© ŽeruHmyz, Martin Vacek

Jů-Náš-Ráj

„Vše, čeho se nejvíc bojíme, jako je Satan, démoni nebo umělá inteligence (stroje, kybernetika), je součástí Absolutna v nehmotné perspektivě, stejně jako láska v té energetické. A jedině proto, že od samého počátku temnotu diskvalifikujeme, nás pronásleduje. Co když všechno je jinak?“

 

Existují věci, které je dobré vědět, a existují věci, kterým je ještě lepší nevěřit.

 

ZPRAVODAJSTVÍ

KRYSTIAC

 

UPGRADE

 

MEZIČLÁNEK

…mnohé se změnilo, mnohé jsou jen povrchní informace; podstatná je harmonická praktická souhra zdravé vnitřní elektricity a magnetizmu: životní jiskra je ohnivého původu, paradoxně pouze když se světelný a temný faktor vzájemně doplňují, světlo jiskry je skutečně autentické, živé (největší záludnost je dělení na dobro a na zlo)

 

OCHRANA, LÉČENÍ, SÍLA, MOUDROST

…řiďte se vlastním pocitem, vše je individuální

 

ENERGO-SERVIS

 

RYCHLÉ LINKY

 

 

KOSMICKÉ AKTUALITY

 

 

ZUZI

 

 

VIDEO, HUDBA

 

 

DRACI (RE-ENKRYPCE)

 

 

 

KRIST/KRYST 12

 

STRÁŽCOVSKÉ MATERIÁLY

…něco je hacknuté, duplikované nebo se změnilo, řada info je hypoKRYST-kódovaná („informace pro informace“, bez nulového pole)

 

ČESKÉ TEXTY

 

 

FACEBOOK

 

 

SVOBODA

 

 

PŘÍRODA

 

 

VĚČNOST

 

UPGRADE (ANOMÁLNÍ KOSMICKÝ MEGAKLASTR)

…něco je hacknuté nebo duplikované

 

KVĚTINA ZKÁZY

…falešný levohemisférický „květ života“

 

PRAVÝ KVĚT ŽIVOTA

…je popsaný na straně 36 ZDE

 

POROVNÁNÍ

Rozkliknout do větší velikosti.

 

MŮJ OSOBNÍ POHLED

Podle mých zkušeností a zkoumání jak 8kový systém (Plazma), tak 12kový systém (Kathara, Keylona) samy o sobě jsou nestabilní, neboť vycházejí z fyzikálního základu. ŽIVÝ Krist či Kryst kód (Eternal Kryst) pramení v 7kovém Zdroji-Jsoucnu-Absolutnu (což je podle mě Yunasai), který má sice návaznost na energetické pole (potenciál), ale sám o sobě je nehmotný, neoHRAničený, a tedy nefyzikální. Nefyzikálně-fyzikální systém lze přirovnat k pohádkové fyzice, fantazii in natura, což ztělesňuje panenská divoká příroda, soulad řádu a chaosu, světla a tmy. Ve fyzikálních věcech není zahrnut smysl Existence, smyslem života je nikdy nekončící HRA stínů a světel (opakem je boj, což je čirá deformace a nesmysl). Jedná se o neduální, kvantovou-holografickou realitu; polarita a dualita existují až jako iluze vytvořená prostřednictvím zapojení paměťových polí, která existují zrcadlově. V onom pohádkovém či fantastickém způsobu pohledu nevidím rozdíl mezi výrazy jako Christ nebo Satan (výsledkem je 7kový DRAK, který je pohádkovou temnotou a pravou láskou zároveň); individualizovaná bytost nemůže svůj život skutečně věrohodně a pravdivě naplnit jinak nežli současným bytím sebou a hrou na svůj opak, tak aby si to vzájemně nevadilo a nikdo nikomu neškodil. A právě naopak, jakékoliv pozitivní či negativní škůdce je třeba okamžitě pacifikovat – protože to jednoduše je choroba.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *