Říkali to v televizi

„Teraz je už konečne jasné, ako mŕtvy netopier predaný na trhu v Číne nakazil celú planétu.“ – Život sa skladá z náhod

„Víte, jak se pozná, že žádná skutečná pandemie není? Podle toho, že státní moc musí přirozený strach ze „smrtelně nebezpečného viru“ nahrazovat strachem z pokut, aby lidi přinutila dodržovat údajně „rozumná“ a „nezbytná“ opatření.“ – O virus tu nejde

 

JSOU TO ODBORNÍCI


 

 

To, jak „za komunistů“ lhalo Rudé právo, je úplné nic proti dnešku, kdy totéž okultní řízení „v pozadí světového dění“ pouze převléklo kabát a svou dezinformační strategii umocnilo v rovině technologické, až se v podstatě lež stala pravdou.

 

 

 

 

 

 

PODVODEMIE

 

HOAXDEMIE

 

SOUVISLOSTI

 

VLÁDA NÁS MILUJE

FARMACEUTICKÝM KONCERNŮM ZÁLEŽÍ NA NAŠEM ZDRAVÍ

TELEVIZE MYSLÍ ZA NÁS

👊 MILUJEME VÁS 😈

 • Čím větší lež, tím víc lidí jí bude věřit. Když lež dosáhne určité velikosti, získá kredibilitu, protože si lidé řeknou – přece by nelhali tak moc!
 • Jen šílenec může uvěřit, že kus hadru na obličeji je lepší než tisíce let evoluce přirozené imunity.
 • Všiml by sis pandemie bez médií?
 • Kdyby tady byla pandemie, mocní by první byli v úkrytu a nelezli by mezi infekční populaci.
 • K ponížení, ztrátě důstojnosti, manipulaci a následné poslušnosti používali komunističtí vůdci a věznitelé tytéž metody jako nyní vlády celého světa.
 • Víte, že farmaceutický průmysl si nemoci vymýšlí a pro­paguje je cílenými marketinkovými kampaněmi, jen aby si rozšířil odbytiště pro své výrobky?
 • PCR pozitivita znamená jen to, že je ve vyšetřeném vzorku přítomna část virové RNA. Nikoliv celý virus. Nic to neříká o tom, zda je dotyčný infekční. Jde o klinicky falešně pozitivní výsledky. Vyšetření PCR je bez klinického kontextu bezcenné.
 • Celá pandemie se zakládá na TESTECH. Jenže PCR testy nedokážou zjistit ani nakaženost, ani infekčnost, ani neumějí identifikovat virus!
 • Představte si vakcínu tak bezpečnou, že vám musí vyhrožovat, aby vás donutili nechat si ji aplikovat, proti nemoci tak smrtelné, že vás musí testovat, abyste věděli, že ji máte.
 • Měli bychom se vlády zeptat, proč chtějí na lidech aplikovat vakcínu sporného složení, na stále mutující vir, když údajný „koronavirus“ zmizí sám po 10denní karanténě a bez léků.
 • Člověk má morální povinnost porušovat amorální zákony.

 


 

Kvalita sekvenčního vyzařování biopole (aury) určuje stupeň ochrany před „vnějším vesmírem“. Tak například pokročilý jogín má tak dokonalý imunitní systém, že v podstatě nikdy nemůže onemocnět.

Něco takového jako „virový přenos“ vůbec neexistuje.

Aby nějaký, lidově řečeno, „bacil“ nebo „toxin“ naboural imunitu, ochranné energetické pole buňky musí nejprve obdržet informaci o nadkritické změně potenciálu (oslabení). Neustále totiž probíhá mnohoúrovňový proces informační výměny (pohlcení – filtrace – zpracování komunikace – proměna v informační paket). Zde hraje podstatnou roli messenger RNA neboli mRNA. Buněčná inteligence poté reaguje například aktivováním zvýšené teploty, rýmy, kašle – čímž je vylučován odpadní produkt. Viróza tedy rozhodně není žádná „nebezpečná nákaza“, ale naopak imunitní reakce.

 

Aby se imunitní systém oklamal, musí se obejít ochranné energetické pole. Vrazí vám injekci přímo do masa a píchnou do vás očkovací látku, složenou z kdovíčeho. Notabene, když se ještě – pro názornost – společnost jmenuje Moderna (m-ode-RNA, režim mRNA) a otevřeně se hlásí k umělému programování genu – jde tedy o technologické vakcíny.

Pozn.: samozřejmě ne všechny vakcíny jsou technologické a může jít o placebo, vitamíny nebo něco neškodného. Hlavně v minulosti některé vakcíny byly dokonce užitečné. Dnešní očkovací konglomeráty a vyložené experimenty – kdy se výrobci předem zříkají zodpovědnosti a oficiálně přiznávají možné vedlejší následky -, to se snad ani nedá komentovat.

 

VÍCE