Život je fantazie, nejhorší jsou duchovní klauni

Realita je prostor a pohyb v jednom: to, čemu můžeme říkat třeba zdroj/jsoucno (absolutno) nebo pra-inteligence, jakožto celek nutně může existovat pouze jako souhrn energií nebo soubor částí (jednotlivostí) – je to tudíž JEDNO jádro (kapacita) a NEKONEČNO vyjádření (potenciál) zároveň. Beztvarý souhrn (esence) se projevuje jako cítění (vjem, prožitek), interakce součástí (tvarů – vibračních vzorů, individuálních vědomí) jako myšlení (tvoření, představivost).
>> Číst dále

Lidstvo se probouzí (každej den ráno do práce)

„A už tě, ty vole, někdy napadlo, že to všechno je jenom uměle vnucenej program, že vůbec nemusíš chodit do nějakýho zkurvenýho zaměstnání, nebo že v televizi není nic jinýho než lži? Až na vyjímku, jako třeba film Matrix, jenže ty máš asi v hlavě nasráno.“

 

Změnila se gravitace, pomyslel si, když sestupoval po schodech; nějak mě to víc táhne dolů, ale zároveň jako bych měl začít létat… – nebo mizet a objevovat se jinde.

Škoda že tu myšlenku neřekl nahlas, koukali by jak jeleni. Existence si nás taky může buď jen pomyslet nebo nás vyslovit.
>> Číst dále

Divukrásná příroda versus duchovní demence

Realita je to, co věříme, že je, čili zázrak – ať už tomu věříme, nebo ne. Tato pravda zároveň (tak jako vždy) obsahuje dvojí informaci: můžeme totiž věřit čemukoliv, včetně toho, že realita „nějakým zázrakem“ vůbec není (fyzické oči nevidí ani zlomek procenta skutečnosti), můžeme klidně věřit naprostým nesmyslům… Jestliže ale nevěříme v zázračnost bytí, promění se zázrak (jeho podstata) v pravý opak toho, čím je. To je to, co se na Zemi po tisíce let děje (a v tomto vesmíru kdovíjak dlouho).
>> Číst dále

Hromady hloupých čísel a zázrak toho, že jsme

Válčení, které nikdo nechce. Vlády, které nikdo nechce. Zákony, které nikdo nechce. A „občané“ si ani nejsou schopní přečíst Listinu základních práv a svobod a nárokovat a realizovat její obsah.

Proč se život na Zemi měří čísly a ne obyčejným, lidským štěstím? Po tisíce let tuto planetu ovládá jistá NELIDSKÁ, predátorská inteligence a jejím největším vítězstvím je, že lidé většinou v něco tak „fantastického“ nejsou schopní uvěřit, přestože mají důkazy každý den přímo před očima.
>> Číst dále

Plasma

Zdroj & audio: ES
Překlad: Google
Slovník: AG

Plasmas are the most common form of matter, encompassing more than 99% of the space in the visible universe. Plasma permeates the entire solar system, as well as the interstellar and intergalactic environments. Yet very few people are aware of Plasma or what it is. When we are observing the Milky Way, the constellations or a bright star in the night sky, we are seeing luminous spheres of plasma that are held together by their own internal magnetic field. The nearest visible luminous sphere of plasma to the earth, is the Sun.
>> Číst dále

1 2 3 22