Moc a síla nepolarizované energie

V našem vesmíru se Zdroj/Absolutno manifestuje jako Centrální Slunce. To může mít různé formy a úrovně, primárně však tento vně projevený zdroj života pracuje s nepolarizovanou energií („+“ a „-“ v tzv. neutrálním, nulovém stavu), na kterou žádný polarizovaný typ energie nemá dosah. Je to principiálně nemožné; nepolarizovaná a polarizovaná energie existují každá v jiném frekvenčním pásmu, takže aby například nějaká destruktivní síla zlikvidovala nějakou harmonicky vyváženou, plnospektrální energii, musela by nejprve takříkajíc „jít za ní“ – jenomže pokud by to už jednou dokázala, tak se okamžitě buďto rozplyne (zneutralizuje) nebo promění v sílu konstruktivní.

 

Centrální Slunce je v tomto ohledu zcela nedotknutelné, „neporazitelné“. Tento zdroj se projevuje i například jako duchovní srdce, čili je i středem nás samých. Nechat se tudíž něčím ovládat a manipulovat je něco neskutečně směšného a hloupého.

Šířit informace o dění ve světě či o různých dalších principech fungování reality je jistě oči otevírající a nezbytné – ZDALEKA NIC SE ALE NEVYROVNÁ TÉ ZÁKLADNÍ A NEJVYŠŠÍ PRAVDĚ.

 

Fungovat z pozice řešení vedlejších příčin či dokonce až následků je neuvěřitelně pomalé a kontraproduktivní, ba až nesmyslné. Jediné, co stačí, je pochopit a realizovat, kým skutečně jsme a probudit v sobě energii. Toť vše. Nejjednodušší řešení bývá obvykle to správné, a nejinak je tomu v tomto případě.

 

Jsme-li v klidu, pracujeme-li se světlem (nepolarizovaným), jsme-li autentičtí a nemáme strach, destruktivní síly na nás nemohou. Jsme pro ně jakoby „za rohem“. Ani případně nemohou vystopovat, odkud „přišel zásah“ – neboť Zdroj/Centrální Slunce má nelokální (multilokální) charakter, nachází se „všude a nikde“ (je podstatou a „nejvnitřnějším jádrem“ všeho živého). Zlo je bezkonkurenční iluzionista a manipulátor, jenže pouze na svém vlastním území. Energie Centrálního Slunce se z jeho hlediska – pokud vůbec nějaké má 🙂 – vynořuje jakoby odnikud. Jediná zbraň protistrany je naše nevědomost.

 

 

JÁ JSEM (text na Věk Zlatého Světla)

Já Jsem Božský Zdroj

Já Jsem Světlo Centrálního Slunce

 

 

 

DOPORUČENÉ TEXTY

 

• Jak se napojit na zdroj, čili na centrální slunce tohoto vesmíru, tzn. na své nejvyšší Já v tomto vesmíru
http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/jak-se-napojit-na-zdroj-cili-na-centralni-slunce-tohoto-vesmiru-t

• Kdo chce pomoci začít „grilovat“ veškerou negativitu harmonizujícím světlem pramenícím z centrálního slunce celého vesmíru, připojte se prosím
http://inner-light.ning.com/forum/topics/kdo-chce-pomoci-zacit-grilovat-veskerou-negativitu-harmonizujicim

• Jak se propojit se svým vyšším Já a s Gaiou, obnovit si spojení se svým multidimenzionálním Já a stát se opět vědomým tvůrcem svého světa a jeho realit
http://inner-light.ning.com/forum/topics/jak-se-propojit-se-svym-vyssim-ja-a-s-gaiou-obnovit-si-spojeni-se

 

• KUNDALINI – HADÍ OHEŇ (hadí síla)

http://inner-light.ning.com/forum/topics/kundalini-hadi-ohen-hadi-sila

• Posvátná sexualita
http://zeruhmyz.blog.cz/1303/posvatna-sexualita

• Co je to tzv. kosmický orgasmus, aneb jak aktivovat své čakry, aby energie Kundaliny mohla tělem volně proudit
http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/co-je-to-tzv-kosmicky-orgasmus-aneb-jak-aktivovat-sve-cakry-aby-e

 

 

• BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA
http://www.zuzi.cz/clanky-bezpodminecna-laska-1

• V soucitu spočívá na světě skutečná síla
http://zeruhmyz.blog.cz/1307/v-soucitu-spociva-na-svete-skutecna-sila

 

• VÝZVA, připojte se ke kolektivní tvořivé vizualizaci, ve které pomáháme naší planetě a jejím obyvatelům do páté, pozitivně polarizované dimenze
http://inner-light.ning.com/forum/topics/vyzva-pripojte-se-ke-kolektivni-tvorive-vizualizaci-ve-ktere-poma

 

• Andělé paprsků
http://www.nakridlechandelu.cz/andele-paprsku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.