Myšlení versus Nemyšlení (aneb Když jednoocí vedou slepé přímo do chřtánu šelmy…)

Připadá vám někdy, že kromě klidu, zábavy a panenské rajské přírody je všechno místy až NEUVĚŘITELNĚ vyšinuté? Zdá se, že nejen lidem stále uniká jedna zásadní věc, ale že i příslušná stvořitelská doména tohoto vesmíru vůbec nechápe to základní. A pokud nevíme to klíčové ani na takovéto úrovni, nelze se pak divit, že je tak těžké, skoro nemožné něco REÁLNĚ, trvalým, fungujícím způsobem změnit.
Continue reading →

Frankenstein Ascension

Mezi rodící se 5D-Novou Zemí (rájem, svobodným světem) a 3D/4D přírodou-simulakrem Země existuje bariéra na úrovni vnější krystalické/magnetické mřížky (světelná membrána), jejíž rozpuštění/transfiguraci se panikařící „letadlové klony“ snaží blokovat, aby se k nám nedostala zesilující vesmírná energie a my se tak nepřeladili na novou svobodnou sluneční „rádio stanici“.
Continue reading →

Totál-Info 24. 4. 2018

Podobně jako jsou v korelaci vlny a částice nebo prostor a pohyb, je ambivalentní samo vědomí, které existuje ve dvou (více než jednom) stavech zároveň (což implikuje potenciál → energii), které se vzájemně reflektují a zahrnují potenciál/fraktál donekonečna ubíhajících dvojic (jejich průnik=MEM/brána → zrcadlo → hologram), z nichž jednou takovou je Přítomnost/Živá síla & Paměť/Představa, z jiné perspektivy životní & informační pole.
Continue reading →

Archanděl Ticho

Klíčem ke vstupu do Reality Zdroje (což znamená skutečný „vzestup“), přes všechny různé zaručené pravdy a moudrosti, je jednoduše „nahé“ pochopení/uvědomění. Spolehlivým navigátorem je duchovní srdce – duchovní podstata, která ale není pouze nějakou emocí, spíše lze označit jako komplexní inteligence (vnímání, cítění/myšlení).
Continue reading →

Hnutí Odporu ~ Osvobození Země

Jeden by neřekl, jak se situace může stále měnit a samozřejmě změna vztažného bodu mění výrazně pohled na vše (…a ten syčák dvojsmyslný měňavkobod se stále dál pohybuje). Je to podobné jako s homonymy, kdy nevíme, zda kohout je ten vodovodní, od slepice, na hlavě nebo u pušky. Mně už tohle otáčení stále novým a novým kaleidoskopem v těchto turbulentních „nečasech“ nijak nepřekvapuje.
Continue reading →