Křišťálový oheň vševědomí

Po stránce formy je realita jen jeden nekonečný, „dokonale propracovaný“, interaktivní hologram (TADY na to máte plno odkazů). Vše je založené na obousměrném vztahu dvourozměrné a třírozměrné projekce/koncepce (amorf, beztvaré bytí – forma, tvar). Podobné věci jsou před lidmi záměrně tajeny; kdo v hologramu by dělal druhým poskoka, že? Nebo za kousky hologramu platil jak debil.

Vše je tvořené vědomím – inteligentní energií. Holografie souvisí s humorem (tam to je také o vztahu 2D a 3D, jakoby kresleného a živého filmu).

Jelikož už nevím, jak ty lidské blázny probudit, začal jsem provozovat humoristický magazín Zlostný kocour (ZRUŠENO). Mám ale takový dojem, že lidi stejně nerozeznají vtip od skutečnosti. :-)
>> Číst dále

Globální prediktor

Díky internetu a svobodným médiím se na nás valí ohromné množství informací. Než se dostaneme k tématu článku, jímž je tzv. stínová vláda či globální prediktor (jemnohmotné dravčí bytosti, egregory, archonti, negativní mimozemské či interdimenzionální rasy, ilumináti, korporace a jejich loutky, jako např. TV a masmédia…), je dobré si uvědomit, že informace – pakliže by dále nebyly stimulovány světem živých bytostí – tvoří stavové/statické pole, přitom život sám o sobě je o dynamické zpětné vazbě (prožívání, vibrace, emoce). Rozdíl jasně vyplývá ze srovnání těchto zdánlivě stejných, a přesto zcela odlišných slov:

  • S V Ě T 1 0 (svět jedniček a nul) = stavová, neorganická inteligence
  • S V Ě T L O (vibrující, živá energie) = živlová, organická inteligence

>> Číst dále

Jaký svět si vyberete?

Bashar nám v jednom ze svých videí sděluje, že od 21. 12. 2012 dochází k dělení původního světa na nejrůznější paralelní světy. Je to něco, jako když lidé na nádraží nastupují do různých vlaků, které ze začátku jedou stejným směrem, ale postupně se od sebe stále více a více oddělují, přičemž každý jede do jiného, odlišného světa a jeho realit. Ze začátku se vlaky rozjíždí velice, velice pomalinku, takže lze z jednoho vlaku za jízdy vystoupit a nastoupit do kteréhokoliv jiného vlaku, čili do kterékoliv paralelní časové linie vedoucí do jiného světa. Rychlost těch vlaků (a vzdálenost jednoho od druhého) se během let ovšem stále více a více zvyšuje…
>> Číst dále

Jak banky půjčují a vytvářejí peníze?

Základním faktem je, že banky NEPŮJČUJÍ uložené peníze!

 

Příklad toho jak to NEfunguje:

Představte si, že do banky uložíte např. 10.000Kč. Po Vás přijde do banky člověk, který si půjčí např. 5.000Kč. Mnoho lidí si dodnes myslí, že banka použije na půjčku peníze, které má uložené: vašich 10.000Kč – úvěr 5.000Kč a bance zůstává 5.000Kč. Bohužel takto to skutečně nefunguje!

Ve skutečnosti je to tak, že banky nepůjčují uložené peníze! Peníze, které půjčují, vytvářejí ve svém účetnictví! A to pomocí úvěrů.
>> Číst dále

„Zhmotnit sen“ dokáže pouze tvořivý TROJPLAMEN, neboli LOGOS – oheň „Ducha svatého“

Podstatu, kterou jsme tvořeni, popisují evoluční Strážci (13-15D) jako „nesmrtelný oheň“ či „skalárně-vlnová kompozice Ducha svatého“. Toto je skutečný ŽIVÝ ZDROJ. Hologram živlu ohně (čtyřstěn) je duální sám se sebou. Souvisí to s merkabou či ohněm kundaliní (živou/“hadí“ silou), což je v podstatě polohmotný tvořivý trojplamen. Květ života v projekci 3D je rovněž ze čtyřstěnů, takže znovu oheň. Tento oheň či Duch je jakási krystalická či křišťálová, plnospektrální, univerzální energie. Pouze TOTO má skutečnou transformační schopnost.
>> Číst dále

Jediné, oč jde, je pochopit nerozdělenou realitu

Podstatou humoru je HRA s temným prvkem. Smích souvisí s bránicí, potažmo bránou duchovního srdce – a tedy i duší, duchem, dechem, spojením se Zdrojem/Absolutnem.

Jestliže něco cítím, nevidím to, i když vím že to je – ve hře je tudíž opět temný faktor (tma).

Jsou snad láska a humor „zlé“, anebo to je spíš SVĚTLO…? :-)
>> Číst dále

1 2 3 7