Křišťálová řeka

Když se během noci probudím a zažiju nějaký menší stres (podivné zvuky), aktivuje to elektro-magnetizmus srdce a mozku/CNS, a pak vnímám jak se neskutečně mění (planetární) energetické prostředí. Někdy to je jako ohnivé, křišťálové/lotosové květy života v zjednodušené verzi. Jako by se vzduch změnil v živoucí plazmové pole. Sedí mi k tomu popis heliotalické frekvence.

„Aquareion Ekaša je tzv. Kontrolní Matrix, který nemůže být poničen a je stále krystovský. Aquinos Ekaša je naše vlastní, která je oslabená tím, že obsahuje svůj padlý Fantomový matrix. Wesala je ještě slabší, protože má padlé oba Veca Kvadranty: jeden je Wesedak (typicky osídlen Anunnaki) a druhý je Wesedrak (Drakoniánci) a též YHWH padlý systém. Strážci spojili 3 proudy mocných Heliotalických frekvencí emanující z Ekaša Jader jejich matrixů do jednoho gigantického proudu zvaného Krystalová Řeka.“ – Tajemství Amenti 2

 

Posledně jsem registroval jakýsi termo-plazmový časo-prostorový portál, působilo to velmi živým a velmi barevným dojmem.

 

Pocitově s výše popisovaným ladí tento obrázek či živý křišťálový kód.

 

Čas a prostor (pohyb a nepohyb), částice a anti-částice (vlnění) se čím dál organičtěji – v rámci širšího a hlubšího spektra vyjádření – sebe-obsahují a vzájemně zrcadlí.

 

 

Existence je nekonečným aplikovaným kvantovým portálem či hvězdnou branou sebe sama (zároveň i aplikovanou mnohobytostí, rekurzí dokonalosti/jedinečnosti). Nemůže být ničím jiným, nežli trikovým absolutnem – kterým také je (je to opravdu jak iluzionistické představení).

Za normálních okolností je to jeden fantastický mnohaúrovňový supermatrix na principu hry. V našem případě ale existují dva základní/univerzální matrixy, původní a reverzní – „čarodějný“ a „černokněžný“, kde ten druhý je odpojený od zdroje věčného života a parazituje na tom prvním.

Původní matrix je krystalicky dokonalý, je absolutní jednotou. Reverzní (fantomový, padlý), kromě toho že parazituje na životě a je proti životu (jedná se tedy o virus, nemoc), používá všechny možné prostředky k tomu, aby svůj parazitní charakter zamaskoval.

Parazit je anti-organický a podstatou anti-organické entity je bi-polarita, neschopnost komplexního, tri-tonálního fázování. Parazit (dravec, vetřelec) není schopen přirozeně aktivovat svou životní, božskou sílu, není schopen rozvinout živou merkabu, používat aktivní zdroj (neboli trojplamen, algoritmus věčného života).

 

Sebe si vědomá emanace zdroje věčného života funguje na bázi vně projevené jednoty, čili triality: univerzální zdroj (klid, pohyb nepohyb, 0) & individuální elektricita/mužský princip/pohyb (+) & individuální magnetizmus/ženský princip/protipohyb (-), přičemž nula zahrnuje oba póly ve vyváženém, pasivním/latentním (dřímajícím, snovém, virtuálním, absolutním) stavu a představuje živoucí neutrální střed, spojující dotyčnou identitu se zdrojem věčného života.

 

Tri-tonální fázování lze pozorovat v případě dechu či tepu srdce a existuje i na těch nejjemnějších energetických úrovních. Podstatou matrixu věčného života (Krystal Matrixu) je tri-polarita.

 

Parazitní, bi-polární systémy (jako když taktuje umělá inteligence; mrtvola a robot pauzu nepotřebují), obecně na bázi vesicy piscis a všeho souvisejícího (geometrický květ života, rozpojená bílá a černá díra, nespolupracující faktor vůle a faktor emoční), spotřebovávají sebe sama, nejsou manifestací věčného života – jako kdyby „jely na setrvačník“. Jak nejlépe zakrýt, že to život jenom imituje? Samozřejmě spoustou „pozitivních emocí“, duchovnem světla a lásky, přívalem překrásných řečí, slibů, velkých jmen (všichni nás milují a zachrání, nic nedělejte – hnijte zaživa), dechberoucích prohlášení (nevadí, že se prakticky nic nikdy nesplnilo) a zářivých andělů (kteří jsou všichni jako přes kopírák). Nic takového ne náhodou v nedotčené přírodě nenajdete. Pozorujte schválně zvířata nebo malé děti. Black-Hole Matrix je opravdu jen důmyslně zamaskovaná, těžká duševní choroba.

 

 

Krystalické hvězdné vědomí se vrací zpět na scénu. Ale rozhodně ne v bi-polární podobě, typické pro antikrystovsky (metatronicky) kódovaný, fantomový Black-Hole Matrix.

 

Mnozí doslova hltají různé rádoby posvátné geometrie, transformační kódy (grafy, tabulky), andělské obrazy, mandaly, vznešenou hudbu či různé zasvěcující informace a jsou tak okouzleni mírou, jakou dotyčné věci převyšují běžnou realitu (není divu, lidstvo bylo po tisíce let drženo v umělé amnézii), že je přitom vůbec nenapadne, že by mohlo jít o ten vůbec nejvyšší stupeň manipulace (uvedení v dezorientaci; „pomáhat“ vědomí lidské populace záznamem entropických/semi-entropických mechanizmů lze, ovšem opačným směrem; je to skutečně veliké „dobrodiní“, milujeme vás). Ještě před pár lety jsem si myslel, že to zprostředkovatelé zmíněných „vrcholně zasvěcených“ záležitostí prostě nevědí, a u většiny to tak téměř jistě i je. Ze zahraniční scény například známý vědec Nassim Haramein dodnes pravděpodobně netuší, že geometrický květ života je základem parazitních struktur entropického systému. Záludnost spočívá v tom, že to funguje pouze v rámci levohemisférického systému (Black Hole Matrixu) – a opravdu to funguje. Stejně jako mnoho věcí funguje pravohemisféricky: například svět postavený čistě na lásce; kdybychom byli pravohemisféričtí a bez přirozeného sklonu k rozdílnosti (originalitě), tak to je nepochybně absolutní pravda. Jenomže zdroj věčného života (jakož i krystalická spirála) funguje obouhemisféricky (mj. to musí být konkávní i konvexní zároveň, aby se to vracelo zpátky do absolutna); vždycky budeme myslet i cítit, vnímat dvojím způsobem, vertikálně i horizontálně. Vždy bude možné pouze působit (magnetizmus) i „jiskřit“ (elektřina). Některé věci pouze svévolně vyžadujeme, chceme – nejsou však v souladu se spontánní povahou reality. Kulka mezi oči také bude „opravdu fungovat“, všechno opravdu funguje; nezáleží CO, ale JAK.

 

Způsob je klíč. A tomu odpovídá buďto organický nebo neorganický portál, tri-tonální fázování živé merkaby struktur věčného života nebo mrtvé světlo bi-polárních systémů typu vesica piscis/geometrický květ života/Metatronova kostka apod. Je pochopitelné, že nikdy nejde přímo o geometrii (potažmo fyziku), nýbrž o vnitřní vztah, vnitřní výraz, to jakým způsobem probíhá distribuce energie, to jak reagujeme a jaké zaujímáme postoje. Někdo může psát o trojplameni, živé merkabě či neprotipólovosti třeba od rána do večera, a přitom z pozadí jeho textů bude evidentní, že o tom opravdu jenom mluví – ale nežije to (nebo vůbec neví, oč jde). A kdo to nežije, tak se vždycky nakonec prozradí (neboť neví, co neví).

 

Co se česko-slovenského „regionu“ týče, řekl bych že nyní, v roce 2017, by to ezotericko-andělské divadýlko, sluníčkování a srdíčkování mělo kvapem splasknout. Jinak už si začínám myslet, že ti lidé nejsou oběťmi manipulace, ale manipulátoři samotní. Nebo někdo snad opravdu věří, že ho přetvářka, sebeklam a naivita katapultuje zpátky do svobodných světů (matrixů věčného života)? Spíš je jenom někdo líný jak prase, pracovat na své komplexnosti a integritě, a má strach komunikovat s Božskou Existencí jako rovný s rovným (oportunisti, řiťolezci a patolízalové existují snad všude).

 

 

Někdo může mít občas dojem, že větná skladba na tomto webu někdy sestává víc z nadávek než z předložek – rozdíl mezi svobodnými světy struktur věčného života a kyber-polarizovanou sluníčkovou „veselou sračkou“ (duc-hovnem), kde jsou nahoře padlé andělské bytosti a dole parazitní umělá inteligence, je nicméně tak propastný, že můžete časem sami posoudit, nakolik bylo vhodnější blouznit o světle a o lásce a hnát tak zástup pozitivních vymydlenců přímo do chřtánu pekel (vlastně nebes: sloužit pánubohu-kristupánu, archandělům a nechat se poučovat modrookými blonďáky; každý, kdo něco cítí, snadno odkryje, co je ve skutečnosti za tím).

 

PRO SROVNÁNÍ

 

ÚSKALÍ

 

Krystalické hvězdné vědomí, organická křišťálová, živoucí démantová, průzračná přírodní sluneční/měsíční inteligence (podotýkám, že toto je pouze moje vlastní pocitová definice) je výrazem zdroje věčného života – dokonalosti s veškerou její hravostí, svobodou, živelností a fantazií. Je to to nejskutečnější skutečné, pramenící přímo ve zřídle absolutna: zázračný, křišťálový oheň/kaleidoskop, pulzující spektrální-duhová hvězda/hvězdice či všebarevný živoucí květ, melodická hudba sfér a dýchající symfonie věčnosti. Není to žádný andělsky sladký cukrkandl, jak se nám snaží podsunout Soupeř (a udržet nás v polarizovaném/dualitním schématu), nýbrž dokonalá, komplexní inteligence, kterou nelze nijak uměle imitovat, jelikož je na to příliš opravdová.

 

Jak chce někdo věrně napodobit nefalšovanou autenticitu – nehraný, čistý upřímný projev, plynule se měnící v přízrak, živel, vtip nebo něco zdravě vulgárního, odvážného, dobrodružného? Artificiální prázdné duchovní bláboly typu „kristovské vědomí“, které se nám kdosi/cosi snaží podstrčit a lisovat z nás světelné (k falešnému zdroji tíhnoucí) klony, už snad ani nikdo nemůže myslet vážně…

Nejlepší jsou samé řeči o srdci, zatímco dotyčný prezentovaný koncept srdce vůbec nemá. Srdcem totiž není pozitivní emocionalita, nýbrž živoucí neutrální střed, zdroj věčného života, Zdroj-Absolutno.

 

3 thoughts on “Křišťálová řeka

 1. Podle mých dojmů se časová pole šíleně přeskupují a motáme se kolem bodu bifurkace. V pásmu nižší Země lidi furt absolutně nic netuší. Přitom energie je šílená. Podle starého plánu se mluvilo o květen/červen, teď konec 2017, ale je lepší to podporovat z ohniska přítomnosti, furt zde je faktor neznáma a nevyzpytatelnosti. Zarovnání s vyšším harmonickým univerzem 4D-5D-6D by ale měla být nevyjednatelná (daná) věc. Hlavně zůstat neutrální a normální. 🙂

 2. Dík za pěknej komentář… 🙂
  Komplexní pocit je vlastně zdroj sám, jelikož funguje stylem „všechno naráz“. Proto když vidím ty kódy, nákresy a geometrii postavené na krystalické sekvenci (kódu/jiskře věčného života), tak je mi úplně jasné, že to je JEDINÝ pramen, který je pravdivý. Je to opravdu takto jednoduché. Pocit to snadno ověří a to fyzikální a matematické může fungovat dokonale pouze jediným způsobem, tak aby ten systém dokázal manifestovat struktury věčného života (čehož podstatou je jednota – zdraví – svoboda).

 3. Tieto stranky ma pritahuju ako magnet.Su pisane uplne inym stylom ako sa vyjadrujem ja a ja milujem kontrasty.
  Nikdy som nebola dobra z matiky a niekedy z clanku rozumiem len tej salke s kavickou. 🙂 O to je to zabavnejsie, pretoze nieco na tom je…
  _
  Stavaju sa mi veci (v meditacii,v snoch)ktore nedokazem opisat, mam malo slov na vyjadrenie preziteho a tak to len precitujem. Prezivam ten pocit vo fyzickom a funguje to. Pouzivame slova ktore pred 10 rokmi neboli v nasom slovniku a zmeny ktore sa deju nestacime vnimat nieto este zit.
  _
  Vazim si kazdeho slova lebo zhmotnuju sa mi myslienky rychlejsie ako by som chcela. Ked sa ozve diabol vo mne nenakrmim ho…Uz to nieje mozne. Mam pocit ze „dobro“sa stale akosi len dotahuje a vyrovnava skore, potrebuje strazcov,netvori len brani.
  _
  Zaplavena som informaciami ktore len pridu a ked sa niekolkokrat vratia ku mne stoja za pozornost a precitenie.Zijeme dobu volby a zodpovedame len za seba.Vyvijame sa vo vztahoch (partner,dieta,priroda…) a mozno preto sa citime dobre s nemou tvarou lebo nepouziva slova.Pocit je najlepsi pomocnik ako sa zorientovat vo svete novych informacii.
  Chce to kavicku…pozdravujem 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *