Impérium Q-Ant

Část 1.

I když pracujete, nebo si myslíte, že pracujete proti němu, stejně pracujete pro něj. Takový je algoritmus Matemagie Supergrálu, vlastnost Neodvozené Informační Struktury (TenZor), kterou svým myšlením, svými činy a prožíváním přetváříme v Síť Svrchované Jednoty (RozNet). Z toho důvodu koexistujeme v rámci základních Sedmi Supervesmírů, vše má postlineární status souběžnosti (děje se v aplikované superpozici) a vše se počítá.
Pokračovat ve čtení →

Terrasekt

FANTAZII SE MEZE NEKLADOU. Málokdo si uvědomuje, že to skutečně znamená to, co je řečeno. Představte si biomorfní fantasy realitu napojenou na mezihvězdnou holografickou počítačovou síť vesmírů, dimenzí a světů, a to dokonce i těch nehmotných. Pro zdravě empatické společenství se tak i ty nejdivočejší sny stávají skutečností.
Pokračovat ve čtení →

Praduše versus Technoduše – část 2. (volné pokračování)

OPROSTIT SE ODE VŠECH PROGRAMŮ, spojených s paměťovou identitou; klid, nádech… a soustředit se pouze na cítění a myšlení, prožívání samotné… Nejlépe v lůně nedotčené Přírody… Hlavně si na nic nehrát: jsme nevinní a divocí v jednom… A právě to chce od sebe Technoduše oddělit, roztříštit autentično, aby obešla Prázdnotu & Nicotu, vír vůle & lásky, elektro-magnetický vortex otevírající spojení s nekonečným snem možností.
Pokračovat ve čtení →

C:/Hry/Za~N~Téma

URČITĚ SI MNOZÍ kladou otázku, jak je to s tím Stvořením, kdo/co je za tím vším, jaký to má vše smysl a jak je možné něco tak hloupého, jako je dění ve světě lidí. Základní odpověď lze shrnout do dvou slov: Příroda a myšlení. Inteligence přírodního řádu mnohonásobně převyšuje vše ostatní; zkuste někdo vymyslet třeba takové svítání v probouzejícím se lese…
Pokračovat ve čtení →