Facebook RSS ››› ChessBombChess242700ChessMS RAPID & BLESK, 10.-14.10.

 

Oč vlastně na této planetě skutečně jde

„Každý z nás má v sobě tzv. nesmrtelný vnitřní oheň Amoraea, tj. energetickou, skalárně-vlnovou kompozici Ducha svatého našeho vesmíru. Tento Duch svatý není žádná „spirituální metafora“, ale jedná se o reálný, kvantifikovatelný a „elektromagnetický“ objekt, je to žijící vědomá boží síla či jiskra či signatura (fraktální povahy) v nás.“ – BOŽÍ JISKRA V NÁS

Read More

Neštěstí duší započalo, když si začaly hrát na „duchovno“…

Tak jako kůže očního víčka „odděluje“ vnitřní a vnější svět bytosti, „odděluje“ tělo či obecně fyzická (vibrační) forma vědomí (ducha) prostor takzvaného „života“ od prostoru takzvané „smrti“. Ve skutečnosti se ale pouze určitým důmyslným způsobem mění parametry reality („hmotného snu“).
Read More

Končí babylonský program

ČAS JSOU PENÍZE – všichni známe toto pořekadlo. Peníze se staly nejdůležitějším nástrojem Starobabylónského Ducha, symbolem MOCI, která diktovala scénář hororu s titulem  PÁN / OTROK. Babylonský Program stvořil VĚDOMÍ, které zaselo chamtivost, nedůvěru a násilí. MÍT VÍCE NEŽ OSTATNÍ (symbol Kaina) – to byl  hlavní energetický vzorec.
Read More

Categories: Převzaté

Zakázané snění: válka o vědomí

Motto: Naše kultura nám zakazuje snít, protože snění je pro ni nebezpečné. Probuzené vědomé snění odvádí lidské bytosti od toho, čím je naše kultura zkázy, zpět do středu živoucí esence svobodného a volného bytí. Vypadá to, že právě nyní se v naší globalizované kultuře svádí neviditelný boj o naši nesmrtelnost.

Read More

Categories: Převzaté