Nebeské kaskády

Včera jsem opět viděl FYZICKY androgynní/nepolarizovaný typ energie ve formě takového „jinak-šedého“ mračna, tentokrát to mělo podstatně větší rozměr. Je to energie, ze které jsou stvořené „vyšší světy“.

 

Reality se zde, v těchto světech, skládají odlišným, vnitřně (či metafyzicky) neprotikladným způsobem. Daná energie je spojením té úplně primární (zdrojové) a jakéhosi jejího vyjádření v prostředí naší úrovně.

Má to něco společného s křídou/pastelovou barevností a průzračností – volnou cirkulací energie a správným obousměrným kombinovaným vztahem mezi dvourozměrnou a třírozměrnou prostorovou projekcí reality, tedy mezi 2D-„kresleným filmem“ (paměť, představivost, konceptuální/virtuální realita) a 3D-„živou skutečností“.

Ve staré verzi to, co by mělo/mohlo existovat pouze v rovině „kresleného vtipu“/humoru, je bráno „smrtelně vážně“, čímž se z existence stává parodie – paskvil. Je to vlastně až neuvěřitelné, jak někdo může UVĚŘIT, že čísla mají nějakou životní hodnotu a celý život kolem této prachblbosti skákat jak nadmutá koza; nebo věřit tak do očí bijící manipulaci jako „Otec, Syn, Duch svatý“ místo Otec/Matka/Duch čili Jang/Jin/Neutrální energie, přičemž potomky přivádí na svět ženy, nemluvě o Zemi a Přírodě…

 

 

Existence „metafyzicky neprotikladných“ energií či struktur reality neznamená, že negativně nabité částice přestanou fyzikálně působit. Bez nich bychom byli namydlení. 🙂 Stále je třeba opakovat, že problémem není „temnota“, ale – tedy kromě nevědomosti – záměr (neporušený vzorec na straně jedné a na straně druhé porucha, porušenost, což je vždy dáno vztahem k ústřednímu bodu Stvoření a jeho Zdroje; v Absolutnu jako takovém je naprosto vše pouze a jen konstruktivního charakteru).

 

Bez negativních částic by neexistovala elektřina a bez „vnitřní elektřiny“ by neexistoval ani humor (což je rovno duchovní smrti), polarita fyzické (hmotné) a metafyzické (nehmotné) reality funguje každá jinak. Pouze přestane – v novém, svobodném světě – existovat destrukce jako důsledek pokřivení (deformace) aktu svobodné vůle (s čímž souvisí i typ holografického a geometrického projektování reality – je to čím dál častěji patrné na obloze, mracích a slunečním světle).

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.