Akce Lidstvo aneb Jak někoho zachránit před ničím

Na „neviditelném“ (spíše „skrytém na očích“) boji mezi nebem a peklem je nejzajímavější to, že lidé jsou den co den vystaveni zázraku (už jen „obyčejný“ vrabčák…), chodí proti své vůli „do práce“, aby si „vydělali na život“, a přesto většina z nich bude tvrdit (či přinejmenším podle toho jednat), že žádná duše ani zlo neexistuje.

 

Skutečnost, že určitá část stvoření zcela zanikne, aniž s tím lze pravděpodobně cokoliv dělat, vypadá jako nějaký hodně černý kosmický vtip. Čeká většinu pozemských lidských duší „recyklace“ (někdo by řekl „sešrotování“), čili duchovní smrt? A je například možné, aby toto nějaká z nich četla? Podle mých zkušeností: je, dotyčná duše si ale nejenže nic neuvědomí, ale ještě mi anonymně oznámí, že bych se měl jít léčit. 🙂

Ano, přátelé – taková je situace.

 

 

Duše sice je věčná, jenže ve skutečnosti je věčná „pouze“ její esence, to jest spojení se Zdrojem. Zdroj je Absolutno, takže mezi Zdrojem a Spojením v tomto případě není rozdíl (interakce bílé a černé díry vytváří červí díru). Pokud ze sebe duše vytvoří jakési zlovolné, bezohledné, bezduché nebo naopak patologicky devótní, automaticky poslušné „anti-něco“ (model otrokář – otrok), postupná devastace a neutralizace – vyrušení „individuálního otisku“ je prakticky nevyhnutelné.

 

Zajímavé na tom je, že celá záležitost vlastně vůbec neexistuje v rovině problém/neproblém; pokud totiž něco NENÍ, neexistuje ani problém z toho plynoucí a neexistuje ani časové hledisko (jakkoliv to napohled vypadá cynicky).

Jediné, co nakonec „zbyde“, je energeticko-informační stopa; do té jakoby zdrojová inteligence následně „kápne“ elixír pravdy, čímž dojde k „narovnání pokřiveného vzorce“ a „bývalý hybrid“ se tak stane součástí „arzenálu možností“ Božského Zdroje.

 

 

Takže nevím. Má cenu troubit do souseda, že mu něco hrozí – nehrozí? 😀 Nebo bychom měli ovčanům houfně děkovat, za to jak jsou úžasně zbabělí a lhostejní? 🙂 Probíhá vůbec jejich „záchrana“, anebo už je HOTOVO…?

 

SOUVISEJÍCÍ

 

 

V každém případě tento tvoreček je asi miliónkrát chytřejší než většina lidí… Aby někdo věřil státu, peněžence, televizi a církvi – místo vlastním pocitům, přírodě a zkrátka všemu krásnému a opravdovému (co prostě dýchá životem, proudí v tom energie…), takto hloupý ještě v dějinách vesmíru nikdo nebyl.

 

 

„(…) Vytvoření krmící/napájecí galaxie umělé černé díry Hvězdy smrti je klíčovým účelem primárního cíle iluminátského rámcového plánu Alfa-Omega. Iluminátští předci z padlého Alfa systému černé díry paralelní galaxie Mléčná dráha se spojili s dalšími iluminátskými rasami předků z několika dalších, v karanténě situovaných, padlých systémů černých děr a vytvořili „Falešnou božskou hlavu Alfa-Omega“ v rámci „hierarchie padlých andělů“ iluminátských předků. Prostřednictvím vytvoření umělé galaxie černé díry Hvězdy smrti – ohavnosti stvořené pomocí metatronické Vědy smrti „Květiny zkázy“ – „Falešná božská hlava Alfa-Omega“ padlých kolektivů iluminátských předků doufá, že „znovu vytvoří Stvoření, ale tentokráte podle svého obrazu“. Doufají, že použijí galaxii Hvězdy smrti k „vytvoření, a následnou asimilaci, dalších podobných“, aby vytvořili masivní vesmír Hvězdy smrti, který živí svojí existencí a vyhýbá se organickým důsledkům věčných kosmických fyzikálních zákonů, prostřednictvím neustálého znásilňování a živením se živým vesmírem.

 

„Falešná božská hlava Alfa-Omega“ však objeví velký omyl tohoto „stávajícího ztvárnění/vize“ jejich primárního cíle rámcového plánu v roce 2976.

{Pozn.: je samozřejmě jedno, zda to je o pár let jinak nebo ne.}

Dynamika metatronické Vědy smrti – „Květiny zkázy“ Merkaba těla Hvězdy smrti popsaná výše ve vztahu k makrokosmickému primárnímu cíli iluminátského rámcového plánu, platí také pro mikrokosmickou úroveň. Jednotlivá živá forma, která se zapojí do aktivace Merkaba pole Hvězdy smrti, ať již nevědomky prostřednictvím kvantové nadvlády planetární kódovací mřížky životního prostředí nebo vědomě prostřednictvím záměrných praktik aktivačních technologií Merkaba těla Hvězdy smrti, se zarovná/sesynchronizuje/sváže s „osudem padlé cesty Hvězdy smrti“.“ – Jaký je hlavní účel primárního cíle iluminátského rámcového plánu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.