Tempus fugit – ve větvích času (nebo čeho vlastně)

V poledne při vození dřeva a pak odpoledne při procházce přes pole do Pohřebačky (část Opatovic n/L) jsem měl opravdu zvláštní pocity „ztráty přítomnosti“, s čímž mi souzní výrazy jako „Trans-Time Spirals“ nebo „čerpadlo iluze času“. Když jsem o tom tak přemýšlel, jako kdyby současně na Zemi zakotvovala božská inteligence (Christos/Sophia, křišťálové světlo) a současně odeznívalo jakési nemrtvé, kyber-feudální středověké vědomí (nekro-odpad), což na sebe občas extrémně nesourodě naráží. Při rozhovoru s prodavačkou vůbec nevím, kdo s kým se vlastně bavil, a to že lidé jedou stále ve 3D paradigmatu se mi zdá čím dál nepochopitelnější.

 

Po dosažení kritického „Zero Point Kryst Tolerance“, proti čemuž není odvolání (reverzní kyberduchovní síly překročily hranici zneužívání svobodné vůle), spustil náš vesmír samoléčící proces a naše nádherná planeta se vrátila na cestu re-evoluce a nabrala kurz do říše věčného života.

 

Strom života a naše morfogenetická matrice (božský modrotisk).

 

Vše umělé, kam patří v první řadě i falešná identita, se v nadcházejících plazmových či krystických (Krystiac) živoucích-energetických koupelích (influx = příliv) rozpadne jako protéza. Že to nebude zítra je jasné, tisíc let ale může uběhnout mnohem dřív nebo úplně jinak, než si myslíme.

 

Pouze šílenec (egoista, mrtvola, robot) může nyní dál podporovat fantomové nízkofrekvenční síťování pásma nižší/NET Země, což se týká zrovna tak technologií, jako spirituality (potažmo kreační fyziky).

 

 

Ne náhodou slovo „temple“ znamená jak chrám, tak spánek a souvisí i s časem (tempo) či charakterem (temperament má dokonce i význam „jiskra, síla, energie“). Na úrovni zemského jádra (D1) a klíčových či vnitřních bran/portálů se propojujeme s jeskyní stvoření (∞), což souvisí s virtuální, snovou oblastí (dřímajícím absolutnem), jinými slovy „zřídlem snů“.

Všechny naše sny v souladu se zákonem jednoty se realizují na svobodné rajské (středové/Aurora) Zemi v roce 6520, která existuje paralelně ve vyšším časovém/dimenzionálním pásmu (uvedený časový údaj lze brát klidně jako fiktivní).

Ze současné měnící se perspektivy se bude „Horor“ zhruba 900 až 1000 let fázově transfigurovat v „Ráj“, podobně jako když se mrtvá-fantomová černobílá kresba mění v živou-krystalickou barevnou.

 

Black-Hole Matrix je či byl někdy vrcholně zajímavý, až na ten obsah lidských hlav/srdcí…

 

Přibližně ve středu hvězdného aktivačního cyklu (2012 – 2022) zpravidla dochází k zarovnání s vyšším harmonickým univerzem, což je v našem případě Soul Matrix 4D-5D-6D. Pravděpodobně koncem roku, ale možná že i v jiném termínu, můžeme teoreticky očekávat průchod merkabickým kvantovým polem. Rozhodně je však nejlepší na nic nečekat, některé věci jsou do značné míry stejně „dané“ nebo přinejmenším vysoce pravděpodobné a podpořit je lze nejlépe z bodu přítomnosti, tím že nám to je „zdravě jedno“ (i když, jak dobře víme, na druhou stranu vůbec ne).

 

Velkou roli podle mého názoru, kromě „Planetary Lotus Temple Plasma Phase-Generator“ (specifická verze křišťálového/lotosového „květu života“, dýchajícího zdroje věčného života), hraje i šedá-stříbrná (oficiální informace hovoří o „Planetary Eternal Life Silver-Seed Atom“).

