5 thoughts on “Tajemství Amenti 2

 1. KRYST souvisí se zdrojovou tonální signaturou (jádrovou energetickou enkrypcí) a se sedmi základními tóny originálního stvoření (andělského prototypu) KA RA YA SA TA AA LA (Krystal Star Consciousness), potažmo opravdu i s krystalem či křišťálem (křemíkem vzdáleně taky, ale musí to zahrnovat správný pohybový kontext). Oproti tomu Kristus už je zkomolenina, může to být myšleno dobře, ale chybí v tom ten originální souzvuk, šifrování. Pocit a obraz jsou souvztažné. Řekl bych že naprosto přesně to vyjádřit lze pouze v případě souhry se správným vnitřním pochopením a vyladěním, mně se to spojuje s průzračností a obousměrným energetickým vortexem, ale to může být subjektivní. „Y“ znázorňuje gama a čtyřstěn (čistě můj pohled) a cítím v tom přítomnost vůle, všestrannost (láska sama o sobě nestačí). Kristovské vědomí je spíš výmysl ezoterické scény a nosič evolučně-spasitelského modelu (duchovní hierarchie).

 2. Děkuji Martine za obsáhlou odpověď, prokousávám se tím taktéž (TAM2). Netušíte prosím, proč je všude v díle uváděno písmeno ypsilon u slova Kryst, krystovská apod. ? Že by nějaká asociace s krystalem, krystalickými strukturami, křemíky ? Nechce se mi věřit, že by se jednalo o pravopisnou chybu, nevzpomínám si, že bych kdy četla slovo Krist a jeho odvozeniny s ypsilon.
  Srdečně zdravím a dál pište, konáte velmi záslužnou práci, ráda Vaše příspěvky čtu a sdílím, neb souzní s mým nitrem. Milena

 3. Ahoj Mileno, Kryon skrze Lee Carroll mi taky momentálně sedí. Já bych se tak nedivil, 🙂 je třeba si uvědomit, že nejsme lineární, ale multidimenzionální, takže zítřek může být úplně „vzhůru nohama“. Tajemství Amenti (ať už 1 či 2) ovšem není channeling. Informace byly zprostředkovány speciálním bio-elektronickým (keylontickým) procesem, tak aby se do toho nešlo nabourat. A ten kdo to přijímal, musel projít precizní přípravou. Případná zkreslení jsou možná až dodatečně. Nejsem na to ovšem žádný odborník. Autor TA2 (který zpracoval dostupné informace, hlavní zdroj: Azurite Press MCEO, evoluční Strážci) není až tak podstatný, tuším kdo jím je, ale znám jen nick.
  Neexistuje pouze andělská inteligence, ale například i dračí, pak tu jsou třeba Tvůrci křídel. Andělská inteligence mi přijde občas silně problematická a nestabilní (viz samý padlý anděl) – Amenti je podle mě v tomto směru nejdůvěryhodnější.
  Nefyzicky to cítím trochu jinak, ale pokud jde o manifestaci struktur věčného života, informace od evolučních Strážců jsou podle mě dokonalé a jediné svého druhu.

  Update: Kryona jsem odstřihnul, sice má v mnohém pravdu a asi funguje paradoxně jako vazba mezi matrixama, ale jeho souznění s entitami typu vzestoupený mistr nebo archanděl rozhodně nesdílím.

 4. Dobrý den Martine, netušíte prosím zdroj, od koho nebo kým bylo Tajemství Amenti 2 channelováno ? Dost jste mě překvapil, neb jsem z Vašich předchozích příspěvků nabyla dojmu, že channeling ne…a najednou tu máme Kryona, od kterého mi spousta věcí vnitřně souzní (byť né všechno) a pokračování Amenti.
  Děkuji za případné info. Milena

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *