Globální prediktor

Díky internetu a svobodným médiím se na nás valí ohromné množství informací. Než se dostaneme k tématu článku, jímž je tzv. stínová vláda či globální prediktor (jemnohmotné dravčí bytosti, egregory, archonti, negativní mimozemské či interdimenzionální rasy, ilumináti, korporace a jejich loutky, jako např. TV a masmédia…), je dobré si uvědomit, že informace – pakliže by dále nebyly stimulovány světem živých bytostí – tvoří stavové/statické pole, přitom život sám o sobě je o dynamické zpětné vazbě (prožívání, vibrace, emoce). Rozdíl jasně vyplývá ze srovnání těchto zdánlivě stejných, a přesto zcela odlišných slov:

  • S V Ě T 1 0 (svět jedniček a nul) = stavová, neorganická inteligence
  • S V Ě T L O (vibrující, živá energie) = živlová, organická inteligence

 

Proto šiřme informace, ale nejen tzv. fakta, nýbrž hlavně také informace o tom, jak v sobě probudit a probouzet energii (samozřejmě to je v první řadě o praktikování).

 

DOPORUČENÉ

 

Na téma globální prediktor by bylo dobré si nejprve nebo alespoň někdy poslechnout rozhovor s provozovatelem internetového magazínu Matrix 2001.

 

 

Souhlasím, že prediktor je soubor vědomí a plní roli určitého archetypu (dodal bych fantomového či zrcadlového, mozaikového). Fascinující je, že svým způsobem tento „dravec“ skutečně dodržuje univerzální pravidla – funguje v mnoha případech „skrytý na očích“. To hlavní samozřejmě nikdy neodhalí, rozhodně ale dává lidem příležitost mu nahlédnout do karet (namátkou „42 šokujících, oficiálně přiznaných teroristických útoků pod falešnou vlajkou“ ZDE). Kolem se to doslova hemží nejrůznějšími znameními a symboly, hlavně v televizi a ve filmech. Kdo ale může za to, že lidem naservírujete třeba film Matrix přímo až pod nos, a oni se dál hihňají jako nesvéprávní a nechápou, že jsou otroky? Kdo může za to, že je někdo tak hloupý a tak egoistický, že nechápe princip synchronicit (náhody neexistují) či zákon rezonance (akce a reakce), vysmívá se intuici, existenci „neviditelných“ jemnohmotných realit nebo nevěří, že má nějaké vyšší „já“, duši? Kdo může za to, že lidé nevěří svým pocitům a potlačují hlas svědomí? Přečtěte si už konečně ústavu a Listinu základních práv a svobod a projděte si trestní zákoník, pochopte, že vám vládnou zločinci a nárokujte svá práva.

Globální prediktor (či stínová vláda) funguje v určitém smyslu jako mentor (vzdělává nás), jenže až sekundárně. Stejně tak je až sekundárně tvořen tzv. synergický efekt. S čím naopak vůbec nesouhlasím, je, že následně, až lidstvo pochopí („neutralizuje prediktorovu akceschopnost“), přijde na řadu další prediktor – je to nesmysl a níže to vysvětlím. Globální prediktor zakřivuje realitu a aranžuje určitý typ prostředí (typické jsou např. úřady a vůbec vše, co zcela postrádá kreativní rozměr – pouze to spotřebovává existenci), který vyhovuje jeho cílům a agendě.

Tolik prozatímní reakce na rozhovor.

 

 

Globální prediktor je predátorská inteligence, která se organizuje na způsob hmyzího společenství, čímž kolektivně simuluje Zdroj (ve skutečnosti ale zrcadlově). Není totiž schopna individuálně vytvořit trojplamen či si aktivovat merkabu, jelikož k tomu je nezbytná schopnost soucítit (s určitými vrstvami Zdroje/Univerzálního Vědomí je ale v kontaktu). Funguje na principu vojenské hierarchie, něco jako mravenci. Proto potlačuje lidskou jedinečnost a chce mít lidi uniformní.

Dejme si dobrý pozor, ať se nechováme jednostejně: jednota není stejnost, nýbrž souzvuk různosti.

 

Teď docela důležitý fakt. Globální prediktor JE (fantomové) kolektivní vědomí, které (zrcadlově) napodobuje Zdroj (princip fungování reality a jejích struktur) a prostřednictvím manipulací se nám podsouvá jako určitá vrstva či součást nás. Lidstvo ale kolektivní vědomí vytváří a MÁ, je s ním (energeticko-informačním polem) v interakci. To je velký rozdíl. Každý člověk má svou VLASTNÍ jedinečnou plnohodnotnou božskou matrici, kdežto prediktor tuto matrici pouze kolektivně (zrcadlově, mozaikově) simuluje.

 

Domněnka, že prediktor nás primárně „vyučuje“ a že není (jeho) úmyslem nad lidstvem zvítězit (podrobit si ho), je dost úsměvná. Kdyby na svých „toulkách po vesmíru“ narazil na jinou „naivní planetu“, jejichž obyvatele by šlo „trpělivě zmagořit a zotročit“, okamžitě by tam rozhodil sítě a jakmile by měl jistotu, že může parazitovat jinde, z pozemského lidstva (pakliže by to umožnilo) by se stala pouhá energetická konzerva a bylo by spotřebováno. Čtenář zde může dát průchod své fantazii, co asi „hezkého“ by to mohlo být.

 

Proč myslíte, že je z valné části lidstva JIŽ TEĎ spotřební stádo? Protože jedna věc je být tvor, a jiná věc je být kromě toho i tvůrce – suverénní tvůrce své reality, který si je vědom soupatřičnosti se vším živým. Jakmile si dostatečné množství jedinců uvědomí svůj božský potenciál a aktivuje ho, globální prediktor je, lidově řečeno, totálně v prdeli. 🙂 My žádného dravčího prediktora samozřejmě vůbec nepotřebujeme, stačí, když nám dojde, že se jako lidské společenství jednak můžeme „opírat“ o své vlastní kolektivní vědomí (jeho souhrnnou energii) a jednak, že máme každý jeden z nás „přímou linku“ přímo ke Zdroji. Jinak řečeno, tímto „globálním prediktorem“ můžeme a máme být my sami. Takto fungují všechny vyspělé svobodné civilizace.

 

Je třeba být autentický, přirozený, živelný, empatický, kreativní a obohacovat ostatní svou JEDINEČNOSTÍ. Spotřební stádo, to nejsou jen materialisté – když vidím na Facebooku pod nějakým příspěvkem o probíhající transformaci záplavu srdíček a poděkování, přičemž 90 % lidiček se jinak vůbec neprojeví, tak mě obchází hrůza…

 

Všimněte si, že téměř všechny channelingy se jako čert kříži vyhýbají tématu trojplamene, probuzené energie, kundaliní, orgazmu… nebo lásku popisují výlučně jako nějakou pouze vznešenou emoci, zatímco bezpodmínečná láska je kromě toho hlavně i SILOU a její nedílnou součástí kromě citu a rozumu/moudrosti je i VŮLE. Papouškovat dokola „o světle a o lásce“ a donekonečna omílat slova jako „transformace, vědomí, vibrace…“, místo aby se člověk opravdu energeticky a vědomostně vyvíjel, dokáže totiž každý, je to právě až podezřele jednostejné, jednotvárné a naivní a status globálního prediktora to asi příliš neohrozí.

 

 

DOPORUČENÉ

 

 

Závěrem ještě poznámka: ve svobodném vesmíru nejen mřížka kolektivního vědomí toho kterého druhu a osobní mřížky (matrice) každého jednotlivce (DNA, čakry…), ale dokonce i mřížky hvězd a planet (hvězdné brány, chrámy, portály) a planetárních a slunečních a galaktických a kosmických soustav, vše je stoprocentně propojené a synchronní a tančí nekonečný tanec po spirálách života. Žádné predátory nikdo nepotřebuje – stačí zařvat jako lev a zažehnout křišťálový oheň svého věčného božství.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.