Profesionální sportovci jsou paraziti

Jsou to lidé, kteří nevytvářejí žádný intelektuální, ani kulturní, ani fyzický produkt. Dokonce ani žádnou službu. Obyčejný překupník, který přiveze módní tenisky z Ameriky a pak je v Praze prodá třikrát dráž, tvoří službu, když vyplňuje deficit zboží na trhu a doveze vám ho až domů – ale profesionální sportovci nedělají nic.


Oni pouze trénují. Rok co rok, měsíc po měsíci. Milion za milionem z peněz daňových poplatníků. Pak jdou na soutěž a najednou se ukáže, že tito lidé, kteří ani tenisky neumí prodávat, jsou hrdinové a jsou ztělesněním naší země. Všichni na ně musíme být hrdí, protože nikdo v nás nevzedme tolik pýchy, jako chemií napumpovaný genetický mutant parazit, který se spustil z kopce na sáňkách o jednu sekundu rychleji, nežli jiný parazit ze sousední země.


Pochopte
, amatérský sport je krásná a prospěšná věc. Hlavně proto, že amatérskému sportu se věnují hlavně milovníci. Lidé, kteří kromě ježdění na sáňkách dělají v životě ještě nějaké jiné přínosné věci. Zasáňkují si a jdou dál třeba stavět dům nebo
nacvičovat operu… Tak to je zdravé a správné, takový sport je užitečný.


Ale když se celý život člověka skládá z běhu na bruslích na čas, aby dokázal co? Komu? Proč? Tento člověk by se měl léčit a kromě něj i my všichni, protože tento člověk běhá na bruslích celý svůj život za naše peníze. Pokud jste milionář, můžete si na bruslích běhat, i na rukou chodit. To je věc každého z nás, jak bude své peníze utrácet – ale oni tam soutěží za naše daně!


Ještě chápu například hokej, to je obrovský ziskový šoubyznys; i když nevyhrají, mají za úkol vytvořit krásnou podívanou s bitkami, dramaturgií. Nebo krasobruslení, výborná příležitost podívat se na stehna mladých dívek, 🙂 a koho zajímá nějaká technika nebo choreografie, hlavně že oděv se podobá kostýmům striptýzových hvězd. To se dá ještě pochopit: zocelení muži mlátí jeden druhého, mladé maso v obepnutém kostýmu se nakrucuje… – lidé jsou ochotní se na to dívat a platit za to.


Ale akrobatické lyžování nebo skeleton? Kdo z nás by nebyl hrdý na naše slavné skeletonisty, kteří z posledních sil vybojovali vítězství nad… Co na tom záleží, nad kým? 90 % olympijských sportů je nezajímavých pro řadového diváka, to není šou, ale fanklub genetických šílenců placených z peněz daňových poplatníků.


Ať se tito akrobaté a skeletonisti zabývají čím chtějí, žijeme ve svobodné zemi, ale proč to dělají za naše peníze a ukazují se nám jako hrdinové?


Sedíš, jsi inženýr, projektuješ novou vodní elektrárnu… – a místo toho by ses měl dívat na skutečného hrdinu, který se „zaskeletonil“ rychleji nežli jiný, neboť to je člověk hrdina, ne ty, obyčejný projektant, návrhář vodních turbín.


90 % profesionálních sportovců jsou paraziti a příjemci sociální státní podpory. V případě invalidů a veteránů se sociální pomoc poskytuje podle závažnosti chorob a zásluh před národem, ale v případě sportovců jde o zdravé a silné jedince, jejichž jedinou zásluhou je, že se umí spustit z kopce na sáňkách. Aby ty, kteří využívají sociální systém, vyznamenávali ještě i medailemi, to je možné opravdu jenom v profesionálním sportu.


Je třeba si uvědomit, že libovolný člověk, který se zabývá produktivní prací, je desetkrát větším hrdinou nežli všichni profesionální sportovci dohromady. Nespravedlnost v našem světě tkví v tom, že nikdo neukazuje hodinové televizní přenosy z práce v laboratořích, ale místo toho nám předvádějí lehce oděné striptérky a bitky milionářů na ledě, o skeletonu raději ani nemluvím. Snaž se, člověče, usiluj… – a jednou možná budeš vrtět zadkem s flitry na kameru, která to bude přenášet po celém světě. To není normální.


Ještě jednou bych rád zopakoval, že našimi skutečnými hrdiny jsou vojáci, intelektuálové, farmáři, dělníci, poctiví obchodníci, kterým kradou čest a slávu paraziti, kteří jsou nám permanentně servírovaní.

 

Zdroj: OZ Biosféra

 

 

Doplněk

„Ukázalo se, že nejlépe fungující a nejvíce rozvinutou na Zemi zastoupenou sektou je sport. Tato sekta je pro většinu obyvatel planety Země neviditelná. Je všude na světě oficiálně povolena. Stala se součástí států, postihuje celé lidské spektrum, může se volně šířit pomocí hromadných sdělovacích prostředků, je součástí školní výuky atd. Funguje klasickým způsobem, koncentruje pozornost závislých jedinců na uměle vytvořené, naprosto nepodstatné skutečnosti nebo činnosti. Jedinci se ztotožní s touto umělou situací a považují ji za svou vlastní. Podle toho se nadále chovají. Vznikne propojení mnoha vůlí, velká masa (dav), která je řízena prostředníkem (dealerem). Jde o sdílení emocí, při kterém se zúčastnění jedinci vzdávají své vůle a přejímají společnou vůli davu – dealera (plná delegace svobodné vůle jedince na dealera). Uctívání se zde běžně mění na fanatismus spojený s agresivitou.

Sport je největší a nejlépe fungující sektou všech dob, neboť je pro většinu obyvatel planety Země neviditelná. Po takové neviditelnosti vždy toužili velcí diktátoři a duchovní vůdci (dealeři). Jak vidíte, nakonec způsob objevili a provozují sektu již více jak 2 000 let. Avšak teprve dnes se z ní stal obří celosvětový problém. Nepodstatné je v jediném okamžiku, pomocí moderních informačních technologií, rozšířeno na celou planetu Zemi. Pak již stačí, když někdo do něčeho kopne nebo někoho praští a emocionálně se toho účastní milióny lidí, majíce to za svůj osobní problém.“ – Penta Blue Net

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.