

 

 

Existují sice i další částečně inspirované zdroje – ovšem s tomu odpovídajícím výsledkem. Nevím jak vy, ale já částečný být nehodlám. 🙂 Pravý význam slova „svatý“ je úplný, komplexní, plnospektrální, plně integrovaný. Bohužel i význam energie zvané „Duch svatý“ byl úplně překroucen. Takhle to je doopravdy:

 

Každý z nás má v sobě tzv. nesmrtelný vnitřní oheň „Amoraea“, tj. energetickou, skalárně-vlnovou kompozici Ducha svatého našeho vesmíru.

Tento Duch svatý není žádná „spirituální metafora“, ale jedná se o reálný, kvantifikovatelný a „elektromagnetický“ objekt, je to žijící vědomá boží síla či jiskra či signatura (fraktální povahy) v nás.

 

 

 

Velryby a delfíni mají podobnou DNA jako my a udržují na Zemi čistou frekvenci. Oblíbenost psů a koček například v Čechách je známá, „Chess Key“ (český) v názvu webu jsem si z prstu nevycucal 🙂 – šachová partie mezi bílými a černými, 64 polí (kodonů/tripletů DNA). „63+1“ je květ života v projekci 3D (64tetraedr), „6×3+1“ v projekci 2D (19 kruhů), 2 ku 3 je známý holografický/krystalický poměr.

 

 

 

Lidstvo zvláště v úrovni nižší Země (spodní pásmo DNA, nižší čakry) má vymazanou rodovou/genetickou paměť – proto mnoha věcem není schopno uvěřit, jelikož mu připadají „příliš fantastické“. Žádná „odpadní DNA“ (podle bláznivých vědců) ale neexistuje, víc jak 90 % spící DNA funguje multidimenzionálně. Buněčná membrána není ničím jiným nežli organickou hvězdnou bránou na mikro úrovni. Jakmile dojde k zarovnání interplanetárních/interdimenzionálních mřížek, průchod „do jinam“ bude otevřen.

 

Co všechno nám davají naši přátelé z říše fauny a flory? Láska, soucit, přátelství, kamarádství, věrnost, humor, zábava, štěstí a radost ze života, přirozenost, volnost, svoboda, čistí naše energetické pole… A lidé staví jatka, zoologické zahrady a cirkusy a vkládají svou vůli do rukou idiotů a psychopatů a nechávají se chemicko-technologicky devastovat a vymývat si mozky na všech frontách.

 

 

 

Jak je důležitá vnitřní pohoda

 

Historie vesmíru, vzestup

 

Co je dobré a co naopak vůbec

 

Zařvat jako lev

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.