Peklo jako problém – peklo jako řešení

V PRASVĚTĚ či Prvosvětě neexistuje nic než magie; my sami jsme onou zázračnou, magickou inteligencí. Lze si to představit třeba jako magické koule živého světla vědomí fantazie. To, že to funguje, je dáno tím, že to používají hodnotné/hodné bytosti. Jakmile se extrémně zpomalí vibrace intuitivního souznění vnímajícího a vnímaného (vnitřního a vnějšího světa), vztah mezi čarodějkou/kouzelníkem a magickou iluzí se může změnit, převrátit až do stavu, který výstižně popisuje Oscar Wilde ve svém citátu: „Lidé dnes znají cenu všeho, ale hodnotu ničeho.“
Pokračovat ve čtení →

Ktož jsú boží esesáci

/1/

Pozemská lidská rasa ztělesňuje tak neuvěřitelný případ naivity, sebedůležitosti a ignorance, že to nejlepší, co ji v současnosti může potkat, je další „fenomenální opojný klam“ v podobě vnějšího vítězství – tentokrát Trumpa a Putina nad temnou strukturou Deep State (včetně genocidních nacistických psychopatů s jejich „léčivými“ vakcínami a gestapáckým kyber-dozorem).
Pokračovat ve čtení →

Převrácená šachovnice

Zloděj křičí, chyťte zloděje. Asi tak lze výstižně definovat současné dění ve světě lidí, kdy se životu nepřátelské síly pomocí promyšlených dvojitých strategií snaží důvěřivé „ovčany“ vmanévrovat na převrácenou šachovnici, na které kontrolují obě strany… Nechápu pouze jedno: je někdo opravdu tak blbý nebo to je opravdu taková prodejná děvka?
Pokračovat ve čtení →