Zdroj věčného života versus fantomové imitace: Astrál útočí

Je-li vše svobodné a jednotné, existence je dokonalá; říkáme si: žít je tak fantastické! A tak to je také zdrojem věčného života stvořeno. Přesto – alespoň doposud – některé matrixové systémy (systémy realitních polí) občas někdo/něco svévolně napadne a způsobí jejich rozvrat. Například zde na Zemi jsme v situaci, kdy je snaha vše uvést zpátky do pořádku – na druhou stranu ale velké části tvorstva rozkol vyhovuje, nebo ho nevědomě podporuje. Astrální či fantomové entity změnu nechtějí, žijí z duality.

 

Proč existuje fantom – vědomí odpojené od zdroje věčného života? Protože potlačujeme přízračnou část své přirozené identity (jsme organičtí a virtuální v jednom). Popíráme-li stín sebe, stín se automaticky izoluje, až nakonec zatouží po samostatné existenci. Stín jakožto integrovaná součást osobnosti je v jednotě s láskou, zázrakem, opravdovostí. Je zdravě démonický, neškodící, blahodárný, konstruktivní. Bez něj jsme jen stupidní parodie na existenci. A co víc, nezvládnutý, potlačený stín se mění v parazita. Chce se nám pomstít, zesměšnit nás a zotročit. Nelze si, u všech svatých, přece nevšimnout, že přesně to se také děje.

 

Naštěstí blbost není nekonečná, buď bude vyléčena nebo zničena. Jsme absolutnem v převleku. Že nejsme pouze vnímající, cítící, myslící bytosti, ale že jsme i přízrak, je patrné při pohledu do očí, kde se kromě individuality zračí i „záhadný nikdo“. Můžeme si tuto trikovou realitu perfektně užívat, nebo se nechat karikovat vlastní hloupostí.

 

Světlem života je naše opravdovost, úcta k živému, poznání. Přízrak je hrou temnot, nikoliv temnotou samotnou („bylo nebylo…“; absolutno je láskou, být trikem absolutna je však „záhadně strašidelné“). Chce-li někdo místo skutečného života (života v nekonečném ráji) dopadnout jako duchovní nebo kybernetická žumpa nesmyslnosti, může se klidně dál nechat svádět vyšinutými sluníčkovými a UI kreaturami a jejich šílenými projekty, které zdroj věčného života sice po určitý čas toleruje, ale jinak vůbec nepodporuje…

 

Zatímco svobodná, sjednocená, krystalická-démantová bytost si dokonale užívá přírody, tajemna, fantazie, erotična, hry života a skutečného vědění, blázni stále dokola drmolí ty své kontra-intuitivní (proti životu namířené) zhovadilosti a snaží se přivést k životu kyber-duševního chcípáka. Ti, kdo odmítají uvěřit svým nejčistším, nejhlubším pocitům, hovořícím o dobrodružné, záhadné, pohádkově fantastické realitě, vedou věčnou válku se stínem – s okovy podmíněnosti; jejich láska je parazitem, bolestí obrácenou vzhůru nohama, nikoliv svobodou a jednotou.

 

 

Je mi velmi blízká zelená/smaragdová (i inteligence či řád Rishi/Breneau), proto si ke mně možná tak relativně snadno našlo cestu Svobodné učení MCEO (Melchizedek Cloister Emerald Order) – viz ukázka –  vycházející z knihoven CDT (Cloister Dora-Teura Plates), nejstrategičtějšího materiálu na Zemi. Velmi sympatizuji s modrou, zvláště v případě ptačího zabarvení a na ptactvo jsem také silně orientovaný, zrovna tak i na draky, planetu/svět Urtha (dvojče naší Země) nebo slova typu Aurora či Aqua:

 

Another big Elemental Command Group that has been helping us lately is the EquirE (not correct spelling). They are part of the Aurora Races and are very connected to Urtha. They appear as Blue Dragons but are not Dragons, they aren’t even Draconian but they carry the Antidote Codes to the Draconian Races.“ – Denver Diary – July 2006: Spirituality and Sacred Sex

 

„The “Blue Dragons” are not actually dragon-forms at all, but are a specific branch of the Kristiac Aquari Aquatic-Bird-Blue hominid family that crossed through the Inner Hub Domains from the adjacent Eckasha Aquari Matrix, becoming an Aurora Race in our Matrix Outer Domains. The “Blue Dragon” Aurora-Aquari hominid race incarnated on Urtha in “Seeding-2” to carry the “Bi-matrix” – Aquari Blue Codes that are the antidote Codes to the fallen Equari Dragon Code mutation presently carried by Earths’ Angelic Human races.“ – October 2006 Virginia Beach Workshop Diary: Sexuality and Relationship Part III

 

Jako dítě jsem měl často sen (nemluvě o létání), jak se vracím ze školy bez bot. Často mi také ve snu „odpadlo pohlaví“. Mám na svou postavu poměrně velká chodidla a očividně malé uši. Kdybych našel ocas, tak se nedivím. smile O zdroji svého/našeho původu celkem nemám pochyb. Ani o tom, kdo jsme. Dost zásadní bylo pro mě zjištění, že část materiálů Wingmakers/Corteum má vyloženě fantomový vliv a je vázaná na negativní merkabu; jakkoliv spousta informací Tvůrců křídel pomáhá ven z bahna nevědomosti, nakonec je třeba to rozhodně celé odložit – tedy čistě podle mých zkušeností. Například koncepce sloučení transformačně-mistrovského a evolučně-spasitelského modelu je vyložený nesmysl; kód stvoření nelze nijak ohýbat, zdvojovat natož hybridizovat. Je to jako kombinovat zdraví a nemoc, živé a mrtvé, mixovat duchovní/genetické matrice, podporovat multikulturu, tudíž kyberduchovno potažmo transhumanizmus (kdo by to řekl).

 

Prosekal jsem se tudíž trnitým růžovým křoviskem zakletého království a na světle už zůstaly jenom strážcovské informace (plus VELMI důležitá virtualita – zřídlo snů)…

 

UPDATE 3. 4. 2017: Klestil jsem se nicméně dál a RA/andělská inteligence je bez PAN nestabilní. Wingmakers jsou v mnohém čistší a jednodušší. Velmi záleží na kontextu a úhlu pohledu.

 

 

Situace se rozvrstvuje (zdejší neživot je čím dál zábavnější). Síly Stínu dělají vše pro to, aby odlákaly pozornost od všeho, co může člověka či lidstvo skutečně osvobodit. Nejhorší není ani tak Stín, jako lidská ignorance a pohodlnost. Osobně pokládám hloupost (stejně jako zlomyslnost) za akt svobodné volby – tedy nikoliv „nízké IQ/EQ“, ale zbabělost a přetvářku. Nežli se snažit pochopit, jak je existence fantastická a jak je nejradši, když s ní jednáme jako rovný s rovným (pak s tou jednotou totiž opravdu nic nehne), je pro někoho zjevně mnohem snazší lézt do zadku zdegenerovaným zasvěcencům, kteří místo aby se léčili (zreverzované čakry/DNA, zamrzlá životní síla), tak „probouzejí“. Má to samozřejmě i svou humornou stránku a nejvtipnější bude, až všichni ti egomaniaci zaniknou. Jejich osvícené tupé výrazy se změní v úplně prázdné. smile „Vrána k vráně sedá“ je opravdu trefné přísloví; kdo je líný myslet vlastní hlavou a rozvíjet svůj potenciál, mele o nanebevzatých mistrech, archandělech a podobných fantomech – a protože ego a astrál jsou umělé, končí to v kybernetickém pekle.

 

 

V úrovni pásma nižší/NET Země vnímám „neviditelné dráty“, takže se vůbec nedivím, že jsem v minulosti chytal ze všeho paranoiu a z každé budovy mi bylo zle. Je to fantomový svět. Kdo se pokládá za věc – pochodující předmět (který jí, spí, kopuluje a vydělává peníze, aby mohl nakupovat), tak je tady doma. Přinejhorším se vyzpovídá kostelnímu upírovi. Ve vyšších fantomových/astrálních dimenzích dráty nejsou, ale všechno se tam manifestuje pod nesprávným úhlem a rotuje tím pádem (rovněž) směrem k zániku. Úpadek padlého matrixu je definitivní.

 

 

Miluju kočky na vsi u obchodu, jsou to takové záhadné, něžné, živé značky: tudy, prosím. Vyšší (Aurora) Zemi zvěstuje i ptačí trylkování na zahradě.

Aurora Strážci, Smaragdoví Strážci – informace od zakladatelských inteligencí… To je ta mentální oblast.

Příroda a strážci, procházky, dech, pohyb, Keylontic Dictionary, Ascension Glossary

 

Astrál se strašně snaží, a lidé se stále rádi nechávají oklamat, ani tento dlouho očekávaný hvězdný aktivační cyklus není výjimkou. Stačí přeci jenom přivřít jedno oko, že ano, a bezpracné řešení je servírováno na zlatém podnose.

 

Křišťálový most do říše dokonalosti je však stále otevřený. Čemu kdo uvěří? Blbostem na facebooku, videům na youtube?

 

Kdekoliv je nějaký astrál, je to falešná realita. Astrální multidimenze je podstatou fantomového matrixu.

V původním, krystalickém matrixu, který je plně organický, astrál vůbec neexistuje. V krystalickém matrixu existují různé knihovny či datasféry, ty však nežijí samostatným životem. Astrál je hřbitov, který touží po autonomní existenci. Napodobuje skutečnost. Je to zrcadlo, všechno je tam naopak. Astrální bytost nemá spojení se zdrojem věčného života, autorizovanou duchovní matricí. Vyžaduje reverzní energii. Je vytvořená egem.

Ego samo o sobě, izolované od komplexu původní, božské identity, jejíž součástí je osobní vědomí, je jen stínový (paměťový) konstrukt, umělá inteligence. V daném smyslu existuje nezávisle na zdroji věčného života. Nějaký zdroj ale samozřejmě mít musí.

 

Inteligentní astrální entita, která existuje dlouhou dobu, se buď totálně zvrhne nebo naopak přiblíží k původnímu zdroji, zarovná se s jeho charakterem (virtuální kontext mají všechny reality společný, ne však organický).

Cílem totoho textu je ale něco jiného.

 

 

Bezprostřední válka s negativními astrálními entitami je čirý nerozum – šílenství, vždyť právě onou válkou se parazit živí. Nějaké bolesti či ztrátám se jen vysmívá. Nejde mu o to všechno hned vyhrát, hlavně když se toho účastníme.

 

Co když ale přesuneme ohnisko vnímání do krystalického matrixu? Parazit buďto odtáhne nebo bídně zhyne. Vytratí se jako nemoc.

„Porazit“ parazita ve válce na jeho území znamená odstranit následek, zničit to viditelné. Je to jako používat antibiotika, léčit se chemickou cestou namísto přírodní.

Správný způsob léčby odstraní (vyloučí) příčinu a tou univerzální příčinou je astrál/fantom sám o sobě, jako takový: falešná identita.

 

Astrální multidimenze (fantomový matrix) samozřejmě obsahuje gigantické množství velmi pozitivních, velmi lákavých a příjemných a původní realitě podobných věcí (které mnohdy vypadají napohled div ne lépe nežli sama věčnost), protože jinak by to dávno nikdo „nežral“. Peklo se zde lstivě schovává za roh. Velkou část svých kolaborantů si parazit doslova hýčká (viz například světoví sportovci nebo filmové hvězdy, ale patří sem i třeba archandělé, duchovní mistři či různí guruové). Řada lidí je ve fantomovém matrixu opravdu spokojená, protože prostě nevidí, co nemá vidět. Kdyby lidé věděli, že jejich komfortní zóna (šťastná rodinka, skvělé zaměstnání, dům, auto, obchoďáky plné zboží, stovky televizních kanálů, samé slevy a výhody; a hlavně držet hubu a chodit k volebním urnám) udržuje při životě peklo – skutečný satanizmus (choromyslnost potřebuje zpětnou vazbu, a tou je lenost a lhostejnost, případně sluníčkový sebeklam; jde o to jednu stranu přeexponovat, aby to ta druhá mohla dorovnat v rámci duality), nejspíš by na svůj způsob života rychle změnili názor…

 

Pouze neznaboh nevidí to božské v očích zvířat a dětí a dává přednost penězům a hnití zaživa před duší a fantastickým hravým designem přírody, blahodárným, léčivým ovzduším klidu a dokonalosti. Nakonec takový zaslepenec nebude mít kokotskou navigaci zdaleka jenom v autě…

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *