DæmonXXX — Jů, náš Ráj 2.0

Mnoho už jsem toho napsal o Krist kódu. Rozlišil jsem na ŽIVÝ Krist kód (s tím že existuje pouze v aplikované verzi) a hypo-Krist kód. Jelikož téměř všichni „místní“ jedou explicitně v hypo- (přeexponované, podexponované) nebo dokonce v úplné reverzi (Metatron), začal jsem používat výraz Hvězdný kód Ráje nebo jednoduše Kód Života.
Pokračovat ve čtení →

OÁZA ŠTĚSTÍ aneb Pekelná merkaba v kontextu mediálního superhoaxu

ČÁST 1.

Jakákoliv choromyslnost, neštěstí či projev nesvobody, zcela zbytečný a nesmyslný, se děje pouze kvůli nevědomosti – a prvopříčinou toho všeho je „retardovaná merkaba“, a to buďto ve fyzikálním smyslu (kriticky zpomalená do dvou nespolupracujících, fyzicky oddělených ohnisek) a/nebo ve smyslu metafyzickém (špatně pochopený smysl a charakter).
Pokračovat ve čtení →

A v hrůze skočil pod palcové titulky…

Opravdu někdo věří tomu, že se entita virtuálního Matrixového Vězení (kolektivního nevědomí Světa Lidí) zalekne nějakých světelných pozérů? Takzvané Bytosti Světla naopak pracují pro přelud Globálního Dozorce. Jediné, co na vetřelce platí, je Pekelná Mocnost; lidé – pod vlivem „duchovních zasvěcenců“, kteří mají totálně vymyté mozky – jsou tak šílení, že dokonce mezi vězení a peklo kladou rovnítko.
Pokračovat ve čtení →