Zkrocení zlého démona

Docela by mě zajímalo, co aktuálně zde na Zemi inkarnovaní Plejáďané říkají na energetické cvičení z knihy Barbary Marciniak „Země – Plejádské klíče k Živé knihovně“, viz následující text:

 

„Uvolněte se, prohlubte dech, vědomě sledujte jak dech vchází dovnitř i ven vašeho těla. Při nádechu si představujte jak jsou vaše plíce plněny kyslíkem, který se točí a víří jako zářivé molekuly světla. Vaše plíce vstřebávají tyto světelné částice, posílají vlny světla do vašeho krevního řečiště a energetizují celé vaše tělo. Přeneste pozornost ke kořeni vaší páteře. Představujte si celou tuto oblast a celou svoji kostru naplněnou světlem. Ciťte sami sebe jako mikroskopickou částici, která to všechno zevnitř vašeho těla sleduje.

 

Nyní si představte, že v základě vaší páteře otevíráte temnou a tajemnou jeskyni. Odvážně vejděte a prociťujte jak kráčíte stále hlouběji a hlouběji do této jeskyně a jak postupujete dopředu, chápete, že je to domov velkého hada. Prociťujte jak jdete krok za krokem stále dál. Je naprostá tma a cítíte jak se vám ježí chlupy na těle, jsouce přitahováni do jeskyně své síly. Vizualizujte ohromného hada vydávajícího neustálý sykot, jeho oči planou ve tmě jako žhavé zelené uhlíky. Čelisti hada jsou otevřeny dokořán. Jako zářící postava vcházíte do úst tohoto plaza. Ústa tohoto hada jsou jinou jeskyní vás samotných a vy, kráčíce stále hlouběji dovnitř, pociťujete jaké to je, kráčet do samého jádra vaší tvořivé energie. Nyní vcházíte do břicha tohoto hada. Tento had je Matka Bohyně. Pokračujte dále do její reprodukční oblasti a staňte se svým vlastním vejcem, které vypadá jako balónek světla. Svou pozorností a vůlí si važte tohoto hada, který má své doupě ve vaší první čakře, vně temné jeskyně. Prociťujte jak se svíjí a uvolňuje svou sílu. Prociťujte třpyt a klouzavý pohyb obratlů, efekt při rozvíjení hada, po kterém vystřeluje nahoru ze základu vaší páteře.

 

Nyní prociťujte jak stoupáte vzhůru. Prociťujte tento vzestup energie, prociťujte svou kundalini jak stoupá a pohybuje se vzhůru vaším tělem a vychází ven z temene vaší hlavy. Ciťte tuto energii vznášející se nad vámi a spojující vás se sítí existence. Následujte volání této energie a představujte si jak zaplavuje vaši páteř – tento had je vaše síla, vaše nadšení pro život, jenž je verzí vaší vitální existence – síla skrze níž můžete cítit spojení a skrze níž můžete tvořit. Stoupejte svým dědictvím a buďte povzneseni.“

 

Tvořivý oheň, živé světlo, božská inteligence či vševědomí, nebo ať už to nazveme jakkoliv, nezná polaritu – zahrnuje v sobě rovnoměrně oba póly.

Jádrem problémů, nesvobody a utrpení není žádné zlo nebo temnota, ale polarizovaný přístup k existenci. Realita je jednotné kvantové pole – všechny formy jsou hologram.

 

ŽIVÁ SÍLA je klíč. Podstatou živé síly je přirozená interakce pohybu a protipohybu; myslet polarizovaně (jednosměrně) znamená prostě být mišuge. 😜

 

 

Nyní trochu odbočka… I když já obvykle vlastně kličkuju celou dobu. 🐍

Čakry (energetická centra) jsou shluky univerzální inteligence, které působí z bezčasoprostoru. Jejich čistý chod, zvláště těch horních a srdečního centra (duchovního srdce), je neskonale důležitější nežli nějaké dvourozměrné informace. Je-li čakrální systém správně „profouknutý“ a rozpohybovaný, nic destruktivního se nemůže projevit.

 

AKTIVACE

 

Z vývojového hlediska možná ještě důležitější je ukotvení v ohnisku přítomnosti. To je totiž vztaženo k realitní doméně, kde se momentálně fyzicky nacházíme (čakrám je to úplně jedno, kde jsme). Tím se opět dostáváme k hadovi – nikdo nikam neutíká ani neulétává, pomáhá vyléčit a integrovat prostředí. Jsme ve hmotě; na druhém konci není centrální slunce, jak se mnozí domnívají, nýbrž nehmotný zdroj. Centrální slunce je prostředník – makro čakra. Barvami hadí síly (v příslušném kontextu) jsou průzračná/stříbrná, černá a červená. Had symbolizuje spojení Země a nekonečna.

 

Hadí síla není žádná technika. Je spojením dechu a mysli (blahodárných myšlenek) – je to univerzální, multidimenzionální síla. Lze popsat jako taková volně proudící, přírodní živlová energie… Je jednoduše spojená s touto (dotyčnou) dimenzí, hmotou i duchem, přírodou. Nic jiného tento svět z prachu nepozvedne: uvědomit si, že jsme světlo a stín v jednom (konstrukce=hra), a zlo okamžitě končí, neboť to je postavené na roztržení (destrukce=boj) obou pólů.

 

Nepochopení reality vede k nesmyslné válce dobra a zla…

Jedni jsou odpojení od světla, takže musí škodit a manipulovat. Druzí jsou odpojení od celku a říkají sami sobě neskromně osvícené civilizace, archandělé, vzestoupení mistři a podobně. Nikdo, kdo opravdu ví, kým je, se takto neoznačí; je to stejná faleš a sebeklam jako v případě „temných parazitů“, akorát z opačného směru.

Poznání je jako plynoucí řeka: nelze si ho přivlastnit, nelze ho vztáhnout ani ke kolektivu ani k individualitě, lze ho pouze žít a praktikovat. Tím, že sebe sama někdo označí za vědoucího, vytvoří uzavřený systém, což je přesný opak neuchopitelné, živoucí pravdy.

 

Obě strany konfliktu jsou sobě navzájem modifikovanou chybějící částí a svádějí mezi sebou absurdní bitvu; kdyby neměly něco společného, vůbec se nepotkají. Jsem samozřejmě nakloněn více-dobrým (kteří chtějí boj ukončit), z nestranného hlediska ale chápu i ty více-zlé. Objektivně vzato mezi pozitivní a negativní nirvánou (extází) není rozdíl, je to v absolutní hodnotě.

 

Včera jsem si uvědomil, že pro situaci v této sluneční soustavě a galaxii neplatí normální měřítka. Je to opravdu jako někde v sanatoriu… Chyby a neznalost je nutné do velmi značné míry tolerovat. Ti dobří by si měli také uvědomit, že v tom rozhodně nejsou nevinně. Kolik z nás se od roku 2012 opravdu nějak výrazně změnilo a vyvinulo…?

 

{ 10. 11. 2016 – závěr s odkazy dodatečně smazán }

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.