 

 

Osobně se cítím jako volnostylař s divokou kartou a řadu jevů jsem schopen líčit pouze vlastními slovy, téměř jako fantasy žánr, tudíž se to vůbec nemusí slučovat s „odborným postojem“. Mým intuitivním úmyslem je podpořit duchovní a energetickou situaci, svobodné, živé proudění. Myslím si, že takzvaná faktická pravda někdy vůbec není prospěšná a že bez určitého typu mystifikace (nemluvě o humoru) to nikdy nemůže být ono. Jedna věc je vědět, že například zaměřená pozornost zakřivuje realitu, pohyb či vůle protahuje hranatost do oblouků (kruhy do elips) a paměť tomu nastavuje zrcadlo – jiná věc je tomu rozumět a sám to „bezdůvodně praktikovat“. Stavební kameny 2R a 3R perspektivy také mají svůj vliv. Mnohdy je nejužitečnější udělat něco naprosto nečekaného a protismyslného, protože život prostě není něco tak laciného, aby to šlo jen tak sebrat ze země a prohlásit, že to je tak a tak. Stvoření (můj oblíbený terč kritiky) si nechce přiznat, že existence je také strašidelně fantastická, nejen plná lásky, zahrnující fyzikální zákony, duchovno a podobně. Pak se nelze divit, že si kolikrát na sebe upleteme naprosto zbytečné problémy a hloupé utrpení. Když řeknu, že mysl je vším, znamená to úplně něco jiného, než jak to na první pohled vypadá; otrocká mentalita zabraňuje lidem v osvobozujícím, hlubokém přemýšlení.

 

Vzestup chápu jako organicko-virtuální hru s multispektry vědomí a sebeobsahem. Je z toho na můj vkus vyráběna až příliš seriózní záležitost. Nešťastníky (zřejmě ne příliš příčetné), kteří reverzují portály a realitní rozhraní, bych okamžitě házel do propasti k ultimátním syčícím hadům, ať si svůj geniální nápad rozvrátit dokonalost (a nic jiného neumět) užijí. Nechat je ohlodávat úřednickými krysami, ty mají peklo jisté. smile

7 Komentářů

 1. Martin Vacek (Autor)

  Ahoj River smile Tak to přesně zapadne do dění, ta lázeňská rekreace.
  Mně se v roce 2012 stalo, že někdo volal jedný mý blízký osobě, která si myslela, že to jsem já. Dotyčnej se tak snad i představoval. Ale blízká osoba se mnou v domě věděla, že jsem doma a divila se, proč bych volal. Pak ten dotyčnej blízký osobě poslal SMS: „vezmi to, to jsem já, Martim“ (místo Martin). Blízká osoba šla za mnou do pokoje, tak jsme si udiveně vyměnily slova, že já jsem to rozhodně nebyl.
  Tehdy jsem si myslel, že to je něco s paralelním světem.
  Teď se šíleně přeskupujou „Time Lines“ (časová pásma), ale spíš může jen blbnout technika.
  Osobně se dlouho telefonování totálně vyhýbám, mám to vypnutý a používám číslo jen kvůli věcem na internetu. Ty sítě jsou nějaký hodně velký sračky. Ne nadarmo se nižší Zemi říká NET Země.
  Film Hromnice jsem taky sledoval. smile
  Jinak se určitě dějou šílený věci, lze asi očekávat ledados.

 2. river

  Zdravím všechny, chvíli jsem se odmlčela, odpočívala jsem v lázních, v přírodě, nesmírně mi to prospělo. Žádné telefony, internet, pouze oplatky, léčivá voda, procházky, krmení kachen, prostě super. Tož tento skutečný příběh, o který bych se s vámi ráda podělila se docela hodí pod tento článek…ve větvích času… si myslím a budu ráda, když k němu Martine a spol. napíšete nějaký postřeh. Nestal se mně, ale osobě mně blízké, velmi kreativně založené, pracovité, milující přírodu, hlavně ptáčky. Čili za pravdivost ručím stoprocentně, sestra žádné články, weby nečte, ona prostě život žije, tvoří. Už to ale přišlo i k těmto lidem.
  Co že to vlastně? To si tak lebedíme v lázeňském apartmánu, povídáme si, pověděla mi historku o tom, jak si volá se svým partnerem, který pracuje v zahraničí. On ji prozvoní, ona mu zavolá, má nějaký ten tarif zadarmo.
  Tak zvedl telefon a říká:“ Ahoj, tak jak se máte, jak je u vás? Já stojím na parkovišti, nakládáme, no sněhu je tu dost, ……cca 4 věty. Sestra odpoví – máme se dobře, vše v pořádku, no u nás je taky hodně sněhu… a v tom zjistila, že je telefon hluchý, spojení se přerušilo.
  Tak zavolala znovu a slyší:“ Ahoj, jak se máte, jak je u vás? Já stojím na parkovišti….atd., doslova to stejné, co říkal předtím. Sestra – no vždyť jsem ti říkala že dobře, že je tu hodně sněhu…cvak,spojení se přerušilo.
  Zavolala potřetí a slyší:“ Ahoj, tak jak se máte, jak je u vás, já stojím na parkovišti…..a znovu to stejné. Sestra říká,to si děláš legraci nebo co? Vždyť to jsi mi už říkal, a já jsem ti odpověděla…a opět hluchý telefon. To už měla husí kůži a říká si co se to děje?
  Zavolala počtvrté a konečně slyší: “ Tak kam jsi se ztratila, přerušilo se to“. Pro něho to byl jeden přerušený telefonát, o tom, že by jí říkal to samé 3x nevěděl.
  Tak jsem se sestry zeptala, kdy to spolu telefonovali, jestli 3.2., nebo snad 2.2. ? Podívala se do zmeškaných hovorů ( jak ji on prozvonil), a bylo to 2.2. navečer, prostě Na Hromnice o den více…..známý film s Billem Murayem a Andie McDowell, který jsem já zrovna v tu dobu sledovala, smile kde Bill prožívá jeden den stále dokola v časové smyčce. Časová smyčka byl první vjem, který ji napadl, když tyto vskutku podivné hovory skončily.
  Dál se podívala do odchozích hovorů a tyto 4 hovory s ním tam nebyly, ale byl záznam pouze o jednom hovoru v kategorii Všechny hovory.
  Velké díky Martine za skvělé články, jsou nesmírně čtivé, humorné a jak podotkla Zuzka, je tu zřetelný vývoj, je to živé smile
  S úctou River

  1. Libor

   Ahoj River a všichni ostatní … Film “ Na Hromnice o den více“ jsem taky viděl – hodně se mi líbil. Neobvyklé věci s časem se mi dějí nejčastěji při jízdě autem, nejvíc mě asi překvapilo to, když jsem 19 km úsek dálnice jel 6 minut ( tedy průměr 190km/h ) a na tempomatu měl nastavenou rychlost 102 km/h – bylo den po velké ledovce – chtěl jsem jet opatrně. A podobných událostí bylo víc, nikdy se mi nepodařilo to vědomě zopakovat, vždycky se to událo tak nějak mimoděk, když bylo potřeba dojet někam včas a ze zkušeností bylo zřejmé, že už se to stihnout nedá. smile

 3. Zuzka

  Uplne perfektny clanok, v tychto myslienkach sa citim ako doma…Pestrost tohto blogu je zabavna smile clovek nevie co najde. Neustaly vyvoj…

 4. Martin Vacek (Autor)

  Tak to je. Třeba někde v jemnohmotném světě, kde jsou všichni bez vyjímky beztvará božská vědomí, je absolutní nesmysl mluvit o beztvarém božském vědomí. smile Tam se žertuje a tvoří a hraje se. Člověk je tím, co dělá, ne tím, co říká že je. Proto ti idioti v channelingu aspol. hlásají takový kraviny jako „milujeme vás na křídlech lásky, zdravíme vás svým milujícím srdcem“, protože to niterně nežijou a nejsou tím.

 5. Sycak

  Taky citim, ze to dobre dopadne. A je mne to jedno/nejedno. Presne jak pises. Je mne to jedno a zalezi mne na tom. Musi ti to byt jedno (aby to samovolne plynulo, abys to nebrzdil) a musi ti na tom zalezet (aby to doplulo do cile).
  Vzdycky posuzuju veci podle toho, jestli jsou k zivotu. Fakticka pravda k zivotu neni. Lidi se o pravdu prou a zapominaji, ze by misto toho meli zit. K cemu to je mit pravdu, kdyz nezijes?

 6. Martin Vacek (Autor)

  Taky vnímám nějaké „měchy“ – Transharmonic Merkaba Field.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